Манула• 13 октября 2024

"Утро недоброе". Бачили пост Ванька?

Николаевский Ванёк

утро недоброе

как писал (https://t.me/vanek_nikolaev/27279) 10 дней назад - швайнехунде позавчера попёрлись вперёд на Бердянском направлении, не без проблем но имели частичный успех, закрепляются в лесополосах в районе Левадного и совершают подготовку к дальнейшим действиям

встречают их огнём, но здесь конечно субъективно ситуация чуть ли не зеркальная как с Волчанском в мае - докладываем шо "мы готовы", а оказалось шо как-то нихера не готовы

также (как и было в мае на Харьковском направлении) разведка предоставила абсолютно все данные, когда, кем и как противник собирается идти, но в итоге всё равно каким-то образом опорные пункты утеряны

противник штурмовыми группами 394 мсп и 336 обрмп с использованием "пациков на моциках" и багги сумел продвинуться практически впритык к н.п. Левадное

сейчас "зализывает раны", работает с отказниками (которых тоже хватает), грозит "последствиями", если они не будут двигаться дальше

в целом швайнехунде сумели продвинуться помимо Левадного ещё и в сторону Новодаровки

что будет дальше - покажет время
(с.)

Хочеться вити та лізти на стіну від безвиході ...
LudaSHS• 13 октября 2024
Ответ дляМаргоХ
Серьезно? Не видела такой новости, может пропустила
С складу готового
Тільки від виробників контрактоване вже.
Тут докладно
https://t.me/ShrikeNews/17766

Alienmoon• 13 октября 2024
Ответ дляmymoly
Ні там йшлося про важку техніку, Леопарди. Хоча...
Да , тяжелея техника , это без чего невозможно удержать фронт .
Реверанс• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Чому цього Мельника Залужний тримав на напрямку 1.5 роки?
Тому,що так хотів Головнокомандуючий Зеленський.
Для чого зробили ставку?
LudaSHS• 13 октября 2024
Ответ дляРеверанс
Для чого зробили ставку?
Тобто 1,5 роки неефективного поганого генерала тримав Залужний, до свого звільнення. Зрозуміло
Реверанс• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Ви стали плутати Залужного з Зеленським?
Чи вперше в воєнні справи лізе той,хто навіть в військовому оркестрі не служив?
PinkMa• 13 октября 2024
Ответ дляVlada-Maria
А тим часом....

https://nv.ua/ukr/ukraine/events/rozformuvannya-it...
капець
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ дляalex-3f3c
Та нема в Армії ніяких проблем, доки ходять по вулиці і на блок-постах жирні ТЦКшники - все в них добре, от коли в тцк будуть працювати 100% жінки, а також в поліції хоча б 90% жінки а решта буде на фронті, от тоді можна повірити що є проблеми
Смішно. На фронті швидше жінки будуть, ніж тцк
LudaSHS• 13 октября 2024
Ответ дляРеверанс
Я нічого не плутаю
Це підпорядкованість Генштабу. Тобто Залужний не знав що харківський напрямок під таким поганим командуванням? Як ви пишите.. багато місяців.
Чи Залужний слабак і не міг протистояти Зеленському? Ну не знаю до чого ви ведете.
Щодо того Мельніка прочитала декілька дописів в фб, я не харківʼянка, і не маю даних по військових, тому судити, як ви, не берусь,
Реверанс• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Я нічого не плутаю
Тобто бригада 92 була відведена по бажанню ермака від Харкова.
В Вас ще питання є?
Це теж Залужний ЗСУ підставив?Чи таки Зеленський?

LudaSHS• 13 октября 2024
Ответ дляРеверанс
В Вас ще питання є?
Коли? Ви про літо ?
Коли Сирський був?
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ дляtrickywicky
Развели как котят, это если коротко
Так модна сказати про будь яку угоду. Папірець і є папірець. Не підкріплений реальними речами це просто ’меморандум’. Є устеі домовленості, які виконуються покраще деяких офіційних договорів. Чому б це?
LudaSHS• 13 октября 2024
А вообще цікаво
Всі воєнні кадри при Залужному то бубочки, а ті ж самі при сирському - то поганці
Нагадаю що І Содоль при Залужному сидів у війську і гарно почувався.

