Домашка• 09 октября 2024

Відкрита кримінальна справа в іншій країні

Доброго дня.
Знаю що цей форум допомагає в інших питаннях, але можливо хтось своєю думкою допоможе прийняти рішення.
Раніше писала тут що відкрита кримінальна справа на мене в Польщі. Ще у 2019 році продала шубу, на мене подали і суд що я нічого не відправила , а кошти отримала. А насправді річ відправлено, а на карту яка вказана в справі, я нічого не отримала. Доказів у мене не багато, але і їх не взяли до уваги. Тепер прийшов лист що я мушу сплатити 4000зл судові послуги і 1500 зл повернути позивачеві. 24 жовтня мають винести вирок по справі.
Я шукала юристів які розуміються на польському законодавстві. Дуже важко знайти які розуміються на кримінальній справі. Усе це не дешево. Брала консультацію у трьох і у трьох різні поради.
Перший каже що потрібно усе оплатити бо буде заборона на в´їзд до Польщі і країн Євросоюзу.
Другий , що потрібно оскаржувати рішення і це буде коштувати від 500 євро.
Третій, що нічого не платити , не брати в голову. Кримінальна справа лише в Польщі . Їздити можу в інші країни. І в Україні у мене проблем не буде.
І тут я реально не знаю що робити. Час іде, а рішення прийняти не можу. Можливо хтось підкаже, як може вплинути на мене як громадянку України ця ситуація?
Молчунья• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Я не була в Польщі і не тікала.
А ви можете якось нормально розписати всі деталі? На якому ресурсі продали, якою службою відправили, як переписувались з покупцем, яку вам писали адресу отримання. Шуба ж досить дорога річ, там мала бути якась оцінка вартості при пересилці.
автор Домашка • 09 октября 2024
Ответ дляМандолина Бу
О мама мія, ви ще й міжнародними схемами гралися, прикольно, що вас покупець знайшов, ріспект.
Які міжнародні схеми ?
Накладні мюслі• 09 октября 2024
Ответ дляМандолина Бу
Ну от як раз 5 років і шукали.
І знайшли після того,як відкрили доступ до банківських рахунків українців))
Мандолина Бу• 09 октября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
А що вже? Хаха
Накладні мюслі• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
По оголошенню олх
Як вас польські правоохоронці знайшли? А не обдурений покупець
Млинці зі смайликом• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Які міжнародні схеми ?
а ’прикольно’ вы автор косите. Ну раз вы включили режим снежинки, дожидайтесь деда мороза.
Червона калина• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
По оголошенню олх
А как вы переслали?
автор Домашка • 09 октября 2024
Ответ дляМолчунья
На олх. Мені написали. Попросили відправити укрпоштою до Польщі, потім змінили доставку, попросили відправити новою поштою знайомому який сам привезе в Польщу. Щоб було швидше і надійніше. Це було у 2019 році . Адреси я не пам´ятаю.
Молчунья• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Схема трьох. Ну що ж, платіть за свою наївність
Накладні мюслі• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Але ж Нова пошта пам´ятає адресу
Lydmila408• 09 октября 2024
Молодці полякі..
А у нас Ольга Бакун із Харькова ,ще до війни намахала масу народу на 200000 грн і заяву писали на неї багато людей і нічого їй не було за це..
Сказали ,що це група, де купляли бонприкс в КОНТАКТІ,а цей сайт в Україні заборонен..
Хай дурить далі людей.
автор Домашка • 09 октября 2024
Ответ дляМолчунья
Я уже зрозуміла що попала на схему якусь, і розумію що наївна. Тут зазвичай клеймо одразу ставлять, або троль або якась ,,мошенница,,.
автор Домашка • 09 октября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Але ж Нова пошта пам´ятає адресу
Аж 6 місяців зберігаються накладні. І там я теж виясняла.
Зоряний Шлях• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Якщо заплачу то щось зміниться ?
Закриють справу. Не заплатите, не пустять в ЄС мінімум 10 років. Інтерпол вас в Україні шукати не буде за шубу.
Мішечок щастя• 09 октября 2024
У меня греки увидели под ДТП в Польше 2018 году ( криминальное ) , закрытое
Но сам факт мне подгадил аренду квартиры
И с прокатом машины в ЕС у меня траблы всегда
Молчунья• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Максимум що ви можете зробити, це піти в поліцію тут, показати матеріали кримінальної справи в Польщі і попробувати знайти того, кому ви відправили шубу. От цифри картки, яку в кримінальній справи шиють- це і є так особа, яка організувала цю схему трьох. На новій пошті пробуйте через знайомих знайти. Все там в базі є, просто не хочуть шукати для вас.
