Нічний дожор• 08 октября 2024

Дізналась що мій квартирант аферист. Як поступити?

Здаю квартиру подобово .
Заселився місяців 5 тому хлопець . Молодий , 22 роки . Спочатку на 2-3 дні . А потім сказав що до канув місяця буде жити . Я запропонувала йому знижку , якщо підпишемо договір ( подобово це 900 грн / добу = 27т в місяць , дуже багато ).
Він сказав що ціна його влаштовує , договір все одно підписали . Комунальні він сам платить .
Мені це було дуже дивно . На цьому тижні дізналась що він аферист , обманює в мережі людей , працював на якісь ботофермі .
Мені дуже гидко від цього . Як би ви поступили ?
З другої сторони не моє діло . Платить , чисто , що ще потрібно.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 08 октября 2024
сдать его нельзя?
Шопингмонстр• 08 октября 2024
Тю. Чим він займається, то не Ваша справа. А хороших квартирантів, які вчасно платять і не розводять гадюшник треба берегти
Хачапууури• 08 октября 2024
Норм, ждите когда явится полиция с выломом дверей и прочего.
Цветочница• 08 октября 2024
Это какой лох 27к будет платить за однуху
ХвилювАллочка• 08 октября 2024
интересно,кто вам такое в уши влил...
Всім шампаньського• 08 октября 2024
Він вас також пізніше кине.
Дійте на виперелження
Цветочница• 08 октября 2024
А как узнала?о такой работе даже родаки не знают всегда
ok1904• 08 октября 2024
Він розраховується за кожну добу?
Усміхайлик• 08 октября 2024
Ответ дляВсім шампаньського
Він вас також пізніше кине.
Дійте на виперелження
Його кинути? Взяти передоплату і виселити з поліцією,?
ХвилювАллочка• 08 октября 2024
Ответ дляЦветочница
+ у меня снимал год парень,занимался вроде бы игорным бизнесом,когда его у нас уже запретили.Одно только неудобство-платил строго налом. Тихо-мирно,не пил,не курил.И даже почти не готовил дома.Супер квартирант
Усміхайлик• 08 октября 2024
А якщо він не аферист?
Хачапууури• 08 октября 2024
Автор, як ви дізнались, що він аферист?
Чи ви троль?
КучМала• 08 октября 2024
А откуда инфа и есть доказательства у вас
ХвилювАллочка• 08 октября 2024
Ответ дляХачапууури
Автор, як ви дізнались, що він аферист?
Чи ви троль?
бабки на лавочке сказали,не иначе) он ж все знают.Раз не бухает,не буянит-точно аферюга
Точная копия плова• 08 октября 2024
Умови сплати наперед? Вам повинно бути пофіг. Якщо його приймуть, то комуналка це копійки.
Молчунья• 08 октября 2024
Я б виселила. Бо цей гівнюк ще й вас мазати буде, як його за сраку схоплять. Наприклад, скаже, що ви в долі і надавали квартиру, як робочий офіс за частку прибутку.
из желе я• 08 октября 2024
Узнала)))
Может придумала?
Усміхайлик• 08 октября 2024
Ответ дляМолчунья
Тут оно мільйони в квартирі,і то відмажеться, а це лиш надання робочого простору ...фігня
Пенек Возмездия• 08 октября 2024
Ответ дляЦветочница
Дивлячись де. В нашому ЖК однухи 35 - 40 тис
Тепличная• 08 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
интересно,кто вам такое в уши влил...
Бабулька сусідка, коли дізналася, що автор косить бабоси. А ще сказала, що він наркоман і повій водить
Аленький носочек• 08 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
Якби дівчина була, то там простіше: прастітутка і наркоманка, а хлопець як раз мошеннік, норм
Редисочка• 08 октября 2024
Ответ дляХвилювАллочка
а потом шо было ?
Редисочка• 08 октября 2024
Ответ дляПенек Возмездия
это центр ?
Пенек Возмездия• 08 октября 2024
Ответ дляРедисочка
это центр ?
Так, будинок бізнес класу
Всім шампаньського• 08 октября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ні, просто хай доживе оплачений час і все
Каяспер• 08 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
сдать его нельзя?
Кому? Менти це і кришують, а подекуди і очолюють
Молчунья• 08 октября 2024
Ответ дляУсміхайлик
Ви так кажете, як наче відмазатись можна за шмат сала чи красиві очі. З тих мільйонів, що знайшли в квартирі, до рук прокуратури прилипне десь 90%.
Фляшунька• 08 октября 2024
Колись лягла у лікарню. Спочатку лікар сказав, що тижня буде достатньо. Я орендувала квартиру подобово у бабусі, бо з іншого міста.
Потім почались ускладнення і я залишилась на 2 місяці, теж платила подобово.
Так власниця квартири викликали поліцію просто тому що...? Типу перевірити, хто я і тд. Думала, мабуть, чи не проституцією займаюсь, раз 700 грн за добу плачу аж 2 міс.
ЦібаФу• 08 октября 2024
Ответ дляЦветочница
ну его устраивает, что в любой момент можно ’сделать ноги’, и при этом не надо за месяц о выезде никого предупреждать, трусы можно тоже не забирать )))
если что, до нас в квартире тоже аферюги жили, так хозяйку по допросам вызывали, кто, что и как, допрашивали.
автору есть смысл до конца месяца потерпеть и больше не продлять договор с аферистом, во избежание проблем будущем.
Ку-кусик• 08 октября 2024
Ответ дляШопингмонстр
А когда воруют депутаты и чиновники мы почему то удивляемся 😂