Щаслива Я• 12 октября 2024

Замужние, вам было легко срыть измену от мужа?

Кто изменял, вам было легко скрыть измену от мужа?
Это как-то отразилось на ваших отношениях?
Результат:
вже голосів: 49
27 (55.1%) Не изменяла / не была замужем
19 (38.78%) Изменяла, он не заметил
3 (6.12%) Изменяла, он догадался / узнал
тянитолкайка• 12 октября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Як навчитися дуже любити себе?
Чоловіки люблять бо ви яка?
Ви дуже гарна, жіночна, сексуальна, стильна? Чи весь секрет в «люблю себе»?
Як це любити себе?
Немає такої унікальної та особливої ​​людини, як ВИ! Ви найважливіша людина у своєму житті, і це зовсім не повинно звучати егоїстично. Любити себе означає ставитися до себе з належною увагою, турботою, повагою, бути щасливим, відчувати відповідальність за себе і мати постійне бажання рости

Я позитивна , ніколи не покажу не розкажу своїх проблем
Для всіх загадка - чим я заробляю , чим займаюся і за які гроші я подорожую )
Так- багато мені грошей дають чоловіки )і сама я теж заробляю )
Квітка папороті• 12 октября 2024
Ответ длятянитолкайка

Дякую, заскрінила в нотатник)

А краса має бути при цьому?
Вона важлива? Ви красуня?
тянитолкайка• 12 октября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Дякую, заскрінила в нотатник)

А краса має бути при цьому?
Вона важлива? Ви красуня?
Ну не мерлін Монро)
Мила
Але повадки її копіюю у відносинах з мужчинами )

Я хитра)
Квітка папороті• 12 октября 2024
Ответ длятянитолкайка
Ну не мерлін Монро)
Мила

Я хитра)
Дякую за відповідь)
❤️
Дуже хочу осягнути це мистецтво «любити себе»
Постійно знецінюю, недооцінюю, А проходять роки і розумію, що була гарна, классна, тоді.. не зараз.. Ніколи себе не цінила і не була задоволена.
тянитолкайка• 12 октября 2024
Ответ дляКвітка папороті
Дякую за відповідь)
❤️
Тіште себе
Лєлєйте
Мужчини будуть притягуватись мужні щедрі

Дивіться на ютуб
Сюзанна семенова
Палієнко
Трансерфінг реальності
Джо вітале і так далі
Я в них вчуся вже більше 18 років
Цікаво, як життя своє міняєш на позитив весь час і весь час воно покращується
Квітка папороті• 12 октября 2024
Ответ длятянитолкайка
Тіште себе
Лєлєйте

Дивіться на ютуб
Сюзанна семенова
Палієнко
Трансерфінг реальності
Джо вітале і так далі
Я в них вчуся вже більше 18 років
Дякую. Трансерфінг - улюблена книга
Диспенза і Кехо пигшть про те ж саме, але Трансерфінг мені зрозуміліше.
Проте, її треба перечитувати, бо забуваю все написане
ЯсноВидящая• 13 октября 2024
Ответ дляЩаслива Я
А кто-то другой есть на примете?
Нет и не рассматриваю пока в браке, так как чувства ожили к прошлой любви, но человек женат, маленький ребенок, он выбрал семью, хотя сказал что есть ко мне чувства. Думаю что мне нужно время и начать все с чистого листа, к измене меня подтолкнули чувства прошлые, но я сразу охладела к мужу которого и так не сильно то и любила, вообщем этим поступком я разрушила все сама в том числе и себя. По этой ситуации я поняла чем я холоднее тем более любит меня муж, чем я больше отдавала себя любимому тем больнее он мне сделал.