Бюст Березуцкого• 09 октября 2024

Это правда, что если десцендент в тельце, то муж будет красивым?

автор Бюст Березуцкого • 09 октября 2024
Ответ дляПліткарка
8 будинок має відношення ще й до грошей, показує як і якими способами людина може або не може отримати. Сонце у 8 гарні комунікативні навички. Венера - сексуальна привабливість, великий потенціал і що гроші до вас можуть прийти через партнера - це з однієї сторони. З іншої Венера і Близнюк показують на ваш особистий спосіб добування грошей ідеї/комунікація/торгівля (відносно швидкий), але одночасно такій людині прийдеться зіткнутись із труднощами, конфліктами і тп, що заважає самій людині у повній мірі реалізувати свої можливості
Блин ..🤦‍♀️ я перепутала , имела ввиду седьмой но в знаке близнеца 😱

Ответ дляИнтимная
Тоді може бути бізнесменом, крутитиметься, одним словом. Вам захочеться, не лише, щоб привабливий був, а щоб і поговорити було про що. Спільна справа, наприклад. Варіантів чимало. Десцендент - це лише деякі характеристики партнера. Ще є Марс з Плутоном, теж нашого партнера описують добре. Ще є Хірон. Я так розумію, ваш Плутон в другому домі? Ну то партнер таки матиме риси Венеріанські обовʼязково.
Я перепутала 😱 Венера с солнце еще в Седьмом но в знаке близнеца
Интимная• 09 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
В 7 домі краще для Венери і для сонця, ніж в 8. Тому, можна сказати, вам пощастило! І сонце в 7 в Близнюках комунікабельне, щедре і дипломатичне. Тож, нехай, Вам, автор, попадеться гарний, люблячий і щедрий партнер!
Ответ дляИнтимная
Спасибо большое ❤️😘