AnnaOst• 09 октября 2024

Неунікальність нашого жахливого досвіду

Вчора гуляла на вулиці з дитиною і заговорив зі мною німецький дідусь. Спитав скільки дитині років. А тобі каже "і я народився під час війни, в 44, і тата вперше побачив в 5 років, бо він повернувся додому в 49. І народився я в Кенінгзберзі, той що тепер Калінінград"
Насправді цей пипець не закінчується ніколи, люди постійно воюють вічна історія, яка повторюється по кругу. Тепер от з нами. Чи це природа людська така?
автор AnnaOst • 10 октября 2024
Ответ дляMrs.Ochmonek
У вас точно українські предки? Бо до московитів претензій більше щодо мільйонів знищених ними українців.
Це типовий приклад змоскальщення, людина носій російської культури, ментальності і світогляду

Mrs.Ochmonek• 10 октября 2024
Ответ дляAnnaOst
От ті хто кричать про знати історію її то і не знають
Ті,хто кричать про ’пристосуванців’, очевидно, говорять про себе. Можливо, підсвідомо муляє , що після геноцидів і етноцидів українців, вони чи їхні ще батьки відмовились від рідної мови, наприклад, і як пристосуванці, стали говорити мовою окупанта.
Mrs.Ochmonek• 10 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
То есть вас не смутило , что батя этого фрица на войне убивал украинцев ?
И что приперся в чужую страну убивать ?
Руки поцеловали потомку фашиста ?
Вас теж не бентежить, що ссср з Гітлером були заодно, з 1939 року? Чи до 1941 історію ігноруєте, як рашисти?
Mrs.Ochmonek• 10 октября 2024
Ответ дляOlenka_tit
Я уже вижу лет через 30- 50 книгу , которую советуют почитать , о том, что рашисты не хотели нас идти убивать, их заставили, им семьи нечем кормить было.
Це те, що пропагують певні харошие русскіе уже зараз
Mrs.Ochmonek• 10 октября 2024
Ответ дляAnnalise
Я надеюсь вы публично призываете отказаться от немецкой военной и социальной помощи?
Може людина публічно закликає засудити усіх солдат ссср, яких відправили завойовувати Фінляндію...