Самая СоветЧиваЯ• 08 октября 2024

Уряд Норвегії розмірковує про скасування колективного захисту для українців

З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
35 мільярдів вже заблоковано Угорщиною.
Проголосую за правих і тут теж буде мінус. Не пофіг, але поважайте всі країни, які і так допомагать, як можуть. Україна ще стоїть завдяки допомозі. Ви це забуваєте.
Та можете сусіда Фіцо та Сіярто хоч куди завгодно поцілувати.Прямо в центрі Будапешта.Мадяри то ніхто в ЄС.Під хвоста отримають,і розблокується все причудово.
Стоїть Україна і буде стояти.Голосуйте хоч за хуйла,по вашому не буде.
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Подивимось, особливо якщо таки Трамп прийде до влади.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Читайте його і які там були гарантії, тобто ніяких не було. Просто слова: поважати незалежність та суверенітет, не застосовувати ядерну зброю, домагатися негайних дій з РБ ООН з надання допомоги, раша, США та Королівство ВБ та ПІ будуть проводити консультації у випадку виникнення ситуації, внаслідок якої постає питання стосовно цих зобов´язань. Це реальні гарантії? Це - пустишка.
Україну ще в 2014 попереджували, що якщо почне розробку, то реакція буде серйозна, аж до санкцій. Ну є люди, але потрібно обладнання, де будете уран збагачувати, якщо навіть ядерне паливо Україна купляє, жодного завода нема. З ректорів АЕС теж треба ’’відмити’’ плутоній, а на чому не буде і потрібні мільярди доларів ´, а їх немає так країна на дотаціях і ніхто на таке не дасть. Яка ядерна зброя, не смішить
Всьому свій час.Посмієтеся потім,як не обсеретесь.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Ще невідомо хто краще допоможе.Трамп чи Байден(Гарріс)
Україні байдуже хто прийде
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Який час, мрійники про ядерну зброю. Це вже історія, що Україна колись мала її. Ніхто не допоможе у створенні її.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Допомоги нам не потрібно в її створенні.Захід це прекрасно знає.Тому звичайна зброя їде в Україну,і буде їхати.
Уходя дверю не хлопать• 09 октября 2024
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ну Украина должна позаботиться о своих гражданах, разве нет? Иначе на фига это все? Ради чего? Чтобы полстраны разъехались, четвертая часть на тот свет, остальные-безвольные, бездумные и готовые к любым благодетелям ?
Должна та турбується - два різних поняття :(
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Тому що ніколи не створите самі.
Буде, але так щоб триматися, без шансу на перелом. І за треба бути вдячними.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Тому що ніколи не створите самі.
Ага,на расею чоботи летять))Скоро і балістика полетить.Слідкуйте за новинами.
Вдячні всім,крім прокремлівських посіпак з Європи.Що там до речі американці сказали мадярам нещодавно,не підкажете?))
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Пару штук на місяць полетить, ось це потужно коли раша за вечір тільки на Полтавщину кинула 6 іскандерів, та шахедів кожної ночі по 50-100 штук, про каби взагалі мовчу.
Ваша незламність та потужність за рахунок Європи та США, а не тому що Україна сильна. Як сказав Боррель, що якщо повністю припинити допомогу, то Україна протримається 15 днів, а тут губу розкатали))
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Дивно, а ваша Параша пише, що майже півтори сотні тільки минулої неділі в чотирьох областях збили. І у Феодосії хтось не там покурив, досі горить. Щось вам ваші лепші друзі мадяри не ту інфу дають.
І Борель все вірно каже. Тому ще два заводи запустили.
Далі буде.
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Далі буде.
Дивна логіка, що раша моя
Це ’далі будемо чуємо 3 рік, а територію тільки втрачає Україна.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Дивна логіка, що раша моя
Це не логіка, це ваші прямі прокремлівські тези.
А Росія нічого не втратила?
Різниця в тому, що Педерація готувалася до війни, Україна та весь світ ні. Зараз потроху розкручується, заводи законсервовані запрацювали, два нових запустили. Всьому свій час.
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
А Росія нічого не втратила?
Не вказуйте країнам, як витрачати їх власні гроші. Захочуть будуть на біженців витрачати, захочуть на метеликів, а все що залишиться на допомогу, а то сидячі в Україні команди роздаєте кому що і як.
Один такий є, ви гроші нам давайте, а ми їх самі поділимо і не соромно було таке заявити.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Вони самі знають, що біженцям вже пора до роботи.Німці це вже прямим текстом кажуть. А дехто взагалі не біженець, а приїхав подоїти місцевий бюджет. Саме тому вікінги і підняли цю тему.
Я тут взагалі ні до чого. Керівництво в ЄС не дурні. Все бачать хто є хто.
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Розберуться без порад українців і від того, що знімуть виплати, то у України більше грошей на допомогу не з´явиться.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Як раз таки і з´являться. І саме про це йде мова.
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Не з´явиться. Витрачати будуть на себе, на свій добробут.
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Ага, саме на вас))
Я так зрозуміла що ви взагалі не в темі.Допомогу обмежать біженцям,бо вони нічим не краще за місцевих. А Україні збільшать,звільнивши частину коштів.
Про мадяр річ не йде. Вони можуть взагалі робити що захочуть. Їм колись це ще боком вилізе.
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Ага, саме на вас))
Так на мене, на свою ж громадянку, а не на українців. В кожній країні є купа своїх проблем, крім України.
Ну, мрійте, не буду заважати, що стане більше
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Ваше ’заважання’ нікому не заважає.
Допомога була і буде скільки потрібно.
Я так і знала що ви прикидались українкою. Ваші кремлівські гасла видали вас з самого початку.
Блондинка в Шоколаде• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
А ваш план викачувати гроші з інших країн, переводити економіки мирних країн на військову рейки? Ось фіг вам Будьте вдячні за те що дають і Україна ще стоїть.
Він навіть не ратифікований, цей меморандум. Які гарантії, ви хоч прочитайте що в ньому.
ви українка?
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Ваше ’заважання’ нікому не заважає.
Допомога була і буде скільки потрібно.
Тому Німеччина знизила і шукає гроші на допомогу, це йде скільки потрібно?
Які гасла, так гроші на біженців в основному залишаються в країні, а не виходять за межі. Україні допомогають і так, що не так? Мало? То це не наші проблеми, країни ЄС допомогають стільки скільки вважають за потрібне.
Не боюся осуду• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
35 мільярдів вже заблоковано Угорщиною.
вы смотрю нарадоваться не можете
З горіха зерня• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Так мало, Але знайдуть і нададуть. І то не ваші проблеми де Німеччина візьме гроші для України.
Ваша справа йти на роботу і працювати. А все інше вирішать без вас.
Блондинка в Шоколаде• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
ви біженка, яка переживає, що пособіє знімуть через допомогу Україні?
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Мені пофіг на пособія, так як вони залишаються в країнах, а так я громадянка ЄС і з моїх податків йде допомога за межі, а мені розказують, що мало даємо
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Командувати будете на кухні. Розберемося без вас.
Блондинка в Шоколаде• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
то ви нормально відноситесь, що за рахунок ваших податків біженців третій рік тримають? кажіть в яку країну їхати. В мене знайома третій рік в Німеччині відпочиває, каже роботи не має. Так піднімає економіку, що в Туреччину зганяла двічі за літо.
Срочнокпсихологу• 09 октября 2024
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Значит так и должно быть. И возмущаться незачем.
Человек или принимает ситуацию, или меняет ее. Третьего нет варианта. Людям все ок, судя по происходящему