Прокофіївна• 11 октября 2024

Кислиця оксаліс фіолетові метелики в горщику, Київ. Хто бачив в продажі?

Хочу такий вазончик.Бачила колись у бабусь біля метро. Але останнім часом не зустрічаю. Можливо в когось є досвід вирощування. Буду вдячна за підказки
Kristal2013• 11 октября 2024
Я купляла літом на олх, з днепра. У сестри все гуд, там вже ціла ’охапка’, люблять сонце та влагу. У мене все в смітнику, кошак вижрав до коріння.
Мerida• 11 октября 2024
смело можете покупать корешки на любой из площадок. я так покупала. забыла о них вспомнила, половина в пакетике зеленой плесенью покрылась. ничего. помыла, посадила. очень быстро растут. и заполоняют весь вазон. так что не гонитесь за готовым цветком. клубни купите.
felinka• 11 октября 2024
В мене росте. Взагалі не вибаглива. Але кіцька моя на ній квіти зʼїдає)

Вони можуть продаватись не лише у горщику, а цибулинками. Я колись їх на літо висаджувала на дачі. В кінці літа викопувала, зиму зберігала і потім знов саджала (в землі в нас не зимують)
rivara• 11 октября 2024
В епике видела летом
Yull• 11 октября 2024
Світла вимагає, як і будь-яка кольорова рослина
автор Прокофіївна • 11 октября 2024
Напевне куплю з пересилкою. Бо бачу що бабусь все менше з вазончиками. А колись в переході завжди щось можна було купити, якогось хвостика))
Киппи• 13 октября 2024
На олх є багато і різних.
July38• 15 октября 2024
Ответ дляПрокофіївна
В мене є. Можу продати
автор Прокофіївна • 16 октября 2024
Ответ дляJuly38
В мене є. Можу продати
Дякую. Пересилка нині дорога, братиму в своєму місті.