Бюст Березуцкого• 09 октября 2024
Это правда, что если десцендент в тельце, то муж будет красивым?
Варена цибуля• 09 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Почему
Так и запишем. Этот не нравится
Будете выбирать красивого — будет красивый
Варена цибуля• 09 октября 2024
Ответ дляЛапка
Возможно, но это не точно.
То есть — или да или нет, да?😂
Первоклашка Я• 09 октября 2024
А если муж просто красивый, без тельца, то что у него с десцендентом?
Я супер-пупер• 09 октября 2024
Думаю нет. У мене асцендент в тельце, муж красивый. И телец, кстати. Так что у десцендентов что-то иное
Бюст Березуцкого
• 09 октября 2024
Ответ длядолой_лама
А если неправда? Но зато добрый, умный и любящий. Не нравится?
Не подходит
Бюст Березуцкого
• 09 октября 2024
Ответ дляОднозначная
А в мене в діві дс, то який буде?
Перфекционист какой то
Однозначная• 09 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Перфекционист какой то
Скоріше зануда іноді)) в мене чоловік діва))
Бюст Березуцкого
• 09 октября 2024
Ответ дляОднозначная
Тогда понятно))
Однозначная• 09 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Тогда понятно))
А мені не дуже)) це збіг чи як? чи дс показує першого чоловіка? Бо іноді жінки кілька разів виходять заміж і за різних знаків.
Интимная• 09 октября 2024
Так, гарний, добре зароблятиме. Але може бути скупим. Спокійний, практичний. Венеріанського типу. Залежить ще багато від того, де ваша Венера стоїть. Бо вона управляє вашим 7 домом.
Пліткарка• 09 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Почему
Десцендент в Тельці у жінки показує, що ви на різних голодранців і голопопенків не дивитесь))), а також, на прагматичного, спокійного і фінансово перспективного чоловіка з серйозними намірами. Це основна трактовка. Те, що він може бути ще й привабливим - бонус, але треба дивитись на 7 будинок (вище вам правильно написали).
Ви - Овен?.)
Бюст Березуцкого
• 09 октября 2024
Ответ дляИнтимная
Если Венера с солнцем попадает в таком случае в восьмой дом , но уже в знаке близнеца ?
Интимная• 09 октября 2024
Тоді може бути бізнесменом, крутитиметься, одним словом. Вам захочеться, не лише, щоб привабливий був, а щоб і поговорити було про що. Спільна справа, наприклад. Варіантів чимало. Десцендент - це лише деякі характеристики партнера. Ще є Марс з Плутоном, теж нашого партнера описують добре. Ще є Хірон. Я так розумію, ваш Плутон в другому домі? Ну то партнер таки матиме риси Венеріанські обовʼязково.
Бюст Березуцкого
• 09 октября 2024
Ответ дляИнтимная
Почти, плутон попал в первый на асценденте, очень интересно, спасибо !
Пліткарка• 09 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
8 будинок має відношення ще й до грошей, показує як і якими способами людина може або не може отримати. Сонце у 8 гарні комунікативні навички. Венера - сексуальна привабливість, великий потенціал і що гроші до вас можуть прийти через партнера - це з однієї сторони. З іншої Венера і Близнюк показують на ваш особистий спосіб добування грошей ідеї/комунікація/торгівля (відносно швидкий), але одночасно такій людині прийдеться зіткнутись із труднощами, конфліктами і тп, що заважає самій людині у повній мірі реалізувати свої можливості