Гжегож Бженчишчикевич• 07 октября 2024
У кого дети учатся в IT
до поступления проходили ли какие-то курсы? И в каком ВУЗе учатся? Образование очное?
А я нівроку• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Моя уже в 11. Думаю ничего уже не дадут ей эти курсы. Начала говорить об этом - она вообще расстроилась - а когда ещё туда ходить (хоть и онлайн) если уроков реально много..
Делает всё сама. Говорю ей учись хитрить, что-то списать. А она - легче сделать, чтоб списать много времени на поиск достойного ответа.
Послухайте розумну дочку. ))
Вона права.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Якщо не впевнена то краще б все ж якісь курси спробувати..
Я в минулому році сунулась в програмування (чоловік запропонував, що б я з ним разом працювала) то мені html більш менш зрозумілий і зайшов. А ось python не зайшов зовсім. Хоча щось я там іноді і могла накрутити.
Дизайн виявився мені ближчий за все. Зараз читаю/переглядаю всіляке. Може взимку на курси якісь піду.
А сину навпаки дизайн не зайшов. А ось python та html виявились більш цікаві. Позаписували його на різні навчання.
А де ви шукаєте ці курси? Ми в такому місті, що нічого не має.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
python чи не python - то ніякого значення не має при виборі, куди поступати.
За 4-6 років все вже навпаки може бути, зараз це ні про що не говорить.
IT-сфера надзвичайно мінлива, тому витрачати час зараз на щось конкретне практичне - то до лампочки.
Важливо засвоїти базу, а не конкретні технології.
Так от ту саму базу дадуть вже при навчанні, так? Чи як?
Скокмоно - стокнуно• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Онлайн поки дивлюсь. У того ж goit часто безкоштовні курси є. На тиждень. Типу , спробуй себе в різних сферах, зроби свій сайт. Я рік тому на один такий потрапила ) прикольно було, добре пояснювали.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
Послухайте розумну дочку. ))
Вона права.
Я з нею згодна, але стільки часу витрачає на ті уроки... Дуже втомлюється. Відпочинку мало, на вулицю не ходе.
А я нівроку• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дадуть, звісно!
А інакше в чому сенс навчання?
А інакше, це все рівно, що йти в школу в перший клас та вимагати, щоб дитина вже вміла читати.
А інакше в чому сенс навчання?
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Оо, дякую вам за свій досвід. Подивимось.
Скокмоно - стокнуно• 07 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
Тобто дитина поступає просто на «айті курс» і їм там дають все на одному курсі? Від дизайна до тестування? Я думала що як в усіх інших вузах все ж якась градація є, а не «все в одному, а потім сам вирішиш»
А я нівроку• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ото краще виганяйте хоча б іноді на вулицю, толку більше буде. ))
Втомлений мозок частіше помиляється.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
Дадуть, звісно!
А інакше в чому сенс навчання?
Так зараз так і є! Ідуть до школи і все літо до вчительки ходили на заняття.
А я нівроку• 07 октября 2024
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Дизайн окремо, звісно, це ближче до художників.
А от все решта - то особливо не ділять на рівні вищої освіти. То пізніше йде спеціалізація, вже коли роботу вибирати.
Я вчилася ще в 90-х, тоді ми вивчали Pascal, потім сама вже перейшла на C++, PHP, а зараз так взагалі перейшла в бізнес-аналітику.
Але база не змінилася. Теорія, основи майже ті ж самі.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
Втомлений мозок частіше помиляється.
Не знаю як вигнати( нема друзів. Вона на мене ображається коли починаю за прогулянки казати. Каже що мені з транспорантом виходити - хто зі мною погуляє? Шукаю друзів..
А я нівроку• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ой, точно айтішниця росте!
Прямо себе впізнала. ))
Хай у неї все добре в житті складеться.
Прямо себе впізнала. ))
Хай у неї все добре в житті складеться.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
Ой, точно айтішниця росте!
