вкрации• 08 октября 2024
Как перекинуть всю информацию с телефона на новый телефон?
Телефоны Самсунг, попробовали скачать специальную программу, написано на старом телефоне, что ваш телефон не поддерживает Smart Switch. На новом эта программа есть. Может есть еще какие-нибудь способы? Спасибо
Чудо в декрете• 08 октября 2024
Новый редми мне автоматом со старого предложил всё слить, там пара кликов
Теж довго шукав нормальне місце для обговорення та перевірених рекомендацій, особливо з теми будівництва. Часто трапляються форуми, де або боти відповідають, або реклама на кожному кроці, і це відверто дратує. Іноді здається, що просто немає ресурсів, де люди діляться реальним досвідом. Але ось, нещодавно натрапив на корисний сайт – там не тільки можна знайти поради від реальних користувачів, але й отримати фідбек від тих, хто вже скористався певними послугами або купив товар. Це суттєво допомагає, коли вибираєш щось важливе.