Нічого вдягти• 12 октября 2024
Куди планують вступати ваші дівчата? Вже вибрали спеціальність?
Вже голова від думок болить. Як не помилитись з вибором спеціальності?
175см55кг19лет (она)• 12 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Мы за границей сейчас. И начались дни открытых дверей в гимназиях (здесь это так называется 3 года после 9 класса. Уже учишься со специальностью).
И ВСЕ говорят, что выбор программы НЕ закрывает перед вами никакие двери.
Хотите - потом пойдете дальше учиться на кого-то другого.
Это очень правильный подход. «Потом» может и в 28 лет настать. А мы выбираем всяких юристов-экономистов-менеджеров, а потом в Комфи и Сильпо стоят продают. Такой себе выбор.
Мой планирует идти учиться на учителя. Еще не определились с предметами.
В 28 щось змінювати це добре, але в 29 я вже заробила на власне житло,і подолала шлях до керівника невеликого підрозділу.Всьому свій час, тому краще не помилятися, і починати вчитися не в 28,а значно раніше. Я чесно скажу, що обираю у відділки завжди молодь. З них набагато легше ліпити персонал, чим з тих, кому вже 35+ і він тільки прийшов. В молоді більше бажання вчитись, краще орієнтація, пам´ять, вони не бояться помилятися, та ін.
Chaterbox• 12 октября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Все залежить від конкретної людини. Був час коли до нас на роботу такі приходили до 30, що їм нічого не цікаво. Всі хочуть купу бабла і при цьому нічого не робити 🤣
Ответ для175см55кг19лет (она)
Да, в 40+ , уже сложно найти работу, все хотят молодых
ПробілНеПрацює• 12 октября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Хорошо, что в стране где мы находимся так НЕ думают.
Я заработала достаточно денег в 21-23 еще (просто квартира мне не нужна была :)) было где жить). Но ушла в декреТЫ и захотела поменять полностью жизнь (ситуация в стране не добавила желания работать по специальности).
И такое очень часто. Меняют профессии НЕ от отсутствия денег, а от выгорания, смены обстановки в жизни и тд.
Фоточки нема• 12 октября 2024
ви хочете щоб у 18 років визначитися з професією на все життя? хай йде куди їй хочеться, аби навчання в радість було, років через 10-15 як захоче то змінить спеціальність
ПробілНеПрацює• 12 октября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ну и если именно про учебу в университете - то даже у нас есть второе высшее. То есть не нужно по новой 5 лет учиться.
За границей все вообще по предметно рассматривают. Можно курсами брать. 2 курса в семестр. Да. Учиться 5-10 лет на новую специальность. Но продолжая работать, не напрягаясь почти и тд.
Например многие учителя переучиваются на учителей для взрослых. После 40 уже не хотят с детьми работать. Хотят со взрослыми.
Анонім Перший• 12 октября 2024
Донька обрала програмування. Не тому, що зараз модно, а просто їй більше нічого не цікаво. Ще у 11-12 років попросилася на гурток спочатку, потім в шаг, там всі напрями спробувала, рік тому випросила у мене дорослі спеціалізовані вже курси, пройшла нарівні з бородатими тридцятирічними дядьками... Зараз просить ще якісь курси, але я поки фінанси не можу на них розподілити. Був час, вона захоплювалася урбаністикою, але пройшло, я намагалася пояснити, що нам хоч би як відбудуватися після війни, а на таке у країни не буде грошей, відповідно, потім роботи, це як з екологами свого часу...
Chaterbox• 12 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Так класно коли чуєш , що дитина дійсно захоплюється чимось🌸🌸🌸
А не читаєш , що є перспективна ( мабуть) спеціальність, а чи дійсно вона потім з задоволенням працювати -велике питання 😅
Фоточки нема• 12 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Когда, есть дети, не у всех уде есть время и деньги переучиваться.
всё отговорки, было бы желание, если ей это важно, муж берёт на себя детей, а она учится, но это в нормальной семье)
Если мужа нет, тут чуть сложнее
Ms. Откровенность• 12 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Мой брат энергетик закончивший кпи даааавно работает тестировщиком. Прям очень давно. По специальности был только на практике :)))
ну нашли чем гордиться.
Тестировщик - это низшее звено, это даже на джун програмиста ума не хватило
Фоточки нема• 12 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Я , про мужчин писала.
тогда тем более, жена ребёнком занимается, а он учится после основной работы. Знакомый технарём в айти перешел, двое детей, при чем в уход за ними он включается по полной. Было бы желание
Омлетик• 12 октября 2024
Ответ дляЯ на хвилинку
В Дії є освітні курси і тести. Там можна пройти тест професійної орієнтації для дитини.
В застосунку такого не знайшла. Підказали, что треба писали просто в гуглі.
Ms. Откровенность• 12 октября 2024
Ответ дляБлискавка
В Германии нехватка учителей.
почему ?
я слышала наоборот много желающих
Анонім Перший• 12 октября 2024
Ответ дляChaterbox
Ну, я особливих ілюзій не маю щодо кар´єрних успіхів потім, бо донька ледацюжка трохи, все робить в останній момент, ті домашки, що були на курсах і був тиждень на їх виконання, вона робила за 3-4 год до дедлайну, а програмістам важлива системність. Але хоч розуміє, що хоче і то вже добре. Потім, якщо не зайде на практиці, завжди можна буде перевчитися з її базою з математики і англ мови (тут я жорстко контролюю).
