Николаевский Ванёк
утро недоброе
как писал () 10 дней назад - швайнехунде позавчера попёрлись вперёд на Бердянском направлении, не без проблем но имели частичный успех, закрепляются в лесополосах в районе Левадного и совершают подготовку к дальнейшим действиям
встречают их огнём, но здесь конечно субъективно ситуация чуть ли не зеркальная как с Волчанском в мае - докладываем шо "мы готовы", а оказалось шо как-то нихера не готовы
также (как и было в мае на Харьковском направлении) разведка предоставила абсолютно все данные, когда, кем и как противник собирается идти, но в итоге всё равно каким-то образом опорные пункты утеряны
противник штурмовыми группами 394 мсп и 336 обрмп с использованием "пациков на моциках" и багги сумел продвинуться практически впритык к н.п. Левадное
сейчас "зализывает раны", работает с отказниками (которых тоже хватает), грозит "последствиями", если они не будут двигаться дальше
в целом швайнехунде сумели продвинуться помимо Левадного ещё и в сторону Новодаровки
что будет дальше - покажет время
(с.)
Хочеться вити та лізти на стіну від безвиході ...
утро недоброе
что будет дальше - покажет время
(с.)
Vlada-Maria• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Да бачила і це
І ще за вересень від Машовця щодо Селідово і Торецьк, що треба морально готуватися до відступу.
Бо їх суне багато.
А у нас на деяких участках арти не хватає, 1 до 10. Чи 1 до 12 як було з 72 бригадою, ресурсів не вистачає. і ще оперативне командування не профі, як би мовити- ідіоти.
Радянська система, на жаль.(
Такий ривок в 22 р.
Бо їх суне багато.
Радянська система, на жаль.(
Такий ривок в 22 р.
Люда, ти їх недооцінюєш.... та ні, не ідіоти, набагато гірше
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А, тобто кацапи йшли до нас розраховуючи на багаторічну війну, так?
понятия не имею на что они расчитывали.
Но все эти выпады про Киев за 3 дня смешно выглядят, учитывая нынешнюю ситуацию на фронте и что эти тезисы как раз наши ’партнеры’ и вливали
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляУнция яда
А яке це взагалі сьогодні має значення?
Напевне, бо сьогодні більше нічим піднімати дух та мотивувати.
Тільки спогляданням колишніх давніх досягнень.
Vlada-Maria• 13 октября 2024
Ответ дляPinkMa
в Курсе тоже там вроде не очень. Не понятно что оно нам дало
Як що? Стерти підготовлені союзниками і укомплектовані бригади, дефіцит боєприпасів на шляху наступу русні.... не здивуюсь, якщо хуйло медальку дасть за таку допомогу і вірну службу
Vlada-Maria• 13 октября 2024
Ответ дляCharming
Ой, командування - це, як на мене, більша проблема, ніж відсутність достатньої кількості зброї, як і в цілому структура нашої армії. І ніхто не збирається це змінювати.
З останнього - чоловік в Харкові, каже годують мало не недоїдками, зате в Чернівцях брат на складі служить - годують відмінно, ще й з собою додому роздають.
Шкодять, де лиш можуть і вже навіть не ховаються
Не чіпай - вб ю• 13 октября 2024
Ответ дляunona4ka
понятия не имею на что они расчитывали.
Київ про 3 дні це методичка якраз рашистів. Ви їх мабуть не дивилися на початку війни, а ми тут обговорювали.
Це і були їхні цитати - про те як максимум до 1 березня візьмемо Київ і все закнічиться.
Потім дати посували як Арестович - до 5 березня, до 8го і так далі.
І да, ще й сьогодні ці тези виглядають більше ніж смішно і не треба знецінювати того, що дійсно зробили ЗСУ.
Sova splushka• 13 октября 2024
Ответ дляУнция яда
Людина чи спить чи не в цій реальності, щоб розуміти, що тим чим тримали та тримаємо має ліміт.
Так, запас міцності колись та закінчується.
Неймовірно вдячна буду завжди тим, хто зупинив чи хоча б пригальмував цю навалу в перші дні, і хто досі робить неймовірне.
Але ненавиджу оте кодло при владі, через кого цей їх подвиг зараз вже виглядає мало не марним.
За Азовців болить найбільше, хоча далеко не тільки їх зрадили формально ’наша’ влада.
Реально, краще б всі ці найкращі люди просто були б живими.
Vlada-Maria• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Залежить від комбригів, оперативного командування , сьогодні читаю генерала Мельника, мов дуже гарного, переводять з Харківщини в тил на зам Умерову.
А воєнний пише - це профі на харківському, тобто проблеми мін оборони бачать. Умеров і т д
І підсилюють активом з фронту?
Думають тусують тусують
І підсилюють активом з фронту?
