AnnaOst• 09 октября 2024

Неунікальність нашого жахливого досвіду

Вчора гуляла на вулиці з дитиною і заговорив зі мною німецький дідусь. Спитав скільки дитині років. А тобі каже "і я народився під час війни, в 44, і тата вперше побачив в 5 років, бо він повернувся додому в 49. І народився я в Кенінгзберзі, той що тепер Калінінград"
Насправді цей пипець не закінчується ніколи, люди постійно воюють вічна історія, яка повторюється по кругу. Тепер от з нами. Чи це природа людська така?
_Твоя_подруга• 09 октября 2024
Ну вы ему объяснили, что ему повезло, что его папу как нацистского преступника не повесили?

автор AnnaOst • 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Його папа був солдатом вермахта, а не нациським злочинцем. Солдат жодної армії світу не ж злочинцем, доки він не вчинив злочин
_Твоя_подруга• 09 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Как классно быть приспособленцем)
автор AnnaOst • 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Как классно быть приспособленцем)
Вам видніше
Ольга• 09 октября 2024
Уточню: не людська, а чоловіча. Тестостерон.

И до дупи все попытки уравнять мч и жн.
_Твоя_подруга• 09 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Вам видніше
Подрастёт ваш ребенок и будет сочувствовать русским детишкам, у которых папки с войны не вернулись).
автор AnnaOst • 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Якщо до того часу Росія покається, в умовній твєрі пройде пройде показовий судовий процес на якому судитимуть російських військових злочинців, росіяни відмрвляться від своїх імперських ідей, віднайдуть для себе нову ідентичність, виплатять всім жертвам війни компенсації в Україні репарації, як це зробила Німеччина і роззброяттся, то я сама російськім сиротам співчуватиму

Решка7777• 09 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Вам видніше
Согласна, у сестры муж серб, все что рассказывает очень знакомо, только их утюжили 78 дней((
у нас не уникальная ситуация
Решка7777• 09 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Германия покаялась, кроме восточной и закончила платить в 2010
русня врядли
Кайдашева дочка• 09 октября 2024
Ответ дляРешка7777
русня врядли
Посмотрим...
_Твоя_подруга• 09 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Я же и пишу, как классно быть приспособленцем...
Денежку заплатили, головы склонили - и все, они в ваших глазах не преступники...
А то, что этого деда папка мог вашего деда/прадеда на куски в застенках гестапо резать - это мелочи.
Так же будет и с русскими. Откупятся своими газовыми деньгами - и такие как вы будут с ними в десны целоваться...
И чему здесь удивляться...
автор AnnaOst • 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
И чему здесь удивляться...
Вас виховували на кавказі чи в середньовіччі? Людствр трохи еволюціонувало від позиції ’око за око, зуб за зуб’ і кровної пристави яка передається у спадок поколіннями
_Твоя_подруга• 09 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Никакой ненависти. Что вы.
Мышебратья)
Olvia1987• 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
И чему здесь удивляться...
А чем виноват этот немецкий дед,родившийся в 1944году?
автор AnnaOst • 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Никакой ненависти. Что вы.
Мышебратья)
Так, ви мені здаєтеся ментальною сестрою росіян)
Решка7777• 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
И чему здесь удивляться...
Ну разные истории , мою бабушку с концлагеря спасли немцы,..и все у нее сложилось там . папа приехал учиться с совок..и влюбился в маман.
На нашей жизни не откупаяться, немцы 65 лет платили
_Твоя_подруга• 09 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Ну сочувствия он точно не заслуживает). Не?
Он как бы папку своего не видел потому, что папка его наших с вами предков убивать ушёл. Вы хоть в курсе сколько миллионов украинцев уничтожила нацистская армия?
_Твоя_подруга• 09 октября 2024
Ответ дляРешка7777
А в концлагерь её кто определил, стесняюсь спросить?
Olvia1987• 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
И чему здесь удивляться...
Если бы в мире не было приспособленцев,то вся наша планета была бы полем сплошных войн.

Olvia1987• 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Интересно,что о нас думают афганцы,например?
_Твоя_подруга• 09 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Если бы в мире помнили историю- войн было бы намного меньше.
Но нет
Такие вот рыбки дори уже немецким деткам сочувствуют, что те папок своих не видели, пока папки наших предков уничтожали ... вот жеж печаль...
Olvia1987• 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Но нет
Мой пост номер 20
_Твоя_подруга• 09 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
За афганцев не переживайте
Они вам точно не сочувствуют
автор AnnaOst • 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
Но нет
Скажіть, а гроші німецькі, з яких ви особисто виплати впо отримуєте вам не жмуть ніде?
Sir le Noir• 09 октября 2024
Тепер от з нами. Чи це природа людська?
Ви зараз прирівняли Україну до нацистської Німеччини, тобто підспівуєте росії, що в нас неонацистські настрої, які підігріваються Заходом . Тобто, ми загрожуєм своїм існуванням національній безпеці рашки і , взагалі, раптово першими напали?
Щодо вашого´ поки не вчинив злочин´. Логісти, лікарі, кухарі і т.д. теж не вчинили прямий злочин, але підтримують проведення агресії.
Оправданими в Германії можуть бути , наприклад, виживші після операції ’змова 20 липня’.
автор AnnaOst • 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
За афганцев не переживайте
Они вам точно не сочувствуют
От ті хто кричать про знати історію її то і не знають
Olvia1987• 09 октября 2024
Ответ для_Твоя_подруга
За афганцев не переживайте
Они вам точно не сочувствуют
Что они думают о нас,был вопрос?
автор AnnaOst • 09 октября 2024
Ответ дляSir le Noir
Тепер от з нами. Чи це природа людська?
Де в моєму дописі ви побачили порівняння України з нацистською Німеччиною? І Росія теж називає всіх українських солдатів злочинцями
автор AnnaOst • 09 октября 2024
Ответ дляOlvia1987
Что они думают о нас,был вопрос?
Вона просто пам´ятає тільки ту історію яка їй вигідна. Ну як кацапи
_Твоя_подруга• 09 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
Во-первых я его не получаю.
Во-вторых мне никакие деньги не жмут.
А в-третьих жду от вас информацию, что впо выплачивается из немецких денег