ЛеньГуглить_правда• Изменено 10 октября 2024
Ви б здали в оренду будинок на 4 місяця дивним людям?
Хочуть зняти 12 осіб, які айтішніки
Я так зрозуміла шо вони будуть працювати і ночувати в будинку
Але я не зрозуміла шо то таке взагалі..
будинок великий, новий
Я просто зараз там не живу, та знайома ріелтор запропонувала таку пропозицію
Там як раз 6 кімнат. 12 осіб
Але я не зрозуміла шо то таке взагалі..
будинок великий, новий
Там як раз 6 кімнат. 12 осіб
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Розкажіть що вас найбільше лякає?
Та все. По перше те що вони там будуть 24/7 це все. Комусь в голову взбреде в теніс пограти, комусь в дарі, ніхто абсолютно не буде шанувати ваше майно. Хтось буде козявки об дивани витирати, хтось пісюна об штори.
Сантехніці хана то я вам 100% кажу, як і стіни потрібно буде перекатувати + дрібний чи не дуже ремонт деякої мебелі.
Здавайте, потім напишете мені через 5 місяців, аж цікаво почитати той шедевр здивувань )))
Звожу з розуму• 10 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Розкажіть що вас найбільше лякає?
да почитайте темы про квартирантов. тут у вас просто квитэссенция всего.
но ваш дом сдать будет однозначно сложно
ПультОт_БМВ• 10 октября 2024
Ну если у вас реально все новое и красивенькое, то на х..на оно вам?
Ремонт будет стоить столько же, сколько вы заработаете на слаче +-, + геморой с этим ремонтом..
А за сколько сдать то предлагает риелтор?
ЛеньГуглить_правда
• 10 октября 2024
Ответ дляПультОт_БМВ
100000 грн в місяць
І собі ріелтор бере 30000 грн
Святатабожа• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Це Ви така брезглива? Ого
Святатабожа• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Серйозно?)))) у вас багато відремонтувалось? Бачу що ні бо ви поняття не маєте який там об’єм роботи, якого просто могло б не бути, якби адекватні люди сказали що забили мийку, а ге жили 8 місяців і дивились як з неї в тумбу капає вода.
В мене? Звичайно. Я кожен раз після квартирантів роблю дрібний ремонт меблів і косметику. Перевіряю працездатність техніки. А на рахунок мийки, попереджую, що хто забив, той і ремонтує. По крайній мірі в мене вдома так десятиліттями. Але в мене не забивалася мийка ніколи.
Fashion_besties• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ніколи б в житті я б не здала будинок 12 людям, щей мужикам, щей айтішникам.
А я в подобовій оренді з 12 року.
Недавно до речі здала свій власний довготривало двум дівчатам айтішницям. Вчора тут писала про цих дур
А я в подобовій оренді з 12 року.
А що не так з диваном?
Святатабожа• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А ще жінока яка буде там прибирати в житті вам не скаже що там щось не так, бо або їй пофіг на чуже, або буде боятись втратити заробіток.
Або залупіть високу ціну, так як на короткотермінові оренди ціни вищі в принципі, беріть великий завдаток.
Але я б не здавала ні при яких умовах
То Ви ж в Америці, а Ваша нерухомість в Україні. Авторці простіше пильнувати своє, бо на місці, чи найняти клінінг з надійних людей
Святатабожа• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
При чому тут прибирання взагалі? Нашо шось писати якщо ви далекі від цього?
Ну далеко від України зараз Ви, не я.
ПультОт_БМВ• 10 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
100000 грн в місяць
І собі ріелтор бере 30000 грн
Нуу сумма ничего так, но и риски тоже..
Задача, конечно..
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Яка різниця де я, я чудово знаю як пильнувати нерухомість навіть з Марсу.
Ви наймали колись клінінг?
А я наймала сотні разів.
Ви наймали колись клінінг?
А я наймала сотні разів.
Святатабожа• 10 октября 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви наймали колись клінінг?
А я наймала сотні разів.
Ви наймали колись клінінг?
А я наймала сотні разів.
Наймала я, сама наймалася свого часу , ось спостерігала як працює в особняку клінінг(навіть вікна гостьовому будинку , де сауна і спорт зал нам мили), де жили 6 місяців.
аглая-аглая• 10 октября 2024
Якщо айтішники будуть кріпту майнити - може бути пожар. Я не лякаю, на всяк випадок.
Свекруня• 10 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Щось я вже не хочу їх брати
Ріелтор тисне на мене
Постійно дзвонить і вмовляє
Ріелтор тисне на мене
Постійно дзвонить і вмовляє
Поднимите цену
ЛеньГуглить_правда
• 10 октября 2024
Ответ дляСвекруня
Поднимите цену
Не хочуть дорожче брати
Ну короче.. я відмовила
В мене неначе тягар з плеч
Дякую вам дівчата, добре що ви тут є і завжди прийдете на допомогу порадами
Ну короче.. я відмовила
В мене неначе тягар з плеч
Бюст Березуцкого• 10 октября 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
І вони ночують в ньому? Не тільки працюють?
Я там провела газ, сонячні панелі стоять і тд
Не сдавайте,пусть пустой стоит
Love_Love_Love_• 10 октября 2024
Ответ дляСвятатабожа
Ви ж навіть не розумієте що я вам пишу, при чому тут: хто забив мийку той і ремонтує? Мийку забили, бачили як з неї тече і мовчали весь термін проживання, але кому я тут щось пояснюю