"Президент був на нараді. Обурювався, що забронювали 1,5 мільйона",
- пояснив співрозмовник ЕП причину ухвалення відповідного рішення.
До 15 листопада планується провести аудит рішень про визначення критично важливих підприємств та організацій, а Мінекономіки має проаналізувати результати й до 20 листопада поінформувати Кабмін
Тобто тепер будуть «відброньовувати» назад схоже.
ВишніВишні• 10 октября 2024
Ответ дляМаленькая Лошадка
Да да
Тільки на всіх ключових посадах чоловіки
А жінки по бухгалтеріям кохве п´ють
Звідки ви такі наївні тільки беретесь
А жінки по бухгалтеріям кохве п´ють
Звідки ви такі наївні тільки беретесь
особисто не знаю жодного жінки-електрика, саме практика, навіть, у новинах ніде не зустрічала,
тут і так норм електрика ще треба пошукати,
а пожежники? цього року стільки пожеж було по району,
у нас куток горів, а я стою, дивлюся, як чоловіки гасають і гасять, і розумію, що якби їх всіх забрали, то це пц був би, чисто фізично жінки такого не витягнуть
Vlada-Maria• 10 октября 2024
Ответ дляПавела
Як вони так швидко зреагували, тільки сьогодні таке рішення прийняли?
діджиталізація))))
Vlada-Maria• 10 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Трошки пошукала інфу:
Станом на 2023 рік в Україні приблизно 600-700 тисяч військових пенсіонерів.
Значна частина виходить на пенсію раніше, ніж у 60 років, через особливості військової служби, де пенсійний вік залежить не стільки від віку, скільки від вислуги років.
Приблизно 70-80% військових пенсіонерів в Україні виходять на пенсію за вислугою років до досягнення 60-річного віку. Це пов´язано з тим, що мінімальний вік для виходу на пенсію для військових (залежно від вислуги) може бути 45-55 років.
Отже, приблизно 450-560 тисяч військових пенсіонерів в Україні можуть бути молодшими за 60 років.
не те шукаєте))))
’аудит пов´язаний із тим, що в нашій країні є військовослужбовці, які за два роки великої війни жодного разу не були на фронті.
’Є бригади або підрозділи [в Силах оборони України], які два роки на війні без ротації, а є підрозділи, які ніколи не були на фронті. Армія — 900 тисяч, із них 300 тисяч воюють, а де ще 600 тисяч?
Однак найбільше запитань у експертів — до рот охорони військкоматів.
ВишніВишні• 10 октября 2024
Ответ дляspart-5037
Какого?
у новинах пошукайте, багато писали, 33 роки, не склалося у нього надати підтримку у Вугледарі, тому скоїв самогубство,
якась темна історія,
мені теж здається, що він не самозагубився
якась темна історія,
Маленькая Лошадка• 10 октября 2024
Ответ дляВишніВишні
Я з Южноукраїнська ( Південноукраїнськ вже) Мій чоловік ....навіть не буду посаду називати. Щоб зайняти таку посаду на аєс, треба такий об´єм знань і досвіду, на здобуття якого уходять десятиріччя. Жінка не те, що не зможе обіймати цю посаду, 90% навіть вуз не закінчать, бо вилетять після першої сесії. Всі жінки на другорядних і нижче позиціях. Весь керуючий апарат і оперативний персонал - чоловіки ( головний бухгалтер тільки жінка)
І тільки на порадниці все просто))) передали справи і пішли собі
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
не те шукаєте))))
Ну і це також, звісно.
Моя та Ваша інформації не суперечать одна одній, а доповнюють.
600 тисяч на фронті формально тільки числяться, ще 500 тисяч військових пенсіонерів віком 45-60 років спокійно собі сидять на пенсії, ще скільки там тисяч в ТЦК, силовики, поліція і так далі.
Якби робити як воно мало би бути, то цивільних би взагалі не довелося смикати. Хіба що окремих якихось дефіцитних для фронту спеціальностей, можливо, але точно не масово.
Vlada-Maria• 10 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Ну і це також, звісно.
+1000000000, але поки що вони грамотно і успішно роблять протилежне. ’Чому?’ - особисто для мене це питання риторичне
Sova splushka• 10 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Якщо допустити, що у них і мета протилежна, то це багато що пояснює.
Olenka_bum• 10 октября 2024
Ответ дляdouble-mama
Если президент не идиот, он должен понимать,что помимо фронта на нуле есть ещё и экономический фронт.
Ви це серйозно? В плані ’если п не и’
Vlada-Maria• 10 октября 2024
Ответ дляSova splushka
отож бо й воно...
Olenka_bum• 10 октября 2024
Ответ дляmavka.cy
Точніше тема про те, як приймає рішення наша влада. Обурився, ногами потопав і хоп - новий закон через 5 хвилин
Ну так в що? Хвільм зняв та оп - вже президент, потопав ногами - в побігли всі воювати....
А взагалі, то який сюр, з таким президентом і ворогів не треба ((((
vasilisa-l• 10 октября 2024
Ответ дляSofia Tatra
Серьезно ????
Думаєте, вона у всіх перевіряла?))) отак ляпають якусь дурницю, а решта вірить.
Ответ дляvasilisa-l
Це ви про мене?)Яка дурниця і хто ляпає?У співробітників чоловіка після оновлення резерву зникла бронь , критична інфраструктура.,у племінника від мін.оборони,теж немає і у його співробітників також.
Anastasiya-f052• 10 октября 2024
Ответ дляСоната любви
ну так если власть строит планы на 2025 идти в наступление.
непрекращающаяся война.
людей где брать?
им нужна война.
а общество не готово объединяться в борьбе за право на жизнь, свободу, мирное урегулирование дипломатическим путем.
непрекращающаяся война.
людей где брать?
им нужна война.
А что ещё надо что наконец были готовы? Неужели убитых все ещё мало? Или все ещё мало разрушено?
vasilisa-l• 10 октября 2024
Ответ дляalina 94
У моїх є, а у ваших чомусь зникла. Але ви стверджує, що у всіх.
Зараз навіть написала товаришу, він якраз на зміні, каже: у його зміни у всіх є, спеціально перевірили.
Ответ дляСоната любви
непрекращающаяся война.
людей где брать?
им нужна война.
непрекращающаяся война.
людей где брать?
им нужна война.
Так цей момент, коли можна було щось вдіяти об´єднавшись, вже давно упущено. Тепер як тільки відкрив рота, так зразу ’агент кремля, СБУ вже йде до тебе’. Дивуюсь, чого це вони досі не додали ’58 політичну’ до кримінального Кодексу, як ото при совєтах.
vasilisa-l• 10 октября 2024
Ответ дляLubasha1981
А хтось читав той протокол засідання Кабміну? Наскільки я зрозуміла, то призупитяють дію положень Критеріїв та порядку, за яким визначають критично важливі підприємства, а точніше - залишають право давати цей статус тільки за міністерствами. Там не написано, що зупитяється бронювання...
Хто б його читав, з тих що тут зраду розносять)
В мене таке враження, що я на сайт соловйов тб зайшла)))
Шпарять прямо цитатами рашопропагандонів
Ответ дляdouble-mama
Наприпер, технологи, занимающиеся очисткой сточных вод, инденеры-гидравлики на ГЭС, хирурги из микрохирургии и пр и пр, чтобы обучить этих людей нужны годы
Это понятно,но вливают в уши что на кону вообще существование Украины и моё мнение что идти нужно абсолютно всем ( но это конечно фантастика, оружия не хватит) либо заканчивать эту мясорубку, Украина в обозримом будущем территории не вернёт, извините за откровенность.
Ответ дляLubasha1981
Тобто того факту, що бронювання ’уріжуть’ (а це можна навіть під сумнів не ставити, інакше цей протокол взагалі б не з´явився) недостатньо? Жабу треба варити повільно
frumoasa17• 10 октября 2024
Ответ дляvasilisa-l
Як ж за бубочку припікає
Vlada-Maria• 10 октября 2024
Ответ дляО_Юми
бо ще можна розводити союзників на бабки. І взагалі, не підказуйте
frumoasa17• 10 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
Це тільки воно могло додуматися сказати. Ви нам гроші давайте, а ми її самі поділемо.
Интересный факт. В Украине работают несколько гуманитарный миссий из разных стран, которые помогают нашей стране с разминированием. Прикол в том, что для работников этих организаций брони нет, а у артистов, клоунов цирка и работников Эпицентра бронь есть.
Этого достаточно, чтоб осознать степень бардака в нашей стране. О 6 лямах$ разоблаченной головы мсек и зарплате Кудинского в 17 млн грн в месяц даже не упоминайте.
Ответ дляМаленькая Лошадка
Розумію вашу гордість за чоловіка, але навіщо ви принижуєте всіх жінок? Є тупі чоловіки і розумні жінки і не треба всіх під один гребінець.
Ответ дляVlada-Maria
+1, помітили, як вже пару днів лишень тут по пару тем в день теми з цькуванням виїхавших? Причому плодять їх від імені виїхавших явно не виїхавші... коли не зайду - натикаюсь на ці ’купки’
А я заметила, что как только создают тема с рекомендациями какой-то страны или спрашивают, куда выехать - прибегает ватага агрессивных дам, провоцируют на скандал, придираются к словам и автор или сам в ужаса убегает, или его банят или саму тему закрывают - кому-то очень не нужно, чтобы такие темы были
Ответ дляPopeye the Sailor
Я, слава Богу, лично таких не знаю ( и знать не хочу). А тцкунов не боятся? В чем отличие тцкуна и бурята для них?
Я такую знаю в реале - топит за мобилизацию, чтобы «выиграть войну» и ее сыначка мог вернуться домой из Канады (там он никак язык осилить не может и найти нормальную работу)
Как вам?)))