Что за ресторан на фото?
Leo07032016• 13 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Что то на фронт не рвется, зато страсти нагнетает
Почему страсти, говорит как есть
Ответ дляMegan_22
Насколько я знаю, военные снесут зеленского и Ко, если он уступит хоть сантиметр территории. Раз так, то они готовы воевать еще годами и без отпусков.
Или у вас другие данные?
Ви особисто хоч одного військового такого знаєте? Але дійсно військового на фронті, а не тиловиків і барбешоперів на інтерв´ю.
Natal_ka91• 13 октября 2024
Ответ дляm.wind
Сантехнік Вася також не піде, бо нехай електрика Петра заберуть, бо в нього діти, а в Петра їх не має? Це все виправдання для себе.
Йти мають ті, хто давав присягу, + хто вчився на це. А не займатися бусифікацією.
Марика-bf42• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka
А Ви досі вважаєте, що зробили їх разом?
І як воно, відчувати себе переможцями на руїнах України?
А хто мене взагалі питав про мої вподобання?) В чорно-білому світі, де біла пляма - п’ятий президент, а все інше не вартує нічого, бо то непотріб, хіба це важливо? Те, що я вважаю, буду обговорювати з однодумцями, а за руїни України подякуйте путіну і раші. Бо таке відчуття, що ви трохи загубилися.
Ответ дляm.wind
Тобто стати ще одним регіоном Росії, жити в страху висловлювати свою думку в поліцейській державі, під постійними репресіями, під тиском корупції та всього іншого, про що ви й самі знаєте. Україна вам здаватиметься квіточкою.
А что, мы сейчас свои мысли можем свободно говорить? Регулярно в бане сижу, если говорю что-то против политики партии ))
А как за лайк в одноклассниках бабку сбу допрашивали, или на уличных музыкантов полицию науськивают.. это свобода? Вы серьезно?
Marino4ka1• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
З одного боку я згодна - у країні війна, а люди по ресторанам шастають. І не треба розказувати про економіку. Вона в повній ж і повністю на дотаціях
Відпочити і дома можна
Розумниця і одразу видно економіст
Ответ дляlisulya
А яка Вам різниця де я їм? Чи ви проти, щоб офіціанти і повара отримували зарплату?
Чи може я за ваші гроші їм, щоб Ви командували де і що мені їсти?
Ну якщо бажання поїсти не вдома сильніше ніж можливість вберегти рідну людину від мобілізації, то їжте, звісно, піклуйтеся про поварів і офіціантів. ((((
Ответ дляm.wind
якщо всі по домам сидять, то нехай чоловіки з фронту повертаються до свої сімей і все. Закінчуємо. Поставлять нам царя на 30 років і будемо жити у «вільній» країні під керівництвом росіян.
Ну пусть возвращаются. А то вы как одолжение делаете. Люди не проттв.
Ответ дляAllka- skakalka
Пацаны с нуля уставшие и потерянные .
Те кто стоят на 2 линии ,те да, готовы воевать долго .
Кто им даст снести ? Кто им даст подойти ,нацгвардия будет охранять царя до конца
Одной из причин того, что зе не пойдет на переговоры, называют то, что его снесут военные. Даже тут периодически это мнение проскакивает. Ну а раз они против переговоров, то пусть поддерживают свои желания, воюют до победы.