begovelik• 13 октября 2024

В Киеве взялись за заведения?

Что за ресторан на фото?
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляОксана_12
Яка орава і хто де шастає. Давно вже шастають тільки непридатні, заброньовані, старі і молоді. Щоб дійсно когось ’зловити’ треба на роботу йти, а не по ресторанах. Бо без ресторанів модна обійтись, а по роботах як шастали, так і продовжують шастати - їсти треба. Але давно і в Києві скрізь одні жінки, діти і оті чоловіки х перерахованих вище категорій.
Якщо не помиляюсь, там в контексті мали на увазі ораву ТЦК, яка шастає.
За Київ не скажу, не знаю, а в нашому місті такі мордаті вгодовані в пікселях ходять, що куди там дядечкам з ресторанів. Мабуть, то все інваліди комісовані з фронту.

Гимли• 13 октября 2024
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Павела• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
Откуда ты, знаешь чем я занималась в 14 году?
Та нічим ви не займались ні тоді, ні зараз.
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ дляSolnet
Нееет, мой совершеннолетний сын дома, в Украине. И выезжать не может. А совершеннолетние сыновья порошенко и кличко не в Украине и могут спокойно выезжать.
Вот в этом разница
А, ясно. Тільки діти Кличко і прощенко) і ви ні разу не бот)))
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Саме тому і треба розвивати впк а не ресторани. Щоб людям були робочі місця
За який шиш? Це витратна стаття, а не дохідна
Solnet• 13 октября 2024
Ответ дляОксана_12
І інших панів з вр
У Зеленського неповнолітні ще
Allka- skakalka• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
Я думаю военным пофиг на тцк, они своей работой заняты. Так, что приплетать сюда военных не стоит, как аргумент
Если люди массово прячутся и не хотят воевать ,о чем это говорит? Что может и не надо укладывать людей зря и тот фронт держать? Логично ? .
Люди уже поняли ,сто одни остаются инвалидами и в земле лежат ,а другие стают только богаче и живут полной жизнью .
Если уже такая жопа с призывом ,то надо что-то решать ,а не вылавливать бедноту ,до последнего .
Ни одного миллионера в окопе , прокурора ,судьи и т.д.

Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляУнция яда
Однакові ці уста. Ті хто бачив пекло кажуть прямо - не йдіть. А от кабінетне чмо в погонах заради плану і брата/кума відправить. Ще на початку року анонсували перетасовку в зсу, бо в тилу сидять більше ніж на фронті. І що? Як сиділи так і сидять, лише ’потоки’ перерозподілили.
Погоджусь.
Мій племінник недавно на тиждень у відпустку приїжджав, то багато чого розказував. Він там саме штурмовиком, і їх можуть в будь-який момент отак зірвати і кинути в бій, і вони там можуть кілька діб взагалі без їжі бути, у них на цей випадок постійно при собі сухпайок якийсь, щоб хоч з голоду не померти.
Так от, щодо того, що у нас тут мирне життя і ми веселимося, чи військові там не ображаються на нас, сказав. Що якраз навпаки, вони там тільки й тримаються на тому, що знають, що десь є мирне життя, за яке вони воюють. Бо інакше сенсу ніякого не буде це робити.
Solnet• 13 октября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
И полицию нельзя ж мобилизировать.
СhanelKa• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
А яка ваша улюблена пісня ОЕ?
YanaVkiev• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
З одного боку я згодна - у країні війна, а люди по ресторанам шастають. І не треба розказувати про економіку. Вона в повній ж і повністю на дотаціях

