ZhukOlena• 09 октября 2024

Чому немає теми про бронювання?

"Президент був на нараді. Обурювався, що забронювали 1,5 мільйона",
- пояснив співрозмовник ЕП причину ухвалення відповідного рішення.

До 15 листопада планується провести аудит рішень про визначення критично важливих підприємств та організацій, а Мінекономіки має проаналізувати результати й до 20 листопада поінформувати Кабмін

Тобто тепер будуть «відброньовувати» назад схоже.
Vlada-Maria• 09 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
Им конечно же бронь надо оставить , а у забронированных всяких министерств снять бронь , там все подряд на брони .
Ви тут зраду не розводіть і не матрьошничайте Ач, на святе замахнулась, на міністерства

Sova splushka• 09 октября 2024
Ответ дляКиев_Елена
Нет конечно. Яркий пример - родители школьников) Общество в миниатюре. Одни проклинают родительский комитет, другие воду мутят, одни считают что нужно подарок дарить учителю на ДР, другие нет. Одни хотят выпускной альбом, другие тоже хотят альбом…но точно такой же с перламутровыми пуговицами Какая самоорганизация?
Я мала на увазі багаточисленні приклади волонтерства, або коли в перші дні вторгнення люди самі організували оборону. Таких прикладів багато. Та й навіть просто на вулиці не раз помічала в таких дрібницях, наприклад, якщо людина впаде, то зразу майже всі підходять та допомагають, рідко коли хто байдуже мимо проходить.

Але я не дуже розумію, чому в одних ситуаціях це працює прекрасно, а в інших - розводять срач, як у Вашому прикладі з батьківськими комітетами.
Svetlana-7070• 09 октября 2024
Ответ дляVeselka8
В МО опровергли приостановление бронирования и анонсировали аудит критических предприятий.
Если предприятие окажется ’не критичным для государства’, то бронирование пересмотрят.
Ноу мані, ноу хані 😂 прям КВН 😂😂
Vlada-Maria• 09 октября 2024
Ответ дляSova splushka
І агенції з проведення соцопитувань. Критично важливі підприємства, цих взагалі чіпати не можна.
канеш, особливо коли вони видают на-гора потрібні результати
frumoasa17• 09 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
а як Вам таке?
Нейрохірурга мобілізували як стрільця і він загинув на фронті – ЗМІ
https://tsn.ua/ukrayina/neyrohirurga-mobilizuvali-...
Бл@ха, нейрохірурги це штучні медики, з цінним досвідом.
Vlada-Maria• 09 октября 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
А все остальные- ,, ухылянты,,
... крім боневтіка і чотирижди ухилянта, котрий рвав повістки на камеру, обзивав Україну повією і блазнювював з Голодомору
СhanelKa• 09 октября 2024
Це дуже страшно, коли папірець, довідка, код, чи певна сума , вирішує все, а саме - кому жити, а кому помирати
Це навіть гірше, ніж хвороба чи випадкова смерть
Sova splushka• 09 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Ну звісно.
Хіба там інші причини взагалі могли бути?
Vlada-Maria• 09 октября 2024
Ответ дляLiliaBella
Точно.

Интересная сложилась ситуация.
Кто-то живёт и в ус не дует, катается на курорты,за границу, работает.
А кого то в бус, учебку,окоп и на кладбище.

Артисты, спортсмены,блогеры, журналисты,дикторы на ТВ, с какой стати у них бронь?

Абсолютно все чиновники,от мелких до крупных.
Тцк, полиция,прикордонныкив,судьн, прокуроры, налоговики.
Усьо, СБУ вже йде до Вас

промокашка• 09 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Цікаво що сьогодні заявив у Хорватії, що є всі ознаки того що війна скінчиться у 2025 році

Цікаво які це ознаки і чи йому не встидно таке молоти який раз. Цю карту він уже розіграв колись. Тепер таке п-здіти - встид і позор
Як морквина перед віслюком , ось ось і всьо , перемога , а людям вірить хочеться щоб не здуріти , я сама як віслюк , ооо контрнаступ ,ооо перемовини, вибори в америці , ну все скоро скоро , тепер он в 25 уже точно , тільки захист для біженців продовжили до 26 якогось переляку , ага, щоб був час ще рік оговтатись ,
ВишніВишні• 09 октября 2024
Ответ дляSova splushka

