МастерЮля• 07 октября 2024
Лосьйон Вікторія Сікрет
Хочу купити лосьйон Вікторія,Сікрет, є питання по аромату , не знаю який вибрати в мене минулий рік був Coconut, трохи багато кокосу, не хочу такий купувати повторно, зацікавила Vanila, але не хочу приторності, Cranberry, можливо, хто знає як пахне Cranberry бо хочу купити його найбільше,поділіться відгуками.
МастерЮля
• 07 октября 2024
Ответ дляОченьценная
На фото не ВС а підпихня
Чому ?
Ну я користувалася, мені ефект сподобався.
Пупс• 07 октября 2024
Мені більше подобаються не лінійка Pink, а саме Victoria´s Secret.
Якщо хочете великий об´єм, то теж є. Люблю аромати ’Кокосове молоко і троянда ’(тут саме молочний запах, не кокосовий) та ’Гранат Лотос’
Оченьценная• 07 октября 2024
Ответ дляМастерЮля
Чому ?
Тому що на офіційному сайті немає таких продуктів. Лише в бізнесменів з шафи
Пупс• 07 октября 2024
Ответ дляОченьценная
Тобто , нема?) Розділ Pink )
Я сама купую і якраз саме його (Кокос) домазюкую.))
Пупс• 07 октября 2024
Cranberry вже не свіжий. Його вже рік немає в продажі на сайті. Для чого він вам. Беріть щось свіжіше: класичні або нові лімітки
МастерЮля
• 07 октября 2024
Ответ дляПупс
Дякую, що сказали.
МастерЮля
• 07 октября 2024
Ответ дляПупс
Дякую, я придивляюся до цього лосьйону він не приторний?
Пупс• 07 октября 2024
Ответ дляМастерЮля
’Гранат &Лотос’ точно ні. Він самий свіжий з усіх лосьйонів натуральної лінійки.
А Кокосове молоко&Троянда, якщо вам Coconut набрид краще не беріть. Він теплий і солодкуватий. Мені не приторний. Вам не знаю)) ми ж всі різні.
МастерЮля
• 08 октября 2024
Ответ дляПупс
Дякую 🙂щось виберу.
дамаАмстердама• 08 октября 2024
Если хотите ваниль,то лучше обычный VS там будет более нежный запах,от линейки Пинк мне ваниль слишком приторная,хотя я люблю сладкие запахи