ФФФФристайла• вчера в 19:40
Виїзд з України
Знаю, що тема всім набридла , але запитаю в сотий раз. Плануємо виїзд з дітьми , ми в Сумській області. Які країни зараз приймають? Де ще є якісь допомоги? Може хтось знає. Тільки по суті, з виховними лекціями мимо. Дякую
ФФФФристайла
• вчера в 22:12
Ответ дляПоліцейський патруль
Сумы обстреливают? простите,ниже ваш коммент прочитала,что у вас ад.Сама живу в прифронтовом городе.
Я не в Сумах, а в области
ФФФФристайла
• вчера в 22:14
Ответ дляаглая-аглая
Автор, Германия. Полное обеспечение+языковые курсы снова возобновили. Если совсем к ней душа не лежит - тогда Франция - социал, все то же самое, но еще и красивая страна, красивые люди, вашей душе после обстрелов там там будет лечебница.
Спасибо
ФФФФристайла
• вчера в 22:15
Ответ дляТвердая валюта
Франция вариант если сразу на Азиль подаваться. Так больше шансов попасть в общежитие. Но есть обратная сторона: до позитива нельзя работать, страховку ждать месяца три. Ну и запрет на поездки в Украину.
Если с концами, то да, самый лучший вариант: перетерпел с полгода и потом всё идёт более-менее нормально.
Если ВЗ, то это такая же утопия, как и Испания.
Автор исчезла за горизонт, но информация для тех кто реально планирует выезд: ждите уже, до середины июня примерно, решения ЕС по временной защите, чтобы потом не было сюрпризов, что вопрос с ВЗ отдадут решать каждой стране самостоятельно и ваша страна все свернёт
Извините часами безотступно сидеть читать не могу
Баба на горошині• вчера в 22:16
Ответ дляТвердая валюта
А Испания чем реальна?
Если не рассчитывать на пособия, то Испания абсолютно реальна, в отличии от перечисленных стран. В Испанию приехать и жить без проблем, виза не нужна, а вот в перечисленные страны автор даже туристом не приедет
маминаБубочка• вчера в 22:18
Ответ дляФФФФристайла
Я не розглядаю США, Канаду, Автралію. Це взагалі ніяк не реально
Для вашого складу сімʼї реально Німеччина
Борисфенка• вчера в 22:39
Ответ дляФФФФристайла
9 лет и годик. Если б не ежедневные бомбежки я б никуда не ехала.
Паспорти закордонні у всіх є, дійсні?
Купуйте квитки і їдьте.
Просто звязда• вчера в 23:19
Ответ дляФФФФристайла
Дякую. В ідеалі мрію про Іспанію, але гуглила і там немає ніяких підтримок
Шукайте нашиї в Іспанії, найкраще інстаграм і запитуйте напряму - це буде максимально реальна інфа. Найбільше наших в Торрєв´єсі.
Це, як ив кажете, ’’начатила’, за достовірність не ручаюсь.
У 2026 році ситуація в Іспанії така: великі “соціальні” виплати для українців уже менш поширені, ніж у 2022–2023, але підтримка все ще є — особливо через житло, гуманітарні програми та допомогу малозабезпеченим. Тимчасовий захист продовжено щонайменше до березня 2027 року.
Які виплати реально отримують у 2026
Найчастіше українці зараз отримують:
допомогу на оренду або проживання через систему acogida;
невеликі щомісячні виплати для людей без доходу;
допомогу на дітей;
продуктові сертифікати або гуманітарну підтримку;
безкоштовну медицину та освіту.
Типові суми зараз:
приблизно 300–600 € на людину, якщо немає роботи й людина бере участь у державній програмі підтримки;
сім’ї з дітьми можуть отримувати більше;
якщо є робота або власний дохід — виплати часто зменшують або припиняють.
У багатьох випадках замість “живих грошей” держава оплачує:
гуртожиток/готель;
харчування;
транспорт;
курси мови;
допомогу соціального працівника.
Іспанія також виділяла окреме фінансування регіонам для грошової допомоги українцям.
Де в Іспанії підтримка краща
Найбільше українців і найкраще розвинена допомога — у цих регіонах:
Valencia / регіон Валенсія
Один із найпопулярніших варіантів для українців:
багато українських громад;
дешевше житло, ніж у Мадриді чи Барселоні;
хороший клімат;
багато волонтерських організацій.
Особливо популярні:
Аліканте;
Торрев’єха;
Валенсія.
Barcelona
Плюси:
багато роботи;
міжнародне середовище;
сильні гуманітарні організації.
Мінуси:
дуже дороге житло;
складніше знайти квартиру без контракту.
Madrid
Плюси:
найбільше вакансій;
швидше можна знайти роботу;
багато держпослуг.
Мінуси:
висока оренда;
велика конкуренція.
Málaga
Дуже популярна серед українців через:
клімат;
дешевше життя;
багато російсько- та україномовних.
Але роботи менше, ніж у Мадриді чи Барселоні.
Torrevieja
Тут одна з найбільших українських діаспор в Іспанії.
Плюси:
легше адаптуватися;
часто є допомога “через своїх”;
дешевше житло.
Мінус:
менше хороших вакансій.
За офіційними даними, найбільше тимчасових захистів оформлено у:
Валенсії,
Каталонії,
Андалусії,
Мадриді.
Корисні офіційні ресурси:
Ucrania Urgente (офіційний портал Іспанії)
Україномовний портал допомоги в Іспанії
Які виплати реально отримують у 2026
Найчастіше українці зараз отримують:
допомогу на дітей;
безкоштовну медицину та освіту.
Типові суми зараз:
гуртожиток/готель;
харчування;
транспорт;
курси мови;
допомогу соціального працівника.
Де в Іспанії підтримка краща
Valencia / регіон Валенсія
багато українських громад;
хороший клімат;
багато волонтерських організацій.
Особливо популярні:
Аліканте;
Торрев’єха;
Валенсія.
Barcelona
Плюси:
багато роботи;
міжнародне середовище;
сильні гуманітарні організації.
Мінуси:
дуже дороге житло;
Madrid
Плюси:
найбільше вакансій;
швидше можна знайти роботу;
багато держпослуг.
Мінуси:
висока оренда;
велика конкуренція.
Málaga
Дуже популярна серед українців через:
клімат;
дешевше життя;
багато російсько- та україномовних.
Torrevieja
Плюси:
легше адаптуватися;
часто є допомога “через своїх”;
дешевше житло.
Мінус:
менше хороших вакансій.
Валенсії,
Каталонії,
Андалусії,
Мадриді.
Корисні офіційні ресурси:
Україномовний портал допомоги в Іспанії
Ранковий базар• 2 часа назад
Ответ дляФФФФристайла
Тогда есть шанс, но старшему будет тяжело
Твердая валюта• 2 часа назад
Ответ дляБаба на горошині
Одна пара рабочих рук с:
пенсионером
годовалым ребенком
девятилетним ребенком
Вы серьезно сейчас написали, что Испания автору без пособия ’по плечу’?
Люди семьями ехали в Испанию и уезжали во Франция, Германию, США. И это те, кто могли снять жилье. Работу найти практически нереально и работать, без пособия, нужно двоим
пенсионером
годовалым ребенком
девятилетним ребенком
аглая-аглая• 1 час назад
Ответ дляРанковий базар
Нет, не будет тяжело, уверяю! Я знаю с два десятка украинцев +-такого возраста - отлично учится у них немецкий, а времени аж до 10 класса! Главное, чтобы мама поощряла к учебе и интеграции, дети нас отражают.