Папобус• 12 октября 2024
В каком возрасте вы в первый раз специально худели?
Я в 22 года, когда располнела до 46 размера.
Заюшка_хозяюшка• 12 октября 2024
Мені 46 і почався клімакс. Разом з цим з´явилася трохи зайва вага, хоча їсти я більше не стала. От тепер думаю як грамотно підійти до питання схуднення. Не хочу просто так сидіти на безглуздих дієтах.
Хропочка з гривкою• 12 октября 2024
В 38 рочків . Була вже зайва вага ( не ожиріння ще) і тут нога в гіпсі на три тижні + реабілітація після і додалось ще зайвих кг. якось дуже різко та швидко . Схудла на 23 кг потім
Прикуси Язика• 12 октября 2024
Все життя, скільки себе пам‘ятаю, то скидаю вагу, то набираю. Вперше мене змушувала худнути мати років у 6-7. Потім в 10. Потім це відбувалося перманентно.
дамаАмстердама• 12 октября 2024
В 25 після пологів, а потім в 40 років. Зараз 45 вага тримається 56-58 кг.
Чудовий каламбур• 12 октября 2024
В 31. Никогда не была худая. Похудела на 20кг с 87 до 67. Это был мой минимальный вес во взрослой жизни и р.М. Второй раз в 43года с 93 до 78, но они дались намного сложнее
Не заздріть тьоті• 12 октября 2024
Около 20, работа сидячая была и много форнетти было , но килограмма на три наверное
Викачую яйцями• 12 октября 2024
Я в 16 років. Голодувала близько 2 місяців, скинула близько 25 кг.
Папобус
• 12 октября 2024
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Подсчетом калорий с небольшим дефицитом
Неначасі• 12 октября 2024
В 24 года начала худеть, когда вес на весах был 59кг. В 25 лет через 10 месяцев -10кг
Витворунка• 16 октября 2024
В 16 років, коли після місяця в селі з бабусею з 52 стала 57 кг. Така вага вже 30 років. Тілу подобається 57 кг, а мені - 52 кг. Худну тільки на дефіциті калорій.
Папобус
• 16 октября 2024
Ответ дляВитворунка
А какой рост?