Мрію про космос• 08 октября 2024
В подруги чоловік повернувся у відпустку з фронту, і не повернувся назад
Дали відпустку на два тижні, а він вирішив не вертатися, їздить на дачу, ходить на роботу ( офіційно не працює). Що йому світить? Коли його шукати почнуть.
LiliaBella• 08 октября 2024
Ответ дляЯк міряти?
Из опыта моего соседа, то ничего ему не светит и ни никому он не всрался. Никто его искать не будет.
Точно.
Я пару таких историй знаю.
И нормально.
Никто их не ищет.
Мужчины живые и здоровые.
Я пару таких историй знаю.
И нормально.
Никто их не ищет.
Мужчины живые и здоровые.
LiliaBella• 08 октября 2024
Ответ дляГола з конопель
Ждіть рашистів в хату. Поки ви теми розводите і ваші чоловічки сидять в теплі , люди втомились .
Удалено администрацией...
Ответ дляЯк міряти?
А вы почему свою хату не защищаете?
Виховую сама дітей.
Всі мої рідні чоловічої статі , вже загинули на фронті.
Ну і я скоріш за все виїду скоро.
Немає кому вже збирати посилки на фронт. В суспільстві де люди голосують за гречку, януковоча і зе мені місця немає.
Ну і я скоріш за все виїду скоро.
LiliaBella• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
В мене єдиний чоловік в сім´ї +18 вже загинув на фронті. І останні декілька місяців, він говорив про критичну нестачу людей.
Тому не дивуйтесь новим здачам територій.
Всем все равно на территории.
Женщин тоже в ЗСУ берут.
Можете пойти
Женщин тоже в ЗСУ берут.
Можете пойти
LiliaBella• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Нова відмазка для ухилянтів..’від кількості людей там нічого не зміниться’
Ну купіть книжку по військовій стратегії.
Ваш уже выехал? который с одной почкой.
LiliaBella• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Виховую сама дітей.
Ну і я скоріш за все виїду скоро.
Удалено администрацией...
LiliaBella• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
То знайомий, ні не виїхав. Виїхали ваші здорові бики за бабло
Сами защищайте свой дом.
Ответ дляМаМарго
Виховую сама дітей.
Ну і я скоріш за все виїду скоро.
А у меня все живы.Из родных трое на войне и уже давно.Из знакомых,кого знала лично,к сожалению,1 погиб..Прекрасный человек был.(
олена олена• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Прокоментуйте мій пост 90, будь ласка. Що ви мали на увазі і які у вас до мене претензії?
Ответ дляМаМарго
Виховую сама дітей.
Ну і я скоріш за все виїду скоро.
Не колотили бы воду в 13 и все было бы хорошо, а ваши родные живы, но вы не готовы этого признать, увы...
LiliaBella• 08 октября 2024
Ответ дляПавела
У вас загинув чоловік, син?
Она разведенка,судя по ее темам.