Хочу барабульки• 08 октября 2024
Хтось робив професійну чистку пральної машини?
Це жах, машинка стара(орендована квартира) я завернула резину щоб протерти а там болото. Після побаченого перу сама, а машинка просто віджимає! Чи можливо її вичистити?(((
Оно само купилось• 08 октября 2024
Я б даже внимания не обратила. Запустила б со средством чистки стиралок и все равно б стирала в машинке .
Невгамовна сила• 08 октября 2024
За резинкою збирається в мене теж. Я мию ...протираю щоразу після прання
Хочу барабульки
• 08 октября 2024
Ответ дляОно само купилось
Ми так і зробили як тільки переїхали, купили професійний засіб, і ще прогнали її лимонною кислотою. Але краще не стало
Хочу барабульки
• 08 октября 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Якщо таке за резинкою то може і бути вся пральна(
Ламборджини• 08 октября 2024
Возьмите пару таблеток для пмм и прогоните на 90 град. Все отмоется везде. Но конечно можно и вызвать мастера, если деньги некуда девать, он прогонит с таким же средством.))
забиякина• 08 октября 2024
Ответ дляЛамборджини
Я інколи кухонні рушники так перу, коли засіб для прання закінчується. Виходить, ще й машинку чищу
Кайдашева дочка• 08 октября 2024
Ответ дляЛамборджини
А куда ложить таблетки?В барабан или контейнер для порошка?
Білка в колесі• 08 октября 2024
Есть в сильпо продаётся для машинок от грибка и так протирать можно для профилактики под резинкой тоже им протирать
Невгамовна сила• 08 октября 2024
Ответ дляЛамборджини
О. Спасибо. Попробую
Кудрі кручу сама• 08 октября 2024
Треба розбирати і все чистити. Ми з чоловіком один раз чистили самі машину. Там всередині взагалі було жахіття. Не знаю від чого, бо завжди протирала все. Але робота важка і кропітлива. Краще когось найняти для цього