Мрію про космос• 08 октября 2024
В подруги чоловік повернувся у відпустку з фронту, і не повернувся назад
Дали відпустку на два тижні, а він вирішив не вертатися, їздить на дачу, ходить на роботу ( офіційно не працює). Що йому світить? Коли його шукати почнуть.
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Так у вас ніхто не питає за чи проти ви мобілізації. Ви в 2019 році підписали смертний вирок всім чоловікам і жінкам, які зараз на фронті.
Удалено администрацией...
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляannu-b519
А вас куда надо отправить?
Удалено администрацией...
Ответ дляProstoKoschka
Чим ви цінніше за тих ’биків?’ Аж нічим
Цініше тим, що я і моя сім´я ніколи не обирала зрадників на виборах.
І в 2019 році, я всім своїм знайомим, які агітували за зе задала питання : ви на війну йти готові???Так вони абіділісь. А зараз лазать по місту трутні.
Поки ми ховаємо своїх рідних
Ответ дляСтрекоза любви
Это не «обычная жизнь», когда каждый раз чтобы куда-то проехать ты выжидаешь когда свернется блок пост, и узнаешь наличие пеших ТЦК в районе, где ты будешь обитать.
Это говорит о том, что человек понимает возможные последствия. Поэтому, пожалуйста не спекулируйте «обычной жизнью».
Ну, в нынешних реалиях это обычная жизнь всех мужчин, к сожалению.
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Поки ми ховаємо своїх рідних
Тобто якщо мої чоловіки не голосували за нього, то вони можуть з чистою совістю не воювати? Хух, полегшало
Ответ дляМаМарго
Поки ми ховаємо своїх рідних
Вы беситесь, что ваших отловили и отправили воевать? Но знакомые то ваши при чем? Надо было в 22 идти на переговоры, а не бежать воевать, тогда бы это давно закончилось.
Есть 2 варианта:
1. Ушел в сзч и готов к любым последствиям, лишь бы не в окоп. Могут искать, могут не искать, может нарваться на патруль, а может и не нарваться. Может срок дадут, а может не дадут. В любом случае живой.
2. Ушел домой и оставил карту с пин-кодом. Искать не будут, по документам он служит.
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Я взмозі, а ви ні. Бо у зеленського немає електорату , який здатен мислити
Ви також не відрізняєтеся розумом та кмітливістю. Ось з чого ви взяли, що я за того зелю голосувала? То скоріше ви така. Бо з тупою впертістю приписуєте людині те, що вона не робила, просто тому що ви так бажаєте
ProstoKoschka• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Яких таких? Які не хочуть, щоб їх діти воювали? Ви багато синів відправили воювати? Чи то тільки чужих можна?
Korsika999• 08 октября 2024
Ответ дляannu-b519
А смысл такого сдерживания?
Тут пугают обычно бурятами
VivaForever• 08 октября 2024
Ответ дляannu-b519
А смысл такого сдерживания?
потому что безвыходная ситуация, отступят - кацапы будут наступать дальше. подписать мирный договор на условиях россии - закрепить что окупированные земли мы отдаем россии. подписать на выгодных условиях для нас- нет условий, россия не согласна. вот и остается только сдерживать, иначе все тетки которым не жаль территорий, потеряют свои хаты и поедут бомжевать в европу, или придется жить на оккупированной под рашкой
VivaForever• 08 октября 2024
Ответ дляuma
Есть 2 варианта:
не поняла про карту с пин кодом
олена олена• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Поки ми ховаємо своїх рідних
Зразу скажу, за зе не голосувала. Але питання - ви точно впевнені, що при Петрі війни б не було ? Чому? Пуйло давно готувався. Видав наказ, що декілька наших областей - це вже раша, і що б зробив в цій ситуації Порошенко, щоб війни не було? Сказав би - ок, забирай? Чи як ви бачите розвиток подій без зе?
Моя думка - війна була давно спланованою рашею і неминучою для нас. Незалежно від нашої влади
Ответ дляVivaForever
Т.е. это все произойдет все равно, но только когда в Украине закончится мужчины? Тогда снова спрошу, какой в этом смысл?
Korsika999• 08 октября 2024
Ответ дляVivaForever
не поняла про карту с пин кодом
Видимо это откуп командиру, что бы не сдавал
VivaForever• 08 октября 2024
Ответ дляannu-b519
не тогда когда закончатся мужчины, есть внешние обстоятельства и факторы влияния
Графиня Шезвездицкая• 08 октября 2024
Ответ дляmarina.stk
А зарплата сразу прекращается выплачиваться в случае не возврата на службу?
Зависит от того, оформили ли его , как СЗЧ.
Ответ дляолена олена
Удалено администрацией...
Ответ дляuma
Есть 2 варианта:
Про карту с пинкодом это вариант. Командиры бывают не прочь ’подзаработать’. Могут и прикрыть.
олена олена• 08 октября 2024
Ответ дляМаМарго
Удалено администрацией...
Де «у нас» ухилянти? Ви про що?
Так, можливо менше б крали, це інше. Але б війна була все одно. З країною з ядеркою. А ми без. І достатньо сильними, щоб на нас побоялися напасти, за кілька років ми б не стали, на жаль.
Владу далеко не ідеалізую, але війна була б все одно. Відповідно була б і мобілізація. Тому винен пуйло і лише він.
Про «воюють одні і ті ж» - абсолютно згодна. Багато загиблих і поранених. Тому і призивають інших, замінити. І при Порошенку б призивали.