Инфотуфелька• 05 марта 2014
На жаль, спамери використовували Вашу сторінку для розсилки заявок в друзі.
в недавній час ми змушені були неодноразово заморожувати Вашу сторінку. В цілях безпеки, на цей раз сторінка була заморожена до 12.03.14 18:11.
Якщо Ви самі розсилаєте заявки в друзі незнайомим людям для реклами Вашої діяльності — від цього треба відмовитись, інакше блокування продовжаться, а термін буде збільшуватися. Для просування товарів і послуг рекомендуємо створити спільноту.
ЯК МОЖНА РОЗБЛУКУВАТИ ТАМ БУВ НОМ.ТЕЛ СРОЧНО НУЖНА ПАЖАЛУСТА СКАЖИТЕ