Хомо_сапиенс• 11 октября 2024
А якщо арештовані рахунки, чи можна отримати переказ Мані грам чи ВЮ?
Заблоковані разхунки за рішенням суда. Тобто переказ туди отримати неможливо.
А якщо отримати в офісі Вестерн Юніон? Вони ж видадуть?
З горіха зерня• 11 октября 2024
Ответ дляtseia
Только вестерн по паспорту. Мани грам нет.
а чому Маниграм ні? він же зараховується на рахунок лише за бажанням отримувача. Чи я чогось не знаю
Хомо_сапиенс
• 11 октября 2024
Ответ дляtseia
Хііба Мані не видається за паспортом я ВЮ?
Гореотума• 11 октября 2024
Був арешт на рахунки в Приваті, без проблем отримувала в Ощаді через касу. Там у мене рахунків не було
Ответ дляГореотума
Це не пов´язано чи є рахунок. Якщо арест рахунків, то виконавець надсилає запит в усі банки, з будь яких карток людини буде знято все.
А через вестерн можна відправити щоб отримав по паспорту: в будь якому відділенні банку на касі або часто на новій пошті можна отримати по паспорту. Треба знати номер переказу та мати паспорт.
Гореотума• 11 октября 2024
Ответ дляtseia
Так само я й моней грам отримувала. В приваті хотіла - відмовили
З горіха зерня• 11 октября 2024
Ответ дляtseia
Его можно принять только на карту, а карты заблочены.
Хм... Я отримувала як звичайний переказ, в касі готівкою