Википедия
› wiki › Порошенко,_Пётр_Ал...
13 декабря 2014 года Порошенко заявил, что он не хочет, чтобы Украина снова стала ядерной державой.11 октября 2017-Украина не хочет возвращать себе статус государства, обладающего ядерным оружием. Об этом заявил в среду президент страны Петр Порошенко, выступая на сессии ПАСЕ в Страсбурге.Порошенко: Україна не вступатиме до НАТО, щоб розсердити Росію
Міністр закордонних справ України Петро Порошенко вважає, що на сьогодні питання про вступ України до НАТО не стоїть. «Ми не збираємося йти кудись, щоб розсердити Росію», – наголосив Петро Порошенко в інтерв´ю "Комерсант-Україна".После распада Советского Союза Украина располагала примерно одной третью советского ядерного арсенала, третьего по величине в мире в то время, а также значительными средствами его разработки и производства[2]. На территории Украины оставалось 130 межконтинентальных баллистических ракет (МБР) УР-100Н с шестью боеголовками каждая, 46 МБР РТ-23 «Молодец» с десятью боеголовками каждая, а также 38 тяжёлых бомбардировщиков, всего около 1700 боеголовок[3].
alenka3108• 09 октября 2024
Ответ дляБасина
Ви не відповіли. Хто закрив ракетні програми і скоротив бюджет на оборонку з 2019 року?
Не відповість, бо ви прям валите питаннями, як на екзамені, а відповідь не підходить, бо правда)
Ответ дляanutaw
куда делись ракеты ,самолеты,оружие,танки,снаряды?мыши съели?
Під час президентства ПОРОШЕНКО ЗРОБИВ
в 2014 році запустили виробництво кевларових бронежилетів та касок,
в 2015 році військові отримали перші бронеавтомобілі козак, новатор та варта,
в 2016 році українські міномети 60/82/120 калібру а також відновили виробництво ракетного палива
в 2017 перший політ Бпла Лелека
в 2018 почали серійне виробництво снарядів 152мм та системи реб буковель
також в 2018 почався випуск ракетного комплексу Вільха, дальність 100км
в 2018 завершили розробку і випробувала ракети Нептун, були завершені дослідно конструкторські роботи ракети Сапсан
в кінці 2018 виготовили перші далекобійні українські гармати Богдан
А тепер
після приходу Зе зупинили державне фінансування ракетних програм, виробництво ракет Нептун, Вільха та Сапсан не фінансували до грудня 2021 року і т.д
То ШАНОВНИЙ, де ракети, зброя, танки.....?
в 2017 перший політ Бпла Лелека
А тепер
Ответ дляanutaw
куда дели попередники оружие 4 ой армии мира?то есть наше.
Так розкажіть про здобутки найвеличнішого за 5+ років панування - як він розбудовував виробництво сучасної зброї, на відміну від попередників. Як він в мирні 19-21 роки ударними темпами нарощував виробництво. Розкажіть, який він крутелик, не те що попередники.
Ответ дляalenka3108
Після кампанї 19 року навіть не знаю, хто ще в це повірить. Вєлік зламався, мир в очах путіна не знайшли, вчительську зарплатню просрали
Та норм. Он бачите, автор теми аж підскакує, бо то всьо попередники всрали величні плани. А так би воно ’ух і ах і огого’. Наступні тези будуть - ’дайтє єму ісчо сколькато днєй’
Mira29-c3c3• 09 октября 2024
Ответ дляanutaw
Вроде ж ни с кем не воевали,а остались с голой ж.без патрона.Спасибо,попередники!Распродали все,а что не смогли,то склады повзрывали.Лишь бы себе карманы набить да путе угодить
«папєрєдніки»?
А що зробили сьогоднішні?
Ответ дляM24
Під час президентства ПОРОШЕНКО ЗРОБИВ
в 2017 перший політ Бпла Лелека
А тепер
в 2017 перший політ Бпла Лелека
А тепер
вы забыли добавить,что в 14 году Иловайский котел и война,а липецкая фабрика клепала конфетки и открывала магазинчики аж до владика еще и в 16 году,пока путька не заморозил чудо бизнес.
Ответ дляanutaw
Вже після 2019 року суд визнав винною в Іловайському котлі рф. ПІСЛЯ 2019 року. Ручні судді зе.
почему лидер ,20+лет при власти ,был против нато?наш лидер?почему не сказал-не продавайте оружие .сейчас негерал бен ходжес говорит-украинцы,где ваши склады,самолеты,ракеты?у вас же горы были всего.вы были сильнейшими в мире даже?как же так можно было расфукать все до последнего патрона...