Твердая валюта• 10 октября 2024
Спад кар´єри, чи новий рівень?
До війни була керуючою малого бізнесу. Але з війною цей бізнес не актуальний.
Шукала роботу. По різним причинам робота не знаходилася.
Запропонували тимчасову роботу у іноземну корпорацію. І стала я звичайним офіс-менеджером.
З тимчасового перейшла на постійну роботу.
2 роки, регулярно відправляю резюме. Якщо кудись і беруть (звісно не керуючою, але вище секретарки), то зарплата менша, ніж я маю зараз.
Розумію, що мені вже під 50. І останні 2 роки секретаркою, не прибавляють + в резюме. Але ж колись була керівником. Хоча в плані бонусів і привілегій від роботи, то у мене іх зараз більше, ніж було управляючою.
Ви б змирилися б з новим соціальним статусом? Іноді мене накриває.
Результат:
вже голосів:
16 (66.67%)
Змиритися і будувати кар´єру
5 (20.83%)
Продовжити пошуки.
3 (12.5%)
Результат
0 (0%)
Менша ЗП, але не секретар
Силиконочка• 10 октября 2024
Конечно ’смирилась’.
Для меня чем меньше ответственности и больше денег - тем лучше.
Я за хорошую зарплату и полы мыть могу)
Оце так цабе• 10 октября 2024
Вообще не парюсь на должности.
Была начальником отдела в банке, банк ликвидировали, не было работы пошла обычным оператором ПК в строительную компанию, сейчас опять работаю начальником отдела, только уже в другой финансовой организации и мне уже за 50 лет.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 10 октября 2024
если руководителем была, есть привычка быть деловой и резкой. вы не пропадете.
Твердая валюта
• 10 октября 2024
Ответ дляСиликоночка
Конечно ’смирилась’.
Я за хорошую зарплату и полы мыть могу)
Ну от іноді, теж так думаю. Зарплата суттєво вище, ніж в загальному по місту, а відповідальність - вчасно замовити каву, та воду. Інші функції не суттєві.
Але ж, ідіотський статус, не дає спокою.
Кава з адреналіном• 10 октября 2024
Ответ дляТвердая валюта
в нашій країні високий рівень ейдженізму, тому краще залишайтеся там, де працюєте
кому яка різниця до вашої посади?
Я_з_Франека• 10 октября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
кому яка різниця до вашої посади?
Высокий уровень чего?🤣🤣
Твердая валюта
• 10 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Дякую.
Теж думаю в цьому напрямку. Багато чого вже освоїла, додала собі нових функцій. Звісно до керівника не досягну, але не втрачаю надію, що переведуть на іншу посаду.
Твердая валюта
• 10 октября 2024
Ответ дляОце так цабе
Вообще не парюсь на должности.
Дякую, за те що поділилися власним прикладом. Це надихає.
Твердая валюта
• 10 октября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
кому яка різниця до вашої посади?
Ну для мене особисто, тільки +.
Дитина соромитися стала.
Багато знайомих або перестали спілкуватися, або постійно співчувають, що я вже перестала з ними спілкуватися.
Дитина соромитися стала.
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Ну для мене особисто, тільки +.
Дитина соромитися стала.
Тю, кого це взагалі стосується. Ну кажіть, що Вас підвищили, називайте себе старшим менеджером, менеджером з закупівлі...) хто перевірить. З паперами працюєте, без подробиць
Твердая валюта
• 10 октября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую.
Аноним ФЕЯ• 10 октября 2024
Ответ дляТвердая валюта
Дякую.
А з дитиною або накрутили себе, або самі це транслюєте і це передається, або провести бесіду. І простежте за собою, чи нема у вас в розговорі зверхності до якихось професій. Скільки дітей мають мам двірників, прибиральниць, і не соромляться. Працювати не соромно
Твердая валюта
• 10 октября 2024
Ответ дляАноним ФЕЯ
Дякую. Думаю, я просто транслювала сама. Бо неоднаразово говорила, коли не могла бути присутня на якомусь заході дитини, що раніше, коли я була керівником, то могла дозволити собі йти з роботи коли заманеться, а зараз я підлегла у 20 людей і раніше 18 не можу піти. Мабутьт це і спровокувало.
Зоряний Шлях• 10 октября 2024
Теж змінила керівну посаду на звичайного менеджера, там вигоріла та потрапила на операційний стіл, звільнилась. Виклала резюме, запросили звичайним менеджером, напрямок трохи інший, але в зарплаті виграла, є бонуси та відрядження закордон. Перші півроку працювала на лайті, взагалі не напружувалась, при цьому давала середній результат, тобто не найгірший у команді. По факту, люди працюють в цій сфері 7-10 років і результат той самий, мені робили поступку, бо я навичок, особливо нікуди не лізла, в корпоративні ігри не грала. Пересиділа, відновилась, зблизилась з начальником та власником, а зараз розумію, що легко зможу заняти місце свого начальника, чим з Нового року займусь, поки набираю оберти
Твердая валюта
• 10 октября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Ух, ти. Дякую, за досвід.
Я теж сподіваюся, пересісти в інше крісло, але не кеівне. Тут керіництво все за кордоном. Зближуватися не має з ким. А от стати незмінною одиницею коллективу можна. Чим я і займаюся.