Николаевский Ванёк
утро недоброе
как писал () 10 дней назад - швайнехунде позавчера попёрлись вперёд на Бердянском направлении, не без проблем но имели частичный успех, закрепляются в лесополосах в районе Левадного и совершают подготовку к дальнейшим действиям
встречают их огнём, но здесь конечно субъективно ситуация чуть ли не зеркальная как с Волчанском в мае - докладываем шо "мы готовы", а оказалось шо как-то нихера не готовы
также (как и было в мае на Харьковском направлении) разведка предоставила абсолютно все данные, когда, кем и как противник собирается идти, но в итоге всё равно каким-то образом опорные пункты утеряны
противник штурмовыми группами 394 мсп и 336 обрмп с использованием "пациков на моциках" и багги сумел продвинуться практически впритык к н.п. Левадное
сейчас "зализывает раны", работает с отказниками (которых тоже хватает), грозит "последствиями", если они не будут двигаться дальше
в целом швайнехунде сумели продвинуться помимо Левадного ещё и в сторону Новодаровки
что будет дальше - покажет время
(с.)
Хочеться вити та лізти на стіну від безвиході ...
утро недоброе
что будет дальше - покажет время
(с.)
Ответ дляalex-3f3c
Та нема в Армії ніяких проблем, доки ходять по вулиці і на блок-постах жирні ТЦКшники - все в них добре, от коли в тцк будуть працювати 100% жінки, а також в поліції хоча б 90% жінки а решта буде на фронті, от тоді можна повірити що є проблеми
Смішно. На фронті швидше жінки будуть, ніж тцк
Ответ дляРеверанс
Ви стали плутати Залужного з Зеленським?
Чи вперше в воєнні справи лізе той,хто навіть в військовому оркестрі не служив?
Я нічого не плутаю
Це підпорядкованість Генштабу. Тобто Залужний