Думають тусують тусують
Люда, а тебе не дивує постійно повторюванихй алгоритм дій саме перед наступом русні?
Vlada-Maria• 13 октября 2024
Ответ дляSova splushka
Імхо, якби зайшли так відносно легко, щось там пошуршали, що можливо з озброєння по складах собі забрали, решту підпалили, і потім назад, - то це шикарна ідея. Такі собі партизанські вилазки на територію ворога.
А утримувати на постійній основі - то згодна, нічого не дає.
Чому не дає? Успішно викошує наші підрозділи там, поки москальня суне по українській землі
Ответ дляVlada-Maria
Думаю с пуйлом был договорняк по курску ,предлог чтоб вывести самые боеспособные бригады с Донбасса и сдать его пуйлу . Именно после захода в кускую фронт на Донбассе и посыпался .
Vlada-Maria• 13 октября 2024
Ответ дляЕленнн
зато на курске направдення Леопарди пішли.. приорітет.
Котрі успішно колоною підставили під вогонь русні
Ответ дляVlada-Maria
я прочитала только что, что 5000 КНДРвских солдат уже в раше и готовятся заходить к нам. писец
frumoasa17• 13 октября 2024
Ответ длянинель 1919
так то зеля собрался контрнаступ очередной в 25 году делать. народу оно не упало это всем понятно. вопрос как его убедить т.к он от реальности так же далек как и манька
Як той фюрер, що в голові воював уявними арміями та тримався за Lebensraum.
Vlada-Maria• 13 октября 2024
Ответ дляPinkMa
А тим часом....
Скажена Бджілка• 13 октября 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Именно так. А вы думали, они за три дня планировали взять Украину?
И с рамштайном что-то непонятное
🇺🇸🇩🇪’Рамштайну’ найближчим часом не буде, попри плани Байдена приїхати в Німеччину, - ZDF
За даними телеканалу, президент США планує ’тихий візит’ в Німеччину, під час якого лиш зустрінеться з Шольцем та Штайнмаєром.
Більше новин тут 👉 rbc.ua
Ответ дляМаргоХ
И с рамштайном что-то непонятное
Більше новин тут 👉 rbc.ua
І ´Саміту миру´ теж
Співпадіння?
Татьяна-57fb• 13 октября 2024
власти не хотят договариваться а тянут кота за яйца то говорили ноябрь теперь весна 25 года интересно сколько орки тогда займут весь юг Запорожье и ,Харьков точно и Днепр тоже потом Одесса на закуску а Зе будет тогда улетать , на вертолете или уезжать на такси , это теперь уже не важно ну и еще добявят могил на кладбищах страшно думать еще сколько до весны будет если уже не остановиться все уже видят что безумие путлера и зе зашло так далеко што их пора остановить обоих только переговоры на том что есть сейчас капитуляция названная частичной победой пока еще у наи можно оставить нейтралитет а если еще те города что я написала выше , займут кацапы тогда уже и нейтралитет потеряем сколько можно уже врать и убивать людей , последние действия властей - это пи ,,,дец всему после концерта устроить облаву во всех городах _ это еще раз говорит что у нас все очень плохо на фронте и это не выхрд так массово убивать,всех подряд мужиков сначала старых теперь молодых только дипломатия и переговоры с участием и соглашением Америки , Англии итд, сами уже не расхлебаем
Не чіпай - вб ю• 13 октября 2024
Ответ дляТатьяна-57fb
Ну то в чому проблема? Чому ви самі не йдете домовлятися із вбивцями, не розумію?
Вони ж вас обов´язково послухають і зупиняться, чого ви тягнете кота за хвіст?
Не чіпай - вб ю• 13 октября 2024
Ответ дляСкажена Бджілка
Звісно, так і думали)
А ви думали що вони реально розраховували роками воювати під санкціями?
Там ще до війни домовленість була нас здати, ви така наївна.
Ответ дляРеверанс
Роман Дудін не дав здати Харків і третій рік за ґратами.
Гарний Мельник - зачинив військкомати і зброю, стрімко йде на підвищення.
Саме Мельник зустрівся в Харкові 23 лютого 2022 року з зв‘язківцем Євдокимова і саме він 24 лютого 2022 року зачинив військкомати та заборонив видавати людям зброю.А угруповання ’Харків’ створив тільки 25 березня 2022 року, тобто цілий місяць саботуючи оборону міста Харків.
Чому цього Мельника Залужний тримав на напрямку 1.5 роки?
Ответ дляVlada-Maria
Військові командири тактичного рівня? Чи оперативного? Чи Генштабу?
Багато там є ті ж самі що були при Порошенко. У війську, і за війни при Залужному.
Хоча З останнім пішли кадри, і прикро що досвід не використовується