Мама Чели• 11 октября 2024
Про який серіал ви думали «крінж», а потім не змогли відірватися від перегляду?
Джавеліна• 11 октября 2024
Пацаны. Ганнибал, Благие знамения, Терапия / Мозгоправство, Разделение, Локи...
Сама собі лікар• 11 октября 2024
Ответ дляНа паровозе
Слово пацана. Не дивлюсь російські, але цей так кругом обговорювали, такі перепалки велись, що вирішила сформувати свою думку. Ну, відірватись не могла, на роботі думала, як досидіти і що там далі. Давно так не залипала ні на що.
Можете фукати, що є, то є.
Мені теж сподобалось, теж спочатку не хотіла дивитися
Синиця у спідниці• 11 октября 2024
Ответ дляСама собі лікар
Удалено администрацией...
Наивная Хо• 11 октября 2024
Как вы все задрали свими кринжами и чиназесами. Наслушаются у русни и как заведенные повторяют
Джавеліна• 11 октября 2024
Ответ дляНаивная Хо
Кринж это англицизм, задраная вы наша.
Зодрали анхличаны! Уууу! Нетсилтерпеть!
На паровозе• 11 октября 2024
Ответ дляНаивная Хо
Задрали ви своєю руснею. В жодній темі від них відпочити не можна, тягнуть, хайпують...
Наивная Хо• 11 октября 2024
Ответ дляДжавеліна
Кринж это англицизм, задраная вы наша.
Зодрали анхличаны! Уууу! Нетсилтерпеть!
Что, серьезно? Вы из тех, что ’смотря какой fabric, смотря сколько details’?
Англицизм
Руснявые малолетки тянут вырванные слова в медиапространство, а вы как попугай повторяете
Англицизм
Джавеліна• 11 октября 2024
Ответ дляНаивная Хо
Англицизм
Я нигде в Киеве не сталкиваюсь с руснявыми мололедками. А вы где их надыбали?
На паровозе• 11 октября 2024
Ответ дляНаивная Хо
Англицизм
Так і паляться...
Я, наприклад, не знала, які там малолєткі що тягнуть. Знала тільки, що крінж - запозичене з англійського.
Мой завтрак• 11 октября 2024
Ответ дляСиниця у спідниці
Удалено администрацией...
Тисяча плюсів
Я инженер, меряю от 1• 11 октября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Игра Престолов…. Начинала раза 2-3, потом отрывалась за уши😂 и « теория большого взрыва»😂
Аналогічно ) Гру Престолів починала разів 5 дивитись і вимикала. Перший сезон ледь додивилась. Потім кинула. А потім псіханула, заново переглянула - і тепер найулюбленіший серіал, який вже разів 6 передивилась ))))
Теорію великого вибуху починала пару раз, ну таке примітивне капєц. Так і не подивилась )
Я инженер, меряю от 1• 11 октября 2024
Ответ дляasjaua
’Голяк’. Такий іспанський сором відчуваєш, але все одно хочеться ще півгодинки подивитись як люди позоряться)
Озвучка і актор-індус дуже схожі на Силіконову долину.
как тебе такое илон маск• 11 октября 2024
Декстер
Думала що за хня,два рази починала ,а на третій не могла відірватися🤣
Дуже дуже вумна• 11 октября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Во, спасибо напомнили! Домохозяек пересмотрела, Хауса и Анатомию Грей тоже-пришел час Пристолов😂
Я инженер, меряю от 1• 11 октября 2024
Ответ дляДуже дуже вумна
Їх взимку прикольно дивитись )
Дуже дуже вумна• 12 октября 2024
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Їх взимку прикольно дивитись )
Зима скоро😂😂😂😂😉