Відпочити і дома можна
Правильно- закрити всі заклади.
Це ж робочі місця? - Ні, посидіти й вдома можна.
Отака у вас логіка))
Ви ж на критичному мабуть підприємстві працюєте й всі-всі податки платите
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ длявре_Динка
З нашим «впк» людей скоро не залишиться.
Я вже втомилася рахувати труни
А я втомилася від ’пропащих безвісти’ після прямого прильоту кабів. Куди ж вони пропали - загадка. А грошики в бюджеті і статистика не псується
Павела• 13 октября 2024
Ответ дляУнция яда
Погоджуюсь на 💯. Є мобілізований, якому пощастило бути в тилу, водієм вищих чинів. Він так і каже, що ці всі тилові щурі вищих чинів тільки і моляться, щоб війна подовше була. Таких грошових потоків вони в житті не бачили.
zajka12• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
А чего ваш муж не в окопе, отец, сын?
А чего кто то должен за них воевать?
А чего я не могу здесь писать, что хочу, потому, что вам что то не нравится в моем коменте?
Или тактика такая гнать женщин с форума в окоп, при этом мужа держать при себе..
Тактика така, бо ніхто за простих чоловіків не воює. Досить вже цього обману. Якщо вам треба продовжувати війну, то ви берете і йдете в окоп сама, а не чекаєте поки відловлять тих, кому то не треба. Закінчуються всі бажаючі - закінчується війна. Все просто.
Nathalie27• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
Тобто, Ви тільки думаєте, а не знаєте думку діючих військових з приводу ТЦК та їх діяльності?
чаревна• 13 октября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
Обычноное население в окопах, защищает обычное население в тылу. Депутаты под бронью, они воевать не будут, без своего желания, которое вряд ли появится. Мы все ждём каких то дипломатических решений об окончании войны. И параллельно держим фронт ( имею ввиду солдат)
Просто те, кто пошли добровольно не знали, что это ляжет на их плечи, а в тылу сменят патриотический настрой, на меня это не касается, это не моя война и т д
Олечка79• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
Удалено администрацией...
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Вони прийшли максимум раз на пів року. Їм не можна?
Як працювати за вашою схемою - їм не буде де
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляzajka12
Тільки маленьке уточнення: закінчуються всі бажаючі з ОБОХ сторін.
Бо якщо закінчаться всі бажаючі тільки з нашої сторони, то нам гаплик.
І щось мені все більше й більше здається, що ця вся бусифікація якраз і націлена на те, щоб бажаючих з нашої сторони вже не було.

Олечка79• 13 октября 2024
Ответ дляГимли
Удалено администрацией...
Не, есть такие незамутненные
Но. Это ж до поры. Пока личную задницу не прихватит
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Якщо всі кого бісить масово підуть до психолога, то хто їх замінить? Може ці кручені що по ресторанам сидять?
А це вже лицемірство. Зараз ви крлети про ’кручених’. Але завтра вони пройдуть влк і різко стануть героями чи як? Так, прикиньте, ті хто зараз воює теж колись сиділи соті по ресторанах. То вони але не кручені, але еліта? А ці чого кручені? Бісить.
m.wind• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
Просто взять с ресторана и окопа и поменять местами. Всем будет хорошо
+100, справедливий обмін буде.
чаревна• 13 октября 2024
Ответ дляОлечка79
Удалено администрацией...
Что за переход на личности? По теме нечего писать, пошли самыми низкими способами)
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляm.wind
+100, справедливий обмін буде.
Удалено администрацией...
Унция яда• 13 октября 2024
Ответ дляОксана_12
Кому ви пояснити хочете? Людина на третьому році війни пропонує запускати впк, а як, за що та нафіга взагалі не знає. Це така показова наївність тутешніх домогосподарок, котрі про війну знають лише те, що там треба зброя. Запуск впк в теперішніх реаліях це гроші в трубу, гроші яких і так немає. Час для гіркої правди в очі вже настав. У другій світовій на третьому році вже все було зрозуміло, коли впряглися сша та інші, на четвертому вже все було вирішено. І у нас буде так само.
zajka12• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Їх в рази більше і як не крутіть, з нашої сторони люди закінчаться раніше. А гаплик чи ні це теж маніпуляції для залякування і підтримання бойового духа. Ми пам´ятаємо як вчинила Грузія і бачимо який гаплик в криму. А тримати зачинені кордони і лякать гапликом, то співучасники вбивств.
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Те саме напишіть піхотинцю який 10 через 10 в окопі і не мав відпустки пів року
Амаи піхотинець який десять через десять в окопі? Чи яким чином вам такого не модна писати? У вас хтось воює і вам складно? Я вас розумію. Але ж ці люди, які живуть свої життя доки можуть, то завтра теж можуть опинитись в окопі, їх ви за що?!там на фото рядова забігайлівка для людей простіше простого, а не мішленівський ресторан.
m.wind• 13 октября 2024
Ответ дляlisulya
А чего не с Вами, например?
тут достатньо жінок у яких чоловіки на війні, ви пропонуєте ще жінці сходить? поки ваш ховається. Ракети летять щоденно, їх комусь збивати потрібно.
Олечка79• 13 октября 2024
Удалено администрацией...
чаревна• 13 октября 2024
Ответ дляzajka12
Надо просто перестать стрелять)) вот оно что. Надо было вас вместо Сырского назначить, уже б выиграли, а если б нет так мёртвым вме равно было б