АБВГДэшница• 08 октября 2024
Питання до подологів та майстрів манікюру
Дівчата,закінчила базові курси подології.Тріщини,натоптиші,кератози,мозолі.З цим трохи працювала .
Почала шукати роботу і зовсім занепала духом.Банато салонів і МЦ готові брати з нуля полога але щоб був досвід в покритті гелем .Тобто подологія це як наступний крок розвитку майстрів маникюру та пеликюру?
Я завжди вважала це саме медичною сферою.Помилялась?І не з того почала?Треба закінчити курси по естетиці а потім вже подологія? Я у відчаї,якщо чесно
Подологи,як ви розпочинали свй шлях?З чого почали?
Дякую всім за відповіді по темі
ХвилювАллочка• 08 октября 2024
Це виключно для того щоб ви не простоювали. У вас не буде багато клієнтів спочатку лише по подології. Моя подолог, робить комплексні педикюри
Квітка Миру• 08 октября 2024
Зазвичай подологи вміють гарно робити і манікюр і покриття, а ідуть в подологію, щоб більше заробляти.
Кидстаффовка• 08 октября 2024
Я була у подолога пару днів тому і окрім подологічної проблеми ще і чудовий педикюр отримала. Задоволена, хоча і дорого, піду ще і буду ходити
АБВГДэшница
• 08 октября 2024
Ответ дляКидстаффовка
Ви маєте на увазі саме покриття кольором?
Квітка Миру• 08 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Гарного покриття не вийде без гарно прибрано птеригію та кутикули. Ну і гарної форми нігтів Вибачте не мені питання
Кидстаффовка• 08 октября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Я відмовилася від покриття і просто роблю педикюр і манікюр, але бачила у неї все приладдя, тому думаю що без проблем покриє. Мені здається, що якщо ви можете обробити то покрити це легко в порівнянні з самою обробкою
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 октября 2024
покрытие гелем способствует вростанию ногтей. нормальный мастер педикюра и ман. такого не делает