Мрію про космос• 08 октября 2024

В подруги чоловік повернувся у відпустку з фронту, і не повернувся назад

Дали відпустку на два тижні, а він вирішив не вертатися, їздить на дачу, ходить на роботу ( офіційно не працює). Що йому світить? Коли його шукати почнуть.
Павела• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
У вас на війні загинув чоловік чи син? Дуже емоційно в темі відповідаєте.

LiliaBella• 08 октября 2024
Детей можно бывшему мужу оставить и пойти на фронт.
Защищать себя и детей от бурятов.
Ну чтобы не изнасиловали.

Хотя если вы на фронт не идете, значит, защищать не хотите .
LiliaBella• 08 октября 2024
Ответ дляПавела
У нее нет мужа.
Olvia1987• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Не їдьте з країни,будь ласка.Україні і так не вистачає патріотів.
Мяо• 08 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
Очень быстро нашел работу 🤣сказочный тролл
Сейчас нехватка кадров по крайней мере на разнорабочие должности
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляLiliaBella
Защищать себя и детей от бурятов.
Ну чтобы не изнасиловали.

А у вас бурят чи китаєць?
uma• 08 октября 2024
Ответ дляVivaForever
не поняла про карту с пин кодом
Вашу з/п получает тот, кто вас должен начать искать, т.е. командир.

Берет он все себе в карман, делится с кем-то, пускает на нужды подразделения... то уже где как. Основное - отдаешь все до копейки ежемесячно.

Павела• 08 октября 2024
Ответ дляLiliaBella
У нее нет мужа.
Все ж цікаво було почути. До чого тоді цей пафос про те, що її всі рідні захищали, якщо найрідніші не на фронті. Бо дійсно рідні цих чоловіків, які загинули, думаю, що обрали б, щоб їхні чоловіки були живі. Кожен з нас має родичів чи знайомих на фронті, але ж як це цинічно примазуватись, що я свій борг віддала, бо хтось там за мене загинув. Я що піду дітей того чоловіка, що загинув виховувати чи утримувати? Ні дружини, діти, батьки загиблих залишаться самі з цим горем. Я не розумію, от чисто по людськи не можу в голову вкласти, як хтось може хотіти послати людину на смерть. Як можна говорити, що от ти Іване маєш померти, маєш бути на фронті і бути цілковито впевненою у своїй правоті. Не конкретно до даної форумчанки, адже вона далеко не одна в такій неадекватності. А тепер можна голосно гримнути дверима і звалити закордон. Чомусь не виховують своїх дітей для майбутньої війни. У них, на відміну від чоловіків, така можливість є.
anutaw• 08 октября 2024
Срочники рф назащищались уже и родин и путина,по запчастям валяются на курско-белгородских полях.А мамаши ревут,а на фронт не идут.
-Ань-• 08 октября 2024
Ответ дляmymoly
А мені цікаво, оті усі поліція та йтакі, що шукають сзч, будуть потім захищати нас, в разі чого, чи вони не навчені?
Вони давали присягу - вони зараз повинні воювати, а не ловити людей, які ніколи не тримали зброю.
Ane4ka777• 08 октября 2024
Это не такая уж и редкость. По официальной информации СЗЧ с 2022 года примерно около 100 тыс. человек, думаю неофициально эта цифра в несколько раз больше... Никого не осуждаю, но с такими успехами у нас есть все шансы просрать страну. Подякуем всем причастным, а особенно тем, кто у власти осознанно сдает страну, твари
anutaw• 08 октября 2024
Так и в русских соцсетях народ пишет-кому надо то и валите на ту Украину,а нам она не нужна и детей в украинский мясокомбинат мы не отдадим.Такое в контакте ,группа комитет матерей россии.Там каждые пол часа фото погибшего молодого русского и коменты..
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляПавела
Удалено администрацией...
олена олена• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Ви так і не відповіли - ви точно впевнені що при іншому президенті війни б не було? Що б зупинило рашу? Ми б за три роки стали супер-державою, яку б боявся пуйло?
Вероника-2014• 08 октября 2024
Ответ дляПомилуйте мадам
На свою работу ходит, скорее всего
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляолена олена
Відповідала вище десь.
Ну марафону , брехні , мародерства чиновників в таких маштабах, розброєння армії, згортання оборонних програм точно не було б
І впевнення що не було б бучі і маріуполя. Люди б встмгли б втікти
Павела• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Від мене ніколи ніхто не почує, що хтось має йти воювати, нікого на смерть не посилаю, ухилянтами простих цивільних чоловіків не обзиваю, тоді коли я сама не на фронті, і навіть чоловік чи діти мої не воюють. От як ви.
anutaw• 08 октября 2024
В россии пятисотых дезертиров только с какого то округа 18 тыс и это официально на весну 2024..а реально сто тыс или двести по всей стране..Уголовные дела по судам.Кто то бежит домой в россию и прячется,кто то в Луганске-Донецке снимает жилье и ходит,оглядывается,так как пересечь границу не может,посты
олена олена• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Відповідала вище десь.
А я впевнена, що війна була б, смерті також. І за пару днів ми б не перемогли, на жаль.

anutaw• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Меня никто и моих знакомых в 19том на смерть не посылал
anutaw• 08 октября 2024
Ответ дляолена олена
Конечно же нет,путьке все равно кто президент
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляПавела
В мене була так ж позиція, до останніх похорон
І обставин загибелі моєї рідної людини.
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляолена олена
Не перемогли б але цивільних б стільки не загинуло.
anutaw• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Відповідала вище десь.
Не смешите.Порошенко у власти 20 лет,в 2000х годах выступад против НАТО официально как был министром обороны.В 17 году стал президентом и тоже против.Липецкая фабрика работала бы и сейчас ,с налогами на россию и с ее флагом,в 16 году еще шли конфетки,а потом путька прикрыл лавочку.Склады с обружием при нем взрывали и вопрос,почему продали наши ракеты,самолеты,танки попередники?
Павела• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
І обставин загибелі моєї рідної людини.
Хтось з цивільних чоловіків зі Львова, Києва чи Полтави став причиною загибелі? Чи просто сам факт того, що чоловіки не хочуть помирати, а у вас хтось загинув уже викликає ненависть до простих людей?
олена олена• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
ЗСУ воювали як могли і в перші дні зробили все, що змогли, навіть те, що здавалося нереальним. І від зе там мало що залежало. І при іншому президенті були б загиблі і тривала війна(
Розкрадання, марафони і тд - то вже інша тема, ми не можемо знати , як це все було б. Але війна була б, мобілізація також. І ухилянти завжди б знайшлися
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляолена олена
Зе згорнув всі оборонні програми ,які були відкриті з 14 року
олена олена• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Які саме? Що по цих програмах було зроблено з 14 по 19 рр?
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляПавела
Не вистачало людей катастрофічно, не вистачало засобів ураження. Все що держава закупила у друзів президента в три дорога було браковане.
Так для мене всі винні хто поставив галоку за залень в 19 році
МаМарго• 08 октября 2024
Ответ дляолена олена
Вся інформація є у відкритих джерелах.
Зато доріг набудували...