бк - це наслідок бардаку в освіті, тому і срач там, це просто невдалий приклад самоорганізації, на додачу все ускладнює голова бк, бо часто це не завжди людина, яка вміє організувати якісну комунікацію
Vlada-Maria• 09 октября 2024
Ответ дляPopeye the Sailor
Другими словами - хомячков будут стричь вновь
та то вже, схоже, разом зі шкірою
Павела• 09 октября 2024
Ответ дляVeselka8
Ну ось, може трохи подивились на реакцію і передумали)
Vlada-Maria• 09 октября 2024
Ответ дляSova splushka
І ще 700 тис (чи скільки їх там точно) військових пенсіонерів з 45 років. Їх теж чіпати ніззя.
700 тис - це була озвучена цифра ДІЮЧИХ військових, котрі ще передової навіть не бачили за 2 роки війни
Маленькая Лошадка• 09 октября 2024
Ответ дляAntiprom
Впевнена, що жінки на АЕС також працюють, і також гарні спеціалісти. Тому чоловіки передають справи жінкам і йдемо воювати за каву в криму .все якось так
Да да
Тільки на всіх ключових посадах чоловіки
А жінки по бухгалтеріям кохве п´ють
Звідки ви такі наївні тільки беретесь
Ваша-карма• 09 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Точно , що ж то я , як то можна було ))))
lilu1990• 09 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Мій двоюрідний брат передової не бачив усі ці роки, але він у ремонтній бригаді працює з дорогою іноземною технікою, оптикою і т.д. це як нейрохірурга послати стрілцем
Vlada-Maria• 09 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
Особенно кто не голосовал, голосовальщики первые дернули заграницу .
по моїх спостереженнях, там є 3 види:
-чкурнули ті, хто як кажуть. ’ж*пою’ чуйку має
- залишились прикоритні і з ’кришею’
- залишились ждуни. котрі надіялись одні на 2-3 тижні, другі - перекантуватись за спинами інших, як це робили 5 років при попереднику-’баризі’.
От останній вид найбільше і біснується, від розуміння. що лоханулись і відвертітись не вдасться
frumoasa17• 09 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
А скільки ще не призваних.
Є такий майор, син знайомих моїх батьків, трохи за 40. Навіть служби ще не бачив. Про фронт мовчу

ВишніВишні• 09 октября 2024
Ответ дляВаша-карма
тема з такими коментами яскравими і ніхто не видаляє
схоже зранку зникне безслідно
Sova splushka• 09 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Трошки пошукала інфу:

Станом на 2023 рік в Україні приблизно 600-700 тисяч військових пенсіонерів.
Значна частина виходить на пенсію раніше, ніж у 60 років, через особливості військової служби, де пенсійний вік залежить не стільки від віку, скільки від вислуги років.
Приблизно 70-80% військових пенсіонерів в Україні виходять на пенсію за вислугою років до досягнення 60-річного віку. Це пов´язано з тим, що мінімальний вік для виходу на пенсію для військових (залежно від вислуги) може бути 45-55 років.
Отже, приблизно 450-560 тисяч військових пенсіонерів в Україні можуть бути молодшими за 60 років.
lilu1990• 09 октября 2024
Непонятно чи того командира під угледаром хто порішив. Це дуже дуже поганий знак, якщо правда
LiliaBella• 09 октября 2024
Ответ дляСhanelKa
При этом те,у кого есть эта довидка,считают, что поймали Бога за бороду.
И указывают другим,кому жить,кому умирать.
LiliaBella• 09 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Трошки пошукала інфу:

И 100 тыс ТЦК
И 90 тыс прикордонныкив
LiliaBella• 09 октября 2024
И огромное количество полиции
frumoasa17• 09 октября 2024
Ответ дляВишніВишні
схоже зранку зникне безслідно
І всяким манькам не дали ще команду фас.
spart-5037• 09 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Какого?
Sova splushka• 09 октября 2024
Ответ дляLiliaBella
И 100 тыс ТЦК
И 90 тыс прикордонныкив
І поліція, і охоронці АТБ, і ще купа професій, які хоч якось дотичні до військової справи.
Але на фронт пошлемо тракториста, нейрохірурга, інженера, програміста, електрика та машиніста метро. Вони ж там більше користі принесуть, чи не так?
Vlada-Maria• 09 октября 2024
Ответ дляКиев_Елена
Ну хирурга из микрохирургии в посадку не заберут) максимум в военный госпиталь переведут где он будет заниматься тем же что и ранее) молчу про связи с ВЛК и МСЕК…многие мужчины-врачи после начала войны оформили инвалидность. За кого-кого, а за медиков я спокойна) а вот водители фур, инженеры, мчс-ники, электрики пострадают
та невже?
Клементина• 10 октября 2024
’Если бы я был тогда президентом, мы бы все умерли в Крыму, но ’зеленых человечков’ не пустили’
Зеленский 1.02.21

Какими новыми красками сейчас заиграла эта фраза.