Самая СоветЧиваЯ• 08 октября 2024

Уряд Норвегії розмірковує про скасування колективного захисту для українців

Язикувата Хвеська• 08 октября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Я не считаю что Киев это безопасно
Так сокрушались же выше, что люди без домов остались, то понято, им некуда ехать. Киевлянам есть куда
Срочнокпсихологу• 08 октября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
У всіх він є ?
Ну Украина должна позаботиться о своих гражданах, разве нет? Иначе на фига это все? Ради чего? Чтобы полстраны разъехались, четвертая часть на тот свет, остальные-безвольные, бездумные и готовые к любым благодетелям ?
З горіха зерня• 08 октября 2024
Давно пора.
Помощь нужна ЗСУ в первую очередь,и тем беженцам,кто остался в Украине.
Кто выехал -гребите сами как хотите.Вы выехали,что вам ещё нужно,икры намазать?
begovelik• 08 октября 2024
Ответ дляПросериарила молодость
а шо ви до Сомалі маєте? Ви з Сомалі виїхали?
Ага
Сон і дрімота• 08 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Давно пора.
Золотые слова!
Сіточка• 08 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Давно пора.
Про це повинна турбуватися держава Україна, а не інші країни. Біженці це витрати, але ці гроші хоч залишаються всередині своїх країн, а витрачати на чужу більш, ніж можуть собі дозволити, то це нікому непотрібно.
З горіха зерня• 08 октября 2024
Ответ дляСіточка
По перше,уряди інших держав зробили широкий жест,дозволивши українцям приїхати до своїх країн,про що мріють жителі багатьох країн Азії, Африки та Латинської Америки.Це заслуговує на повагу.А могли не послухати український уряд ,і не виконати прохання.просто закривши свої кордони.З якого дива вони повинні когось приймати у себе.Ви хто такі?
Тому майте вдячність,а не наглійте і не позорте Україну.
По друге в Україні війна,якої б могло не бути,аби ми не послухали представників країн всього світу,і не віддали їм свою ядерну зброю.В обмін на обіцянки цілостності нашої території.Тому це їх прямий обов´язок-допомагати у війні.А також пряма зацікавленість,щоб Росія не стерла Україну з лиця землі,і не опинилася біля їх кордонів.
Вам дали притулок-скажіть спасибі,а не вимагайте ще більше,бо ті гроші і кошти вкрай потрібні Україні та ЗСУ.
Leo07032016• 08 октября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Я не знаю і не можу уявити, як можна було вірити в ту нісенітницю яку він ніс зі сцени. Мені вистачило шоу на Олімпійському, щоб почати думати куди звалити як його виберуть. Це і спасло мого чоловіка від окопів хоча пручався та казав, що я істеричка. Не знаю хто вірив в ці казки та хотів поржати
Мудра ви людина. Ми розуміли що буде біда, і так і сталося
Сіточка• 08 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Мені притулок не дали, але це по-перше, так як я громадянка однієї з країн ЄС, по-друге юридичного обов´язку такого нема допомогати. Захочуть і в будь-який час припинять це робити. Україна сама в зубах принесла ядерну зброю за папірець. Які претензії?
З горіха зерня• 08 октября 2024
Ответ дляСіточка
О,то у вас мабуть Росія 24 і не вимикається.Я це від Скабеєвой з Кисельовим через день чую.
З горіха зерня• 08 октября 2024
Ответ дляСіточка
Про ’сама принесла’,розкажіть будь ласка з подробицями Бо це піз..деж.Я чітко пам´ятаю як Україні викручувати руки,обіцяючи відсторонити від всіх міжнародних інститутів,обмежити торгівлю і всяке таке інше.
Сіточка• 08 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Україні ніхто нічого не винен. Зброю дають, економіку підтримують, закривають соціальні та інші видатки крім оборони, але все мало.
Сіточка• 08 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
А хто проголосив в декларації про державний суверенітет, що країна буде безядерною, позаблоковою?
З горіха зерня• 08 октября 2024
Ответ дляСіточка
Мало,бо війна коштує дурних грошей.Загугліть ВВС,там чіткі розрахунки щоденних витрат.
Україні дали гарантію,підписавши з нею Будапештський меморандум.
Вам знайоме це слово-гарантія?
З горіха зерня• 08 октября 2024
Ответ дляСіточка
Під чиїм тиском?
В якому році був підписаний меморандум?
Чому і хто ініціатори?
Хто гарант?
