Проработник• 08 октября 2024

Коли чоловік перестає займатися сексом зі своєю дружиною

На що він розраховує?
На те, що жінці не хочеться сексу? Чи якось потім розберемося?
Або, жінка не наполягає на сексі, і добре.
viter33• 08 октября 2024
Ответ дляАнонимба
Та ладно, і прям не хочеться
пост 30
Налитое яблочко• 08 октября 2024
Ответ дляviter33
Я чоловік. Був такий період в житті - парочка кримінальних справ, через день допити по 4-5-6 годин, раз на тиждень - обшук. Якось секс був на на першому місці (м’яко скажемо)
кожна жінка знає свого чоловіка) і знає яку дозу йому треба на день, на тиждень, на місяць, в які години і хвилини.
Анонимба• 08 октября 2024
Ответ дляviter33
Уххххх, я
Ну я про звичайну сімʼю) без крімінала
Безлім на все• 08 октября 2024
Ответ дляПроработник
Питання не в причині, чому чоловік не хоче сексу з дружиною.
Питання, на що він розраховує?
Не хочет и не хочет, при чем тут ’рассчитывает ’?!
viter33• 08 октября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Тут питання ставилося - ’на що чоловік розраховує’
В моїй ситуації розраховував ’щоб усе закінчилося’
А потім вже - секс та інші розваги))
Безлім на все• 08 октября 2024
Ответ дляПиши-пропало
та ладно, спокойно трахают без любви многих жен
И других баб тоже
Налитое яблочко• 08 октября 2024
Ответ дляviter33
А потім вже - секс та інші розваги))
що саме усе закінчилося? якщо хоче щоб усе закінчилося, то хай збирає манелі і валить))) ніхто ж не тримає)
Гостра на язик• 08 октября 2024
Ответ дляПроработник
Питання, на що він розраховує?
ему по бубену
viter33• 08 октября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
А за чий рахунок тоді дружині жити?)))
П.С. ми одне одного не зрозуміли
Налитое яблочко• 08 октября 2024
Ответ дляviter33
А за чий рахунок тоді дружині жити?)))
П.С. ми одне одного не зрозуміли
проживе) за дружину не варто переживати, він хай за себе подумає)) дружина буде їсти солоні огірки))))))
viter33• 08 октября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Чоловік сам проживе не гірше
Можу порівняти
Най хоч раз• 08 октября 2024
Ответ дляАльфасамка
81% жінок фригідні. Зазвичай все навпаки
Херня полная
Налитое яблочко• 08 октября 2024
Ответ дляviter33
Чоловік сам проживе не гірше
Можу порівняти
Ми вже бачили як сам жив))) Уже є досвід: їв сосиски і твердий сир - нарізкою))) а ящо піде до мадмуазель, то там йому 1ше, 2ге, 3тє, 4те варити не будуть, там він буде варити, раком поли мити і виступати в ролі слуги))) то кармічне) не цінуєш, що є, а втрачаєш - плачеш) Бог не фраєр)
viter33• 08 октября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
Нафіг іти до мамзель ?
Зварити елементарне їсти середньостатистичний чоловік може сам. Як і прибрати, закинути речі в пралку
А мамзель - раз/двічі в тиждень ’приємно провести час’, не сподобалося - розбіглися.
І навіщо брати зайві клопоти собі на голову за свій - же рахунок, щоб потім питали ’на що чоловік розраховує, якщо не займається сексом з дружиною’.
Тримаю свічку• 08 октября 2024
Ответ дляНалитое яблочко
бо з’явилася коханка)
Не завжди. скажу за брата рідного. вірний як пес і завжди був чесний і відданий. І нам,і жінці. Своє віддасть,але щоб всі були задоволені. Але жінка після 10 років сумісного життя як сказилася. вічно незадоволена, ніколи слова доброго не почуєш, скандали...Може,в неї хто з*явився..хто зна. Брат спочатку втратив потяг,а потім розвівся. Казав,як я можу її хотіти,як я не встиг прийти,а вона зразу мокрим рядном з порогу...?Це те,що я бачила.
Деловитая• 08 октября 2024
Ответ дляviter33
Тепер я знаю, що ви кримінальна особистість, таких зневажаю.
viter33• 08 октября 2024
Ответ дляДеловитая
Я ’лапушка’))
Але особи ’з посвідченням’ використовують своє посвідчення ’для заробляння грошей’
І раз заплатиш - далі буде постійне ’абонентне обслуговування’(((.
Тому доводиться йти на ’нервотрепку’
Гарні диньки• 08 октября 2024
Ответ дляviter33
А потім вже - секс та інші розваги))
А на что вы готовы ради секса?
viter33• 08 октября 2024
Ответ дляГарні диньки
А на что вы готовы ради секса?
Раз-двічі в тиждень знайти пару годин часу, купити вино/шампанське , суші і фрукти.
Гарні диньки• 08 октября 2024
Ответ дляviter33
Этого иногда и мало)
Например, нужно уважать человека с которым ты хочешь заниматься сексом, поддерживать себя в порядке и требовать взаимного
Фрикаделька• 08 октября 2024
Такие мужчины имеют странную логику. Мой муж, например, почему-то решил, что раз я 15 лет назад озвучивала неприятие измен в семье и позиционировала себя как порядочную и принципиальную в таких вопросах, то смиренно попрощаюсь с сексом в 35 лет и буду как-то доживать, храня верность
viter33• 08 октября 2024
Ответ дляГарні диньки
Этого иногда и мало)
Я займаюся спортом не заради сексу
Але ні в кого не вимагаю займатися спортом
Коханка моя курить, п’є міцний алкоголь, не ходить в спортзал, але вона супер !!))
автор Проработник • 08 октября 2024
Ответ дляФрикаделька
Оце і мій варіант
Гарні диньки• 08 октября 2024
Ответ дляviter33
Я займаюся спортом не заради сексу
Ну вот, значит химия есть)
Гарні диньки• 08 октября 2024
Ответ дляПроработник
Оце і мій варіант
Тю, зачем прощаться с сексом в 35 это же глупо, там все только начинается))
автор Проработник • 08 октября 2024
Ответ дляГарні диньки
Мені цікава саме логіка чоловіка. От при історіях про те, що жінки під час війни не витримують відносин на відстані і знаходять собі нових чоловіків, чоловік напрягається. А на мою заяву про те, що його турбує не те, що треба і на моє питання: ’Тобі взагалі сексу не хочеться?’ - відповідь ’Ні’.
Я розумію, що зараз війна, що здоров´я погане і вік за 50. Але ж це все почалося давно. На що розраїовує чоловік? На те, що я така ж амьоба?
Гарні диньки• 08 октября 2024
Ответ дляПроработник
У нас с мужем новая волна секса началась когда мы ему сделали пирсинг в головке члена. Реально как минус 10 лет. Прям сильно завело
useruseruser• 08 октября 2024
Ні на що він не розраховує.
Сусідка зверху• 08 октября 2024
Ответ дляПроработник
Питання, на що він розраховує?
На секс з коханкою
viter33• 08 октября 2024
Ответ дляГарні диньки
Ну вот, значит химия есть)
І хімія і фізкультура !!))