Chaterbox• 12 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Все одно судячи з того що ви написали -в неї бажання, цікавиться чимось. У мене так молодша -танці, англійська, компʼютерний клас , малює сама, ще хоче на музику-але я поки сумніваюсь що все потягне 😅 А старший так засидівся на он-лайні-що нічого не хоче, максимум репетитор англійської і все 👎
ПробілНеПрацює• 12 октября 2024
Ответ дляMs. Откровенность
ну нашли чем гордиться.
А. Окей. Думайте как Вам удобно:))) вы путаете теплое с мокрым.
Вы тоже построили дом под Киевом?
И можете в виде доната просто так купить на фронт Старлинк со своей зарплаты? (Не собирая донаты у других и тд). При этом имея жену и детей (на которых тоже денег хватает)
Вы тоже построили дом под Киевом?
Анонім Перший• 12 октября 2024
Ответ дляChaterbox
Бажання і здібності є, звичайно. Бо те, що треба було робити тиждень вона зробить за пару годин, якщо за хоче. Проблему я бачу в тому, що може не захотіти, або просто забути. Теж бувало... Мама у 20+ з іншого міста точно не буде потім нагадувати, чи зробила ти домашку, чи пам´ятаєш, що сьогодні о 19 треба здати роботу.... Але я змирилася, дитина специфічна, маленькою мала аутичний спектр, щось скоригували, щось лишилося...
ПробілНеПрацює• 12 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Напишите, плиз, вот те курсы для взрослых, где дочь училась. Можете вы их порекомендовать?
Мне для одного из детей надо. Но он прям супер склонный и к обучению и к математике
Анонім Перший• 12 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
В GoIT вчилася. Їх всі знають, недешеве задоволення, прям скажем
Але у них є безкоштовні марафони на 1 тиждень по різним напрямкам, щоб людина могла спробувати. То донька пару марафонів пройшла, дали знижку потім.
175см55кг19лет (она)• 12 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Я не згодна . Міняти професію можна лише в простих професія. Якщо це технічно складна, то ви ніколи не досягнете топ, прийшовши туди у 40 років. Працюю в міжнародній компанії з виробництвом в 6 країнах. Всі топи виросли всередині компній,багато хто підіймався з самого низу. Це політика більшості корпорацій. Як в Україні, так і за кордоном.
Коли до мене приводять технолога 35років, я його приймаю і забуваю років на 2.Тому що приблизно такий час треба лише для того, щоб ознайомитись з великим колективом, виробничим обладнанням, конкретними технологіями, особливостями виробництва. Якщо людина це вже знає, тоді я починаю з нею вирішувати якісь виробничі справи. І років через 3,коли вона вже буде орієнтуватись у всіх тонкощах, я можу її дійсно призначити на посаду технолога певної дільниці. Тобто людині треба років 5,щоб почати реально самостійно працювати за своєю спеціальністю.
Про топа річ взагалі не йде. Бо топи знають специфіку не тільки однієї ланки, а всього виробництва. Для цього 5 років недостатньо, це вже 10+.
ПробілНеПрацює• 12 октября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Не все люди могут и хотят работать Топами
175см55кг19лет (она)• 12 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Мова не тільки про топів,але й про звичайних працівників.В нас новачки починають зараз з 23500.
От прийшла людина в 23 роки,і їй дають таку ставку,яка поступово збільшується за рахунок різних накопичувальних доплат,і щорічного підняття ставки та відсотка преміальних.
Ті хто відпрацював 10 років,зараз в нас мають приблизно 35-41000.Нехай їм буде по 33 роки.А людина,яка тільки но прийшла в 33,почне з 23500.
Вік однаковий,а зарплата різна.До того ж ті,хто працює по 10 років,вже зазвичай на більш перспективних ділянках Тому починати з нуля в багатьох місцях не бажано.Ти будеш позаду більш молодих,але досвідченіших за тебе.
Звичайно це ще залежить від професії.
ПробілНеПрацює• 12 октября 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
Звичайно це ще залежить від професії.
Те кто 10 лет у вас работают.
Возьмут, все бросят, уволятся и откроют свою кофейню/магазин. Станут вообще визажистом или торты печь на заказ.
Или в рок группе начнут играть и на концерты ездить.
И везде в этих местах можно получать БОЛЬШЕ, чем 40 тыс в месяц.
С чего Вы взяли, что люди будут в 40 лет идти К вам? Обычно как раз люди иди ОТ крупных компаний в какие-то мелкие фирмы, свои бизнесы и тд.
Пс. За границей вообще люди могут стартап придумать, развить его и стать миллионерами в 45 лет. Хотя до этого гайки крутил на вольво 25 лет (условно). У нас с этим сложнее. Надеюсь мы тоже когда-то к этому придем.
175см55кг19лет (она)• 12 октября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Те кто 10 лет у вас работают.
Это всё фантазии про ’возьмут,все бросят’.По факту уходит максимум процентов 25-30.И это как правило движение вверх внутри корпорации, после окончания учебы.
Свой бизнес открыли единицы .Остальные 70% работают до самой пенсии.Для Киева это очень хорошая зарплата на данный момент.А были времена когда она была до 2000$ в эквиваленте.Тем более она белая,плюс 30 процентов ежеквартальной,плюс в конце года 13я зарплата,плюс мед страховка,плюс 10% от совета директоров раз в три месяца.Ну и недержавный пенсийный.Так что абсолютное большинство никуда не собирается,наоборот,устроиться очень сложно,а сейчас нереально вообще.В данный момент идёт смена поколений,родители приводят детей.Здесь так принято-уходя на пенсию,можешь заранее привести кого то из семьи вместо себя.По желанию.
Хвігура мічти• 12 октября 2024
Ответ дляАнонім Перший
Я еколог. Що з нами не так?)) Працюю все життя, міняти професію не збираюся. Нормально заробляю.