Пополняю_Карму• 09 октября 2024

заробіток створенням розмальовок ШІ - хто пробував?

невже це неважко, навіть без досвіду в дизайні тощо?
бо реклама висвічується часто.
Та_шо_ж_таке• 09 октября 2024
Реклама для того, щоб заробляти на Вас

Вакцениро Вона• 09 октября 2024
Верю, что те, кто это в начале придумал, зарабатывали, сейчас это уже просто массово
Оч@ров@Шк@• 09 октября 2024
Оберіть будь який безкоштовний тул. Введіть запит і побачите.
Незнаю хто за таке гроші ще плвтить
бифидобактерияЖоржик• 09 октября 2024
На Амазоні? Ці розмальовки нікому не потрібні. Їх просто ніхто купувати не буде.
ПолБатона• 09 октября 2024
Что там можно учить? Заходите в джи пи три чат и делаете. Вот специально затестила за секунду
Тень льва• 09 октября 2024
выгодно - это делать что-то на заказ, упрощая себе жизнь использованием ИИ. а ждать, что кто-то что-то купит - это утопия.
ПолБатона• 09 октября 2024
Отчебучкина• 09 октября 2024
Створила декілька, роздрукую для онуки, платити за це, ну не знаю, щоб реально заробити, треба щось більш толкове. А це для нормального заробітку сумнівно, так погратись.
автор Пополняю_Карму • 09 октября 2024
Ответ дляПолБатона
А у вас платний? Бо в мене без картинок

ПолБатона• 09 октября 2024
Ответ дляПополняю_Карму
А у вас платний? Бо в мене без картинок
Да, 20 евро в месяц стоит
Янгол в камуфляжі• 09 октября 2024
Мне кажется, они на фиг никому не нужны и такое любой может делать