Файно Замало• 08 октября 2024
З телефону не виходить телефонувати на Київстар, що може бути?
У знайомої не знаємо що сталося не виходить додзвонитися на номери Київстар, відразу вибиває, на Лайф дзвонить без проблем, може десь щось дитина в налаштуваннях натиснула?...
Варена цибуля• 08 октября 2024
Після того, як місяць тому вони зробили функцію «на звʼязку» платною, асе перестало працювати нормально.
«З 10 вересня 2024 року ми запускаємо На зв’язку, що об’єднує три популярні сервіси: Хто дзвонив, Автовідповідач, та Повідомити про мене»
Це раніше було безкоштовно і всім доступно. Зараз я підключила цю функцію собі і дітям, але гроші зняло, а функція не працює. На гарячій лінії нічим допомогти не можуть. Перейшла від них на інший оператор