Что за ресторан на фото?
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляОксана_12
Яка орава і хто де шастає. Давно вже шастають тільки непридатні, заброньовані, старі і молоді. Щоб дійсно когось ’зловити’ треба на роботу йти, а не по ресторанах. Бо без ресторанів модна обійтись, а по роботах як шастали, так і продовжують шастати - їсти треба. Але давно і в Києві скрізь одні жінки, діти і оті чоловіки х перерахованих вище категорій.
Якщо не помиляюсь, там в контексті мали на увазі ораву ТЦК, яка шастає.
За Київ не скажу, не знаю, а в нашому місті такі мордаті вгодовані в пікселях ходять, що куди там дядечкам з ресторанів. Мабуть, то все інваліди комісовані з фронту.
Allka- skakalka• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
Я думаю военным пофиг на тцк, они своей работой заняты. Так, что приплетать сюда военных не стоит, как аргумент
Если люди массово прячутся и не хотят воевать ,о чем это говорит? Что может и не надо укладывать людей зря и тот фронт держать? Логично ? .
Люди уже поняли ,сто одни остаются инвалидами и в земле лежат ,а другие стают только богаче и живут полной жизнью .
Если уже такая жопа с призывом ,то надо что-то решать ,а не вылавливать бедноту ,до последнего .
Ни одного миллионера в окопе , прокурора ,судьи и т.д.
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляУнция яда
Однакові ці уста. Ті хто бачив пекло кажуть прямо - не йдіть. А от кабінетне чмо в погонах заради плану і брата/кума відправить. Ще на початку року анонсували перетасовку в зсу, бо в тилу сидять більше ніж на фронті. І що? Як сиділи так і сидять, лише ’потоки’ перерозподілили.
Погоджусь.
Мій племінник недавно на тиждень у відпустку приїжджав, то багато чого розказував. Він там саме штурмовиком, і їх можуть в будь-який момент отак зірвати і кинути в бій, і вони там можуть кілька діб взагалі без їжі бути, у них на цей випадок постійно при собі сухпайок якийсь, щоб хоч з голоду не померти.
Так от, щодо того, що у нас тут мирне життя і ми веселимося, чи військові там не ображаються на нас, сказав. Що якраз навпаки, вони там тільки й тримаються на тому, що знають, що десь є мирне життя, за яке вони воюють. Бо інакше сенсу ніякого не буде це робити.
Ответ дляAllka- skakalka
И полицию нельзя ж мобилизировать.
Ответ дляlilu1990
З одного боку я згодна - у країні війна, а люди по ресторанам шастають. І не треба розказувати про економіку. Вона в повній ж і повністю на дотаціях
Відпочити і дома можна
Правильно- закрити всі заклади.
Це ж робочі місця? - Ні, посидіти й вдома можна.
Отака у вас логіка))
Ви ж на критичному мабуть підприємстві працюєте й всі-всі податки платите
Отака у вас логіка))
Ответ дляУнция яда
Погоджуюсь на 💯. Є мобілізований, якому пощастило бути в тилу, водієм вищих чинів. Він так і каже, що ці всі тилові щурі вищих чинів тільки і моляться, щоб війна подовше була. Таких грошових потоків вони в житті не бачили.
Ответ длячаревна
А чего ваш муж не в окопе, отец, сын?
А чего кто то должен за них воевать?
А чего я не могу здесь писать, что хочу, потому, что вам что то не нравится в моем коменте?
Или тактика такая гнать женщин с форума в окоп, при этом мужа держать при себе..
А чего кто то должен за них воевать?
Тактика така, бо ніхто за простих чоловіків не воює. Досить вже цього обману. Якщо вам треба продовжувати війну, то ви берете і йдете в окоп сама, а не чекаєте поки відловлять тих, кому то не треба. Закінчуються всі бажаючі - закінчується війна. Все просто.
Nathalie27• 13 октября 2024
Ответ длячаревна
Тобто, Ви тільки думаєте, а не знаєте думку діючих військових з приводу ТЦК та їх діяльності?
Ответ дляAllka- skakalka
Обычноное население в окопах, защищает обычное население в тылу. Депутаты под бронью, они воевать не будут, без своего желания, которое вряд ли появится. Мы все ждём каких то дипломатических решений об окончании войны. И параллельно держим фронт ( имею ввиду солдат)
Просто те, кто пошли добровольно не знали, что это ляжет на их плечи, а в тылу сменят патриотический настрой, на меня это не касается, это не моя война и т д
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляzajka12
Тільки маленьке уточнення: закінчуються всі бажаючі з ОБОХ сторін.
Бо якщо закінчаться всі бажаючі тільки з нашої сторони, то нам гаплик.
І щось мені все більше й більше здається, що ця вся бусифікація якраз і націлена на те, щоб бажаючих з нашої сторони вже не було.
Ответ дляlilu1990
Якщо всі кого бісить масово підуть до психолога, то хто їх замінить? Може ці кручені що по ресторанам сидять?
А це вже лицемірство. Зараз ви крлети про ’кручених’. Але завтра вони пройдуть влк і різко стануть героями чи як? Так, прикиньте, ті хто зараз воює теж колись сиділи соті по ресторанах. То вони але не кручені, але еліта? А ці чого кручені? Бісить.
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляm.wind
+100, справедливий обмін буде.
Удалено администрацией...
Ответ дляОксана_12
За який шиш? Це витратна стаття, а не дохідна
Кому ви пояснити хочете? Людина на третьому році війни пропонує запускати впк, а як, за що та нафіга взагалі не знає. Це така показова наївність тутешніх домогосподарок, котрі про війну знають лише те, що там треба зброя. Запуск впк в теперішніх реаліях це гроші в трубу, гроші яких і так немає. Час для гіркої правди в очі вже настав. У другій світовій на третьому році вже все було зрозуміло, коли впряглися сша та інші, на четвертому вже все було вирішено. І у нас буде так само.
Ответ дляSova splushka
Їх в рази більше і як не крутіть, з нашої сторони люди закінчаться раніше. А гаплик чи ні це теж маніпуляції для залякування і підтримання бойового духа. Ми пам´ятаємо як вчинила Грузія і бачимо який гаплик в криму. А тримати зачинені кордони і лякать гапликом, то співучасники вбивств.
Ответ дляlilu1990
Те саме напишіть піхотинцю який 10 через 10 в окопі і не мав відпустки пів року
Амаи піхотинець який десять через десять в окопі? Чи яким чином вам такого не модна писати? У вас хтось воює і вам складно? Я вас розумію. Але ж ці люди, які живуть свої життя доки можуть, то завтра теж можуть опинитись в окопі, їх ви за що?!там на фото рядова забігайлівка для людей простіше простого, а не мішленівський ресторан.
Ответ дляzajka12
Надо просто перестать стрелять)) вот оно что. Надо было вас вместо Сырского назначить, уже б выиграли, а если б нет так мёртвым вме равно было б