П с щодо професіоналізму Зеленського і тим паче Єрмака не мала ілюзій
Ще з 2019
Але зараз маніпуляціі ні до чого.

Про совєтстку армію ще генерал Марченко казав в 2022 році і що потрібно зміни.

До речі... деякі. ж самі генерали біли в системі при Порошенко, їм ще курсанти дачки стоїли.
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ дляМаргариткаW
народ никогда и ничего не решает... просто удивительно, что такие простые истины ещё кому-то не понятны)
Вирішує чи ні, але настрої сам враховуються. Інакше б воно все не мало сенсу
Багато бидла розвелося - можуть і затоптати
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ дляМаргариткаW
смешно, да.
сейчас всё устраивает? коррупция , мужики-рабы, беспредел тцк, коммуналка, всё ок? чего не майданим?
янык просто милый зайчик по сравнению с нынешним шакальём... так чего нет майдана? печеньки не завезли?
нет кукловода и спонсора - нет и революции.
Хто мав би бути на майдані - зайняті трощи, війна. А такі мані з дивану, що на війні, що на майдані, вибачте. Тільки варнякати
Мама Никитки-2• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Машовець до сих пір вважає,
Якби не курськ то вже рф взяли б більш, по лініі курахове, покровськ бо там прийшли б ті резерви.

Але Курськ серпня- початок вересня і курськ жовтня - 2 різниці великі,
я б вже вивела склад ,вони і так відступають... а хто я.
Тактика не зрозуміла

Я розумію тактику асиметричної маневреної війни, це воно, курська- початок, дистанційні враження, коли навпроти менша сила.
І цю силу лупишь де достаєшь.

Але коли воно в лоб позиційно.. то вже треба міняти.
Але хто знає, що там у Генштабу.
Пишуть вінегрет з керівництва
Які резерви. До вересня в курську ніхто і не рипався масово з кацапів. Треба було відводити наших. Свою задачу він вже виконав. Обмінний фонд набрав + всьому світові показано, що кацапія не така вже і сильна.
Резерви під курськом масово таки щас з’явились. Після Вугладару. Це основа всього просування на Донеччині. Ула. Вугледар, це вузлова станція, через яку іде пряма залізнодорожня гілка на Крим. Тепе у кацапів в Криму з логістикою все норм і відповідно з постачанням. В мене особисто є на сьогодні одне питання. Чого знаючи, що Вугледар заберуть не дана команда на відступ і на підрив всього, що стосується залізної дороги? Ремонтувати кацапам було б ой як важко її, майже не можливо.
А ще в мене чітке відчуття, що всі, хто тут за перемовини і завершення війни то єрмакові боти. Мало я вірю в то, що та обізяна арахамія без дозволу андруши почав би зливати інформацію про Стамбул. Все, що озвучують слуги 100% погоджено оп.
LudaSHS• 13 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Я про зараз, тобто , з вересня.
Тай дописи Машовця про зараз.
Там в серпні було пусто, ахмат втік, їх срочники були. потім- великий розгром колони рф з Вовчанську був, ми ж всі раділи що дистанційно вражено дронами- ракетами.

Інфомація про Стамбул була в Нй таймс, і пряма мова Нуланд. Не тільки арахаміі різні.
Ви про теорію Стамбул -2 від Ермака?
Allka- skakalka• 13 октября 2024
Ответ дляCharming
Ой, командування - це, як на мене, більша проблема, ніж відсутність достатньої кількості зброї, як і в цілому структура нашої армії. І ніхто не збирається це змінювати.
З останнього - чоловік в Харкові, каже годують мало не недоїдками, зате в Чернівцях брат на складі служить - годують відмінно, ще й з собою додому роздають.
100% ,я здесь ещё летом писала ,у подруги муж на нуле ,кормят очень плохо ,на 12 человек могут привезти 5 яблок ,5 груш ,капусты и ячневой каши, тушёнка жир сплошной ,желудок посадил ужасно.
У бывшей коллеги муж пограничник, там и пайки и обмундирование отменное .
Она даже на работу брала чай пить ,мёд ,джем фасованный, снеки всякие , шоколад , ,т.е. там в избытке .
Мама Никитки-2• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Я про зараз, тобто , з вересня.
Тай дописи Машовця про зараз.

