Вишня на торті• 11 октября 2024
На що схожий вам цей дорожній знак?))
Вишня на торті
• 11 октября 2024
Ответ дляНервогенератор
Cісі
Я не знаю чому я там не побачила сісі, мабуть тому, що інтенсивно вчусь
Девальвация• 11 октября 2024
Нет ассоциаций, думаю только чтобы не повредить машину, других мыслей нет
Шмоточницаца• 11 октября 2024
Доступный для всех нтернет как портал в ад. Одни неумные свой бред транслируют, другие этот бред везде тянут.
Гарні диньки• 11 октября 2024
Ответ дляВишня на торті
Чоловіки як всікда зі своєю фантазією🤭😂
Всікда? Новое слово изобрели. В словарик к тимболии, вкрации, вообщем и остальным.
Вишня на торті
• 11 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
То заходьте в ’розумні’ теми. Я інтенсивно навчаюсь і мене в моменті ці коменти розсмішили. Вирішила сюди скинути, можливо когось теж розсмішить. Хоча я розуміла, що той, хто не вчиться і в цьому не вариться, тому буде нецікаво і не смішно. Але мені треба було коротенька перерва розгрузити мозок.
Оскорбляю всячески• 11 октября 2024
Ответ дляМульйонерша
Лифчик. Я раньше, в детстве, думала это место ловить бабочек
Я водитель, но не знаю. Что он означает?
Мульйонерша• 11 октября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
та боковой ветер, а по виду сачок))
Вишня на торті
• 11 октября 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Ви мені відео нагадали.. про крота..
🤭🤭
Вишня на торті
• 11 октября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Про сильні пориви вітру
Вишня на торті
• 11 октября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Коли наприклад поворот такий, що там протяг
Викачую яйцями• 11 октября 2024
Ответ дляОскорбляю всячески
Боковий вітер, але я не бачила у нас таких