Посудомойка• 08 октября 2024

Порекомендуйте лікаря при протрузії у підлітка, Київ

Донька, 13 років, спортсменка. Почала боліти сильно спина нижче поясниці. Мрт показало протрузію з компресією дурального мішка. Були двічі у вертибролога, всі його дії нічим не допомогли, як боліла так і болить. Порекомендуйте будь ласка компетентного лікаря до кого звернутись.
harmyder• 08 октября 2024
Двічі у вертебролога - то зовсім ніщо. Які були призначення? Зазвичай це масажі, вправи, апарати (все чи частково).

harmyder• 08 октября 2024
Обирайте клініку вертебрології, куди би вам було зручно ходити часто, бо лікування тривале зазвичай.
автор Посудомойка • 08 октября 2024
Ответ дляharmyder
Він сказав що за 2 рази все буде добре. Спочатку був трохи розігріваючий масаж, потім ампліпульс, потім вставляв позвонки. Легше нінграм не стало від його процедур.
автор Посудомойка • 08 октября 2024
Ответ дляharmyder
Тривале наскільки? Це ж нереально витягнути по грошам, один візит 2000грн.
harmyder• 08 октября 2024
Ответ дляПосудомойка
Вертебра, наприклад. Дивіться, чи є відділення неподалік
Розвідка Маші• 08 октября 2024
Я после консультации с врачом водила дочку и ходила сама на кинезиотерапию, закачивали и растягивали нужные мышцы. Эффективно
Живчик-счастливчик• 08 октября 2024
Підліток, протрузії в шийному відділі :
ЛФК,
якесь- єлеткроімпульси (електрофорез мабуть)
басейн
масаж
Отаке лікування

Приходить на лфк..через 5 хв тривога і виганяють..капець