begovelik• 13 октября 2024

В Киеве взялись за заведения?

Что за ресторан на фото?
Wendy Rhoades• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
З одного боку я згодна - у країні війна, а люди по ресторанам шастають. І не треба розказувати про економіку. Вона в повній ж і повністю на дотаціях

Відпочити і дома можна
можна, а де гроші брати всьому тому персоналу, який працює в ресторані?
це ж ще і робочі місця і з/п, на яку утримують родини.
Чи ви не проти також посидіти вдома без роботи? Все рівно економіці від вашої роботи ні жарко ні холодно.

anonimka_911• 13 октября 2024
Ответ дляРойЛеля
Нема чого шастать нині по ресторанам
Значит ресторанам всем закрыться,уволить всех людей, минус налоги в бюджет?
lilu1990• 13 октября 2024
Ответ дляlisulya
А яким боком ресторани до такої ситуації?
А ви не розумієте що це все раздражає? Тих хто в гівні і грязі без відпустки? На третьому році уже раздражає. Не заблуждайтесь
Семицветка• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Але ви би хотіли бути на їх місці
Думаю, все запертые в стане хотели бы быть на их месте.
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Саме тому і треба розвивати впк а не ресторани. Щоб людям були робочі місця
ВПК, звісно, розвивати треба.
Але вся економіка не може триматися виключно на ВПК.
чаревна• 13 октября 2024
Напомнило, отрывок из фильма.только у нас во время войны по ресторанам шарятся
lilu1990• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Ви хоч розумієте, як працює економіка та звідки гроші в бюджет потрапляють?
Якщо поголовно всі українці сядуть вдома, і будуть лише вирощувати собі картопельку для вижити, то економіці настане гаплик за 1 день.
Ресторани - це в тому числі робота для людей та податки в бюджет.
І я щиро не розумію, чому під час війни не можна веселитися, відпочивати, кудись їздити і так далі.
Треба всім страждати неперервно роками? Що це дасть?

Інша справа, що існує дика несправедливість та диференціація суспільства на ’еліту’, якій все дозволено, та кріпаків.
Тобто корінь зла не в ресторанах, а ось в цій несправедливості, в безправ´ї.
Я все розумію, але на третьому році ця вся беззаботна гульня уже раздражає і бісить тих хто на війні.

чаревна• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Сытый голодному не товарищ
Павела• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Відпочити і дома можна
Пропоную закрити всі кафе, ресторани, працівників розпустити у вільне плавання.
lilu1990• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
Сытый голодному не товарищ
Отож
вре_Динка• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
З нашим «впк» людей скоро не залишиться.
Я вже втомилася рахувати труни
СhanelKa• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Відпочити і дома можна
Звільнити всіх працівник ресторанів ? Поварів, офіціантів, посудомийок, прибиральниць і хай відпочивають вдома
Ви їх забезпечите, чи як ?
Santander• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Відпочити і дома можна
Удалено администрацией...
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
А в цьому винен ресторан?
Ви хіба не бачите, як вміло зараз перевели стрілки знову?
З пройобів влади на інших звичайних людей?
Не бачите, як знову ділять суспільство?
Чому знову ведемося на таке?
Семицветка• 13 октября 2024
Ответ дляПавела
Тогда уж выпустить их всех за границу, чтобы люди там могли жить и работать, раз в родной стране не могут.
Santander• 13 октября 2024
Ответ дляlisulya
Та вроде в ресторан поесть ходят. Или есть это уже тоже не по политике партии?
Удалено администрацией...
Юся шопоголик• 13 октября 2024
Ответ дляSolnet
А если дома нет.
72 млн гривень виділили для паперових повісток - вас знайдуть)
lisulya• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну ви їх, лежачи зараз на теплому диванчику і пописуючи на Совєтчиці, теж напевне роздражаєте. То шо робить? Вирубайте Совєтчицю і йдіть виваляйтесь у болоті чи шо
Павела• 13 октября 2024
Ответ дляlisulya
Ні, звісно, он ці 12 у формі будуть людям в цивільному розказувати, які ті ’ухилянти’. Це такий тролінг на рівні держави.

lilu1990• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka
А в цьому винен ресторан?
Не бачите, як знову ділять суспільство?
Чому знову ведемося на таке?
Я вам як факт кажу. Воно просто бісить. Незалежно від ресторану, власника чи учасників гульні
max2013• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Я неодноразово бачила у кафе тих, хто з війни прийшов у відпустку. Ще й збирають рідних, близьких, знайомих щоб зустрітися разом
fox with matches• 13 октября 2024
Ответ дляSolnet
Нееет, мой совершеннолетний сын дома, в Украине. И выезжать не может. А совершеннолетние сыновья порошенко и кличко не в Украине и могут спокойно выезжать.
Вот в этом разница
а це Порошенко кордони закрив? Чи це офіс зрадників та вбивць з Банкової робить?
lilu1990• 13 октября 2024
Ответ дляmax2013
Вони прийшли максимум раз на пів року. Їм не можна?
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Тоді це до психолога/психіатра.
Якщо бісить просто сам факт, що хтось ситий/здоровий, коли сам голодний/хворий, і треба щоб всі були голодні та хворі. І ось тоді буде добре, коли всі будуть голодні, тоді це бісити не буде?
HupBaHa• 13 октября 2024
Ответ дляРойЛеля
Нема чого шастать нині по ресторанам
С чего вдруг?
чаревна• 13 октября 2024
Ответ дляSanta_n
Удалено администрацией...
Впнгую, сейчас 10 человек из которыху каждой по 15 аков начнут на 22 страницы демагогию разводить. При чем истрепаными фразами
Павела• 13 октября 2024
Ответ дляСемицветка
💯
lilu1990• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Тоді це до психолога/психіатра.
Якщо всі кого бісить масово підуть до психолога, то хто їх замінить? Може ці кручені що по ресторанам сидять?
Kristal2013• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990

Відпочити і дома можна
Дивовижно, чого це їх немає в ’урядовому’ кварталі, в рестіках, де власники депутати?
Юся шопоголик• 13 октября 2024
Ответ дляПавела
То це план перемоги?)