Вам телефонограмма• 08 октября 2024
Ответ дляЯзикувата Хвеська
Мне очень жаль тех кто остался без домов. Но у нас не происходил отбор кто больше пострадал, а следовательно все приехавшие имеют право. Ну и в Киеве тоже ситуация как повезёт. Сегодня жилье есть, а завтра нет. И жизни может не быть.
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Вам знайоме це слово-гарантія?
Нема грошей - закінчують війну.
Які гарантії? Просто поважати суверенітет чи якщо що, то скликати ООН для обговорення, то це не гарантії, а пустишка.
Вам телефонограмма• 09 октября 2024
Ответ дляLeo07032016
Вам ще не написали, що то хйло винно, а Зеля бубочка?
Вам телефонограмма• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Цікаво, з одніє сторони вам зобов´язані, а з іншої - ні. Ніхто нічим нікому не зобов´язаний. Це стосується і міжнародної допомоги. І ми вже якось самі розберемося, що і де нам казати. Не вистачало, щоб ще вказували кому зо робити і говорити.
Нехай зелена шобла менше витрачає, і якраз ЗСУ вистачить.
Вам телефонограмма• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Вам знайоме це слово-гарантія?
Це папірець. Той будапештський договір. І в принципі ним можна підтертися. Але завдяки ввічливості тих країн яке отой папірець підписували, нам ще хтось щось дає. Але це зовсім не ті гарантії які могли би бути
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Нема грошей - закінчують війну.
Не,ну ви точно крім Росії 24 нічого не дивитесь.Там один в один чешуть-Україна здавайся.Донецька,Луганська,Запорізька, Херсонська,Дніпропетровська області це Росія,Крим навіть не обговорюємо.Зброю всю здати,поставити зручний для Росії уряд,відмова від репатріацій.Дозволяєм скакати гопака.Це ваш план закінчення війни?
Байдуже яким чином,але гарантії територіальної цілостності нам обіцяли.І піда..ри з Кремля в тому числі.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
Ага,ще Путін казав що розпад СРСР незаконний.Ну і адіннарод,України не існує,то руськая земля.Давайте вже всі цитати викладайте
Манка Я• 09 октября 2024
Ответ дляПрилипало
Давно тре скасувати для всіх і всюди. Хай повертаються всі хто на соцвиплатах і допомагають перемагати і відновлюватись рідній неньці.
А если в стране без выплат, можно не возвращаться?))
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляВам телефонограмма
А договори на чому пишуть?
Ви своїми зобов´язаннями завжди підтираєтесь,чи тільки тими що вам невигідні?
Манка Я• 09 октября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Знов мантра про відбирання громадянства
Из которого при всём желании выйти сейчас невозможно
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
А ваш план викачувати гроші з інших країн, переводити економіки мирних країн на військову рейки? Ось фіг вам Будьте вдячні за те що дають і Україна ще стоїть.
Він навіть не ратифікований, цей меморандум. Які гарантії, ви хоч прочитайте що в ньому.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Не,ну не можна ж так радитись.Я наче Росія 24 дивлюсь.Нератифіковпний,гарантій немає...
Мені байдуже яким чином це буде досягнуто.Що обіцяли-повині виконати.Як ні,Україна має право відновити свою ядерну зброю.Не в тих масштабах,але досі живі люди хто в цьому розуміється.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Тепер чітко зрозуміло вашу позицію.Зад свій вивезли,і пох. що тут робиться.Так от - допомога була,є і буде.Як би ви там не були проти.
А язичка свого можете сама собі у дзеркалі показати.
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Читайте його і які там були гарантії, тобто ніяких не було. Просто слова: поважати незалежність та суверенітет, не застосовувати ядерну зброю, домагатися негайних дій з РБ ООН з надання допомоги, раша, США та Королівство ВБ та ПІ будуть проводити консультації у випадку виникнення ситуації, внаслідок якої постає питання стосовно цих зобов´язань. Це реальні гарантії? Це - пустишка.
Україну ще в 2014 попереджували, що якщо почне розробку, то реакція буде серйозна, аж до санкцій. Ну є люди, але потрібно обладнання, де будете уран збагачувати, якщо навіть ядерне паливо Україна купляє, жодного завода нема. З ректорів АЕС теж треба ’’відмити’’ плутоній, а на чому не буде і потрібні мільярди доларів ´, а їх немає так країна на дотаціях і ніхто на таке не дасть. Яка ядерна зброя, не смішить
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
35 мільярдів вже заблоковано Угорщиною.
Проголосую за правих і тут теж буде мінус. Не пофіг, але поважайте всі країни, які і так допомагать, як можуть. Україна ще стоїть завдяки допомозі. Ви це забуваєте.