А штраф в Польщі я би заплатила. Як то кажуть, добре що грошима. Ну і висновки я думаю ви зробили щодо обережності торгівлі в інтернеті.
Накладні мюслі• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
На таку думку наводить змінений номер телефону.
Накладні мюслі• 09 октября 2024
Ответ дляМолчунья
Що це схема трьох?
Молчунья• 09 октября 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Що це схема трьох?
У випадку автора хтось зробив оголошення з її шубою в Польщі. Покупець польський захотів купити. Грошима всі обмінялись, але шуба поїхала не в Польщу, а тому хтось, коли доставка з Укрпошти помінялась на нову пошту. В кінцевому випадку- автор з грошима, хтось з безкоштовною шубою, а покупець в Польщі без грошей і без шуби.
Накладні мюслі• 09 октября 2024
Ответ дляМолчунья
Зрозуміло
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляМолчунья
І як в такому випадку вийшли на автора? Якщо платили на іншу картку, яка до неї не має відношення? Так, це схема, але оголошення було знайдене інше, оплата на інше імʼя. А втор отримала гроші від людини, яка вкрала гроші, і переслала.
А от якби картка в справі фігурувала її, а відправила б вона іншому, тоді це схема трьох була б. А так неясно
Marinamariana• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
На ту карту яка вказана я нічого не отримувала ! Виписка з банку надсилала але без толку.
Адвоката наймите . Конечно это попадалово все
Молчунья• 09 октября 2024
Ответ дляСіточка
Тут можливі варіації. Для прикладу ціну в Польщі могли поставити більшу. А автору скинути суму, вказану в оголошенні.
Щодо відправника, то можливо було створене фейкове ттн від імені автора і її суто по тих даних знайшли. А те, що картка інша ніхто не став заморочуватись, тим більше це інша країна і доступу до батьківських даних в поліції польської не було. Виходили з тієї інформації, яку мали.
Благоуханочка• 09 октября 2024
Странно, прошло 5 лет, по идее дело должны были закрыть по срокам давности. Но это у нас в Украине, про Польшу не скажу
Сіточка• 09 октября 2024
Ответ дляМолчунья
Та ну. Це не слідство, а якась дурня. Фактично картка чужа в слідстві фігурує, оголошення було знайдено потерпілим інше. Я тільки одного не розумію, людина з 2020 року знала, що є справа, і не потурбувалася, щоб вияснити, хто власник картки. Да вже сто разі тут кримінальну справу відкрити потрібно було і виставити себе жертвою, а не на попі рівно сидіти.
Радість моя• 09 октября 2024
Ответ дляФайно Замало
Я бы это точно не оставляла на авось. Тупой совет. Или оскарження или платить по решению суда
Какое оскарження? Если я так поняла решение окончательное и сроки аппеляции прошли?
Радість моя• 09 октября 2024
Ответ дляТанцепесенная
Вы такая прелесть: Вам оплатили, деньги получили, но включили режим ’снежинка’ и ничего не отправили?
Я тут писала. Меня обвинили в краже телефона. Я обратилась в полицию а мне полиция сказала что на меня собираются подать. Аферистов много. Это Европа. Я сегодня или завтра в полицию пойду писать подавать заявление типа причинила моральный ущерб. Если подали, что это фейк и за это от трёх месяцев тюрьмы.
автор Домашка • 09 октября 2024
Ответ дляРадість моя
Сума для мене не мала на даний час. Потрібно або брати кредит або позичати. Якщо я знайду гроші і оплачу , це щось змінить в моїй ситуації? Мне це зараз турбує. Бо три консультації з юристами і три різні поради.
Радість моя• 09 октября 2024
Ответ дляДомашка
Я отримала кошти і відправила усе. мені ніхто не дзвонив і не писав. Це сталось у 2019 році . Ще у 2020 році номер тел був активний. Але ніхто не писав і не дзвонив що щось не отримав. Тепер людина, подала на мене в суд що вона нічого не отримувала і вказує рахунок що скинула мені кошти на які я нічого не отримувала.
А в течении какого срока могут подать? Мне говорили что в течении года, но это другая страна
автор Домашка • 09 октября 2024
Ответ дляРадість моя
Прийшла справа до нас в прокуратуру у 2021 році . Я давала пояснення.