Прямо себе впізнала. ))
Хай у неї все добре в житті складеться.
Прямо себе впізнала. ))
Хай у неї все добре в житті складеться.
Дякую вам за підтримку! Я вже не знаю як її мотивувати. Вона розумна, але інтроверт. Дуже переживаю щоб не було ’горе от ума’
А я нівроку• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Якщо я правильно зрозуміла, що це типаж людей, яким треба ’їжа для розуму’. Спеціально мотивувати не треба. Якщо буде цікаво - то далі сама все замотивує. Головне - інтерес. Якщо так, то IT-сфера - ідеальний вибір. Далі після навчання головне - зачепитися за якісь цікаві проєкти в гарних командах, ну от і буде тоді і спілкування, і все решта, що треба.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
Вона так і каже - хочу професію де треба буде думати. Ніяки б´юті навіть не хоче слухати. Щось щоб корисне було. Медицину виключила - відповідальність велика та емоційне вигорання. Економістів, фінансистів багато вже.. Юристи - там біль читати треба. Ще в неї англійська гарно іде, без репетиторів.
Безпринципова• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Вот! И я за то, что первым делом смотрят результат НМТ, а мотивационный лист уже так - дополнение для галочки. А учитель говорит, что нужно и участие в олимпиадах по информатике, математике..
Прочитайте правила прийому і заспокойтесь.
А я нівроку• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Ого, ще й англійська?
Взагалі джек-пот!
Навіть не сумнівайтеся, айтішниця буде. ))
Взагалі джек-пот!
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Дякую вам. А не підкажете де навчання не дистанційне. Вона вже 4 роки на дистанційному, не хочу щоб ще 5 років сиділа тільки у монітора.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляА я нівроку
Ого, ще й англійська?
Взагалі джек-пот!
Вы мене заспокоїли. Я звісно у ній не сумніваюся, це вона дуже вимоглива до себе.
Безпринципова• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Тилові міста. Син у Франківську. Прикарпатський університет очно.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Дякую. Ми з Покровського району(
Безпринципова• 07 октября 2024
Про курси можна хіба в мотиваційному листі написати. Але мотиваційний не впливає, хіба якщо однакова кількість балів у двох абітурієнтів, то мали б дивитись мотиваційні листи. Ще є дуже гарна група на Фб ’Вступ 2024’. Скоро перейменують на 2025. Додавайтесь і читайте офіційну інформацію. Вам би з широким конкурсом розібратися.
Безпринципова• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дякую. Ми з Покровського району(
Оу(
Глибокий тил - там очно. З сином вчаться діти і з Донеччини, і з Херсонщини.
Гжегож Бженчишчикевич
• 07 октября 2024
Ответ дляБезпринципова
Дякую за поради.
Сладкий лимончик• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А як вона в універі вчитиметься? Там теж куча всякого хламу...
Не прохожу мимо• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А куди це з такими вводними вступати ? Мотиваційни тільки для галочки, навіть не знаю поки тої ситуаціїї, де він згодиться. Якщо у дитини є олімпіади, то явно там бали НМТ будуть такі, що більше нічого не потрібно. В Українських ВНЗ на ІТ математика на 185+ і любий внз на вибір.
Не прохожу мимо• 07 октября 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
до поступления с 7 по 11 класс учился в физико-математическом лицее (Днепр), потом КПИ и параллельно университет Politechnika в Паланге (Литва).
Які враження від порівняння навчання у різних університетах ?
Не прохожу мимо• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Математика на відмінно. Її це легко, швидко та цікаво.
Тоді звернуть увагу на факультет ІПСА , спеціальність 124. У сина знайомі вчаться, подобається. Тільки жирний мінус, там тільки онлайн
Не прохожу мимо• 07 октября 2024
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Дайте спокій дитині, хай готується до НМТ, повноцінно відпочиває і має час на спілкування з друзями. Попереду ще умовно 4 роки навчання, все встигне.