Тушьмушьнюшь• 11 октября 2024

Как отправить Укрпочтой?

Доброе утро всем)
Глупый вопрос, но.. уже много лет не отправляла ничего Укрпочтой. Раньше надо было написать на посылке адрес получателя и отправителя. Как сейчас? Что то надо писать или они на почте сами сделают?
Спасибо всем)
Медсестричка• 11 октября 2024
Якщо посилку, то самі роблять. Ви диктуєте.

Я такая - жду трамвая• 11 октября 2024
Нічого не треба писати.
Треба знати телефонний номер отримувача, ПІБ, індекс, назва населеного пункту. Продиктуєте на пошті, оператори самі оформлять.
Маю сечі• 11 октября 2024
Можна в додатку зробити все самостійно, потім продиктувати номер отриманої накладної.
Маю сечі• 11 октября 2024
Якщо на пошті диктувати, то так само як в НП.
бювет_в_обед• 11 октября 2024
Номер мобільного
П. І. П
Місто
Індекс відділення.

Якщо вкажете всю адресу, то буде дорого, бо це буде доставка кур´єром до квартири.
Звожу з розуму• 11 октября 2024
Не забудьте указать, что осмотр возможен
Маю сечі• 11 октября 2024
Питають Номер мобільного , диктуєте, підтягнеться з бази інфа, оператор перепитає чи така, тоді вже відкорегуєте.
Маю сечі• 11 октября 2024
Ответ длябювет_в_обед
Номер мобільного
П. І. П
Місто
Індекс відділення.

Ні, доставка курєром посилки, то окрема опція.
бювет_в_обед• 11 октября 2024
Ответ дляМаю сечі
Я відправляла і диктувала адресу з номером квартири (таку отримала інфу для відправки). Оператор уточнив, що якщо вкажу все - автоматом кур´єрська доставка.

КоКоКоКоКоКо...• 11 октября 2024
Можете створити посилку на сайті або у застосунку Укрпошта - заповнити всі відомості про відправника та отримувача - це ПІБ, індекс, телефон, якщо посилка до дверей - то повна адреса.
У вас з´явиться номер посилки - можете його написати на коробці або продиктувати оператору у відділенні, або ж якщо ви користуєтеся застосунком - дати відсканувати штрих-код, який буде згенеровано для нової посилки.
автор Тушьмушьнюшь • 11 октября 2024
Спасибо всем
Шаманю второпях• 11 октября 2024
Ответ длябювет_в_обед
Номер мобільного
П. І. П
Місто
Індекс відділення.

Нет. Это не адресная, а склад - склад.