Ви про теорію Стамбул -2 від Ермака?
Про Стамбул інформація спочатку від арахаміі вийшла. Західна ЗМІ вже влітку почала писати. Мені нещодавно попалась інформація, що нібито Україну представляв шрьодер, а стенограмою була його жінка. 🤦🏻‍♀️
Якщо це правда, то про що були перемовини ми ніколи не дізнаємось. Бо тая собака шрьодер вже давно на повідку в хуйла. Як і питання « як взагалі та мразота могла представляти Україну в перемовинах з мацковією»
Мама Никитки-2• 13 октября 2024
Ответ дляОксана_12
А до 22 я так розумію всіх все влаштовувало?
Я думала тих, хто вірить в народ, що постав і самоорганізуватися вже не залишилось.

Реверанс• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Коли? Ви про літо ?
Коли Сирський був?
Я про початок війни
LudaSHS• 13 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Не чула про Шредера
Він пізніше виник зі своїм спічем через західні змі

Нуланд сказала на камеру - були американці в іншій кімнаті, а за зачиненими дверима наші і рф на чолі з Мединським, приїздив Абрамович.

Потім наші просили паузу і вийшли до американців з бумагами, просили консультацій/
Потім зустрічі Абрамовича і арахамії були ще влітку, уже після всіх відказів, тоді Арахамія хотів протянути лист щодо санкцій Абрамовича і виключити його зі списку.
Плюс неясний кейс вбивства Кірєєва
Оксана_12• 13 октября 2024
Ответ дляМама Никитки-2
Само не організовується навіть ОСББ, не те що Майдан. Але як ніхто не прийде, то майдану і не буде. А іти нікому. Всі, хто міг би, повторюсь, мають інші клопоти.
LudaSHS• 13 октября 2024
Ответ дляОксана_12
Майдан можливий за умови проактивного прошарку + підтримка Опозиції, партіі чи союзу .
Проактивний костяк багато загинули чи на фронті
Опозиція в лиці ПП - в травні відмовилися від майданів, Порошенко недавно знову сказав ні розкачці.
На сторінці у нього план ’ уряд національної єдності’ типу це план.
Мама Никитки-2• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Не чула про Шредера

Плюс неясний кейс вбивства Кірєєва
https://www.naparise.com/posts/ekskantsler-shreder...
Про Абрамовича я ще в 23 ( коли Умерова призначили) писала, що він бізнес-партнер Умерова був і давній.
В кацапських ЗМІ ще писалось що вони взагалі куми.
МаргариткаW• 13 октября 2024
Ответ дляОксана_12
по моему чувак нас кинули
як лохiв розвели за спинами... Скрябин.

если вдруг кто не понял, что такое було майдан. надо же, а я думала, что за 10 лет уже даже самые тупые поняли

МаргариткаW• 13 октября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
и дронов, тепловизоров, шоб ловить ухилянтов там тоже в избытке... в отличии от лбс...
iryna _b• 13 октября 2024
Ответ дляНе чіпай - вб ю
Невже у Києві? За 3 дні? Чи за скільки цього разу?
Не смішно вже з цього жарту
Фрау Донна Роза• 13 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Знову виходить, що нормальних фортифікацій не було?
на третьем то году войны
lilu1990• 13 октября 2024
Шо ви хочете коли командири як мій сусід - на роботі брав взятки, замість нього в університеті навчались його батьки, всюди пристроєний завдяки їм
tanysha777• 13 октября 2024
Та тут все ясно як білий день
Навіть страшно уявити, щоб з нами було, якби не зе