Папобус• 10 октября 2024
Львів
Вітаю, порадьте куди піти поїсти. Тільки не пузата хата, а щось цікаве (побачила в Клопотенка борщ в круасані))), але де він таке надибав не написав), підписи людей були , що у Львові..
І окрім ратуші, ще якийсь оглядовий майданчик працює?
Чули, що на горі, оглядовий майданчик закритий.
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
5 підземелля, Кумпель на площі,Бібліотека, оглядовий майданчик Героїв Небесної Сотні
Соседушка• 10 октября 2024
Ратуша не работает(
Мы летом не попали
И на гору тоже
Поесть там на каждом шагу есть где, голодными не останетесь
Мы летом не попали
И на гору тоже
БлинчикБезСметанки• 10 октября 2024
Клопотенко взагалі якийсь трешак готує. По темі дуже люблю лаБараторію Зелений змій на Вірменській 3/3. Малесеньке кафе з автентичними смачними стравами і наливочками і демократичними цінами. Хвалена ресторація Бащинських зовсім не зайшла. Можливо, буду банальною, але Реберня теж дуже порадувала , дуже смачно ребра готують. Кава смачна в копальні
Душа компанії• 10 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Я підтримую: реберня та кава в копальні!
Люблю пиво• 10 октября 2024
Борщ у круасані Клопотенка, то у Львівському круасані, їх у різних містах повно)
УраганнаЯ• 10 октября 2024
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Чого треш - то смачний круасан (продається у Львівських круасанах).
А по темі - до реберні і копальні я б додала ще Гасова лямпа.
КошкинДом• 10 октября 2024
Я у Львові дуже люблю ’Масонів’ - Найдорожча ресторація Галичини
Направду прикольний заклад)))
Зайдіть в ’Мрійники’ - там смачно
’Ресторація Бачевських’ - теж смачне місце)) Ще гарне місце на каву та солодке - ’Вірменка’
Направду прикольний заклад))) Зайдіть в ’Мрійники’ - там смачно