Шикаю і викаю• 09 октября 2024

Бескаменный холецистит и застой желчи, джвп

Как вы лечите? Какие у вас симптомы?
Манкоголік• 09 октября 2024
Диета, обязательно завтрак, иногда травяные таблетки пропиваю курсом - мне хорошо после них

Скляна миша• 09 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Что за таблетки, если не секрет?
Манкоголік• 09 октября 2024
Ответ дляСкляна миша
Что за таблетки, если не секрет?
Фумарта )
И галстена в каплях.
Плакулька• 09 октября 2024
Ну как бескаменный, там уже жиле приличное без кальция
Ищите травника
Скляна миша• 09 октября 2024
Ответ дляМанкоголік
Фумарта )
И галстена в каплях.
Спасибо
Ms. Сама прямота• 09 октября 2024
А чому ви не хочете до гастроентеролога? мені цілу схему прописав на місяць, потім на півроку залишив один препарат. Робила ще гастроскопію, виявилася ерозія в верхньому відділі шлунку, страждала до цього печією від великих проміжок між прийомами їжі
Ма_ру_ся.• 09 октября 2024
Треба зробити УЗД. При густому жовчі як раз зараз я лікуюсь)) Призначили урсис на тиждень, потім Холелесан на місяць. Обов’язково харчування регулярне! Холелесан можна пропивати декілька місяців і час від часу повторювати. Вчора у гастроентеролога консультувалась.
Воленс-неволенс• 09 октября 2024
Гаряча вода протягом дня, жовчогінний чай зранку. Деякі добавки, корисні жири. Все це стимулює жовч бути ’текучою’ В мене немає прям холециститу, але я так слідкувала за жовчним у вагітність та зараз,після. Так набагато краще себе почуваю.