Хто хоче податись і не знає як.
Не переплачуйте по 150-250$ за прості речі, бо потім ще можете мати проблеми. Удачі
Ответ дляdaryl
Неужели есть такие люди, которые платят за это деньги? Ничего нет проще самостоятельного заполнения)
Ви не повірите- дофігіще!
Я теж здивувалась і не тільки за це, а за інші елементарні речі
Ответ дляdaryl
Я в групі українців декілька разів відповідала на питання по заповненню ю4ю, в мене пропозиій 10 було заповнити це все для когось за гроші ( не виступити спонсором, а саме заповнити), те саме з документами на шлюб і тд