Из Кукуева я• 12 октября 2024

Тепер вже і перекази (наложку) з нової пошти будуть контролювати

Продав ноутбук і телефон через післяплату і все, пояснюй звідки гроші😌 покращення 😐
Сокодавка ще та• 12 октября 2024
Покращення
Все для людей, як і ціни в магазинах
Жена аллигатора• 12 октября 2024
То ли ещё будет. Ой, ой, ой. (С)
БезПаспортаНеПродаю• 12 октября 2024
Потужно. Вільна країна вільних людей
Може ще третю?• 12 октября 2024
Гірше не буде
ФсеСама• 12 октября 2024
всі за кордоном пояснюють звідки гроші. Нормальна практика.
Укр_жіночка• 12 октября 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Гірше не буде
та почекайте - еще напридумывают
Укр_жіночка• 12 октября 2024
Ответ дляФсеСама
ну то и езжайте и не возвращайтесь
БезПаспортаНеПродаю• 12 октября 2024
Ответ дляФсеСама
Там неоподатковуваний мінімум не 17 грн 30 років
автор Из Кукуева я • 12 октября 2024
Ответ дляФсеСама
Нам би ще закордонні зарплати і пенсії, щоб люди не намагалися вижити
ФсеСама• 12 октября 2024
Ответ дляУкр_жіночка
ну то и езжайте и не возвращайтесь
навіщо?))) я плачу податки тут)
Запасная спина• 12 октября 2024
Ответ дляФсеСама
А наші народні обранці в раді не в курсі) от блін))
Цідило правди• 12 октября 2024
Переходим на бартер. Меняю штаны на тапки, макароны на чай (макароны не гуманитарка!).
Укр_жіночка• 12 октября 2024
Ответ дляФсеСама
навіщо?))) я плачу податки тут)
молодец
Запасная спина• 12 октября 2024
Ответ дляЦідило правди
Ага, страшно подумати як з таксистами розраховуватись))
Жена аллигатора• 12 октября 2024
Ответ дляФсеСама
А как ТЦК объясняет покупку недвижимости в Европе или МСЕК 6 млн долларов наличными?
Раз одела не бу• 12 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
Натурой)))
Отчебучкина• 12 октября 2024
Так и раньше на нп крупные покупки проводились через дию или с доками, потому что попадали под фин мониторинг. А чего бояться, если вы эти деньги зарабатываете и налоги платите.
Скляна миша• 12 октября 2024
Ответ дляЗапасная спина
Траву кроликам будете рвать)
Маю рацію• 12 октября 2024
Ответ дляФсеСама
коли ми нарешті будемо рівнятися на рівень мін зарплат закордоном
Гомосноб• 12 октября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Це ж якщо в місяць продажі на 150 тисяч, і більше. Ви кожного місяця на таку суму свій ноутбук і телефон продаєте?
автор Из Кукуева я • 12 октября 2024
Ответ дляОтчебучкина
Чому я маю платити податок і комусь щось пояснювати якщо продаю свій макбук за 50 к ? Це повернення моїх же коштів , а не дохід.
Маю рацію• 12 октября 2024
Ответ дляЖена аллигатора
магія
Поліпривіт всім• 12 октября 2024
Ответ дляФсеСама
За кордоном (у цивілізованих країнах) кордони відкриті і людей не відловлюють, як худобу
Отчебучкина• 12 октября 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
А ну тоесть, вы готовы возмущаться, только когда дело касается денежек.
автор Из Кукуева я • 12 октября 2024
Ответ дляГомосноб
Якщо більше 150к там вже обов’язковий фін.мон, а до цього заповнити дані і розказати де і скільки заробляєш ))))
Отчебучкина• 12 октября 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Налоговая и так все знает, если вы платите налоги, так что ваши рассказы вам ничего не стоят.
Моторошні троянди• 12 октября 2024
Откуда эта новость? И где вы увидели наложенный, у вас на скрине про него ничего нет.
Уходя дверю не хлопать• 12 октября 2024
Пояснювать откуда деньги будут только те, у кого одни трусы на всю семью скоро останутся. А те, у кого деньги мешками из окон вываливаются - ничего не будут пояснювать.
Треба ось так• 12 октября 2024
Підтримую.
Бо хтось один продає,а хтось кожен день.Проти других це і влаштовано.
Особисто знаю таких,що так нелегально працюють.
автор Из Кукуева я • 12 октября 2024
Ответ дляМоторошні троянди
На сайті НБУ цілий документ на 5 сторінок, а ви наложку через який сервіс отримуєте? Правильно, нова пей))