Домашка• 09 октября 2024
Відкрита кримінальна справа в іншій країні
Доброго дня.
Знаю що цей форум допомагає в інших питаннях, але можливо хтось своєю думкою допоможе прийняти рішення.
Раніше писала тут що відкрита кримінальна справа на мене в Польщі. Ще у 2019 році продала шубу, на мене подали і суд що я нічого не відправила , а кошти отримала. А насправді річ відправлено, а на карту яка вказана в справі, я нічого не отримала. Доказів у мене не багато, але і їх не взяли до уваги. Тепер прийшов лист що я мушу сплатити 4000зл судові послуги і 1500 зл повернути позивачеві. 24 жовтня мають винести вирок по справі.
Я шукала юристів які розуміються на польському законодавстві. Дуже важко знайти які розуміються на кримінальній справі. Усе це не дешево. Брала консультацію у трьох і у трьох різні поради.
Перший каже що потрібно усе оплатити бо буде заборона на в´їзд до Польщі і країн Євросоюзу.
Другий , що потрібно оскаржувати рішення і це буде коштувати від 500 євро.
Третій, що нічого не платити , не брати в голову. Кримінальна справа лише в Польщі . Їздити можу в інші країни. І в Україні у мене проблем не буде.
І тут я реально не знаю що робити. Час іде, а рішення прийняти не можу. Можливо хтось підкаже, як може вплинути на мене як громадянку України ця ситуація?
Файно Замало• 09 октября 2024
Ответ дляРадість моя
Какое оскарження? Если я так поняла решение окончательное и сроки аппеляции прошли?
Автор пишет что решение вынесут скоро, или я не поняла? Тогда конечно непонятно, что за письмо, где сказано оплатить, если решения суда ещё нет.
Если сроки на аппеляцию уже прошли, то вариант один остаётся - платить по решению суда конечно
Домашка
• 09 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Прийшов лист учора що 24 числа винесуть вирок.
Перед цим місяць назад був лист з реквізитами куди я маю перерахувати гроші.
Файно Замало• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Странно что пришло письмо на оплату до вынесения приговора. Или может это типа досудебного развязания спора, я не разбираюсь так досконально в польском праве. Вы смотрите вам кроме денежного взыскания ещё могут и срок впаять, серьёзно. Уж точно это не бросайте типа пофиг, я в Украине....или подавайте на аппеляцию после решения или платите. Иначе может быть плачевно + законодательство уже есть между Украиной и Польшей о взаимном приведение в действие решений судов и тп (ну или скоро совсем вступит в силу, были новости об этом).
Домашка
• 09 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Я теж не розбираюсь і важко знайти толкового юриста який може дати хорошу пораду.
Файно Замало• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Неужели польского правника по уголовным делам невозможно найти онлайн, и пусть представляет ваши интересы в том суде. Ведь по сути там все без вас происходит?
Файно Замало• 09 октября 2024
Сейчас поищу на фб в одной группе попадались комментарии по идее от наших юристов, работающих в Польше и по уголовным делам в том числе
Домашка
• 09 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Буду дуже вдячна
Файно Замало• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Буду дуже вдячна
Не нашла, написала пост туда анонимно, как одобрят и будут каеие то контакты - закину вам сюда, а вы пробуйте общаться, может найдется толковый вам человек
Домашка
• 09 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Дякую. Учора теж шукала, знайшла юриста, записалась на консультацію , а потім вона каже що вона не допоможе треба адвоката (
Домашка
• 09 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Записалась ще на консультацію до юриста з міжнародного права. Чекаю на дзвінок.
Файно Замало• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Вот первый контакт посоветовали уже
И вам нужен действительно адвокат, вам нужен представитель ваших интересов в том суде, и уполномоченный предпринимать те или иные действия, делать адвокатские запросы и тд, а не просто юрист с ’советами’
Домашка
• 09 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Вот первый контакт посоветовали уже
Дякую. Написала, чекаю
Домашка
• 09 октября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
На таку думку наводить змінений номер телефону.
У мене був контрактний номер телефону і він не був вигідний по тарифу. Не поповняла його. Ця ситуація з продажем сталась в січні 2019 році. Номер анулювався у грудні 2020 року. Майже 2 роки пройшло.
Радість моя• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Переносите судебное заседание мотивируя что в Украине война и нет возможности выехать или ещё что-то типа больничного. Растянете срок если это возможно.
Домашка
• 09 октября 2024
Ответ дляРадість моя
Дякую. Хочу з адвокатом поговорити стосовно цього. Записалася на консультацію, чекаю
Радість моя• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Я б ещё попробовала обратиться в полицию с заявлением что это ложное обвинение. В Испании за это можно получить срок или штраф. И ещё какая стоимость шубы была, может если и признают виновной то платить штраф меньше. Конечно нужен адвокат. И может потом все судебные траты они выплатят вам если вы уверенны что выиграйте. Я не знаю законов Польши, могу только предположить.
Домашка
• 09 октября 2024
Ответ дляРадість моя
Дякую. Дійсно потрібно хорошого адвоката , щоб зважити усі плюси і мінуси.
Домашка
• 17 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Вот первый контакт посоветовали уже
Доброго вечора. Щиро дякую вам за допомогу. Сьогодні консультувалась з адвокатом, дійсно спеціаліст своєї справи. Лишилось вирішити як діяти далі. Оплачувати послуги адвоката (2000 зл) і ознайомлюватись йому з матеріалами справи , вирішувати питання щодо оплати штрафу , щоб можна було розбити на частини суму і, можливо , як варіант, домогтися справедливості і не платити нічого чи одразу оплатити 4000зл + 1500 що позивачеві і справу закриють, як казав адвокат.
Домашка
• 17 октября 2024
І ще, адвокат сказав, що дуже добре що прийшов лист і я хоть в курсі що має бути судове засідання. А то б було більше проблем і більші наслідки.
Файно Замало• 17 октября 2024
Ответ дляДомашка
Будь ласка) рада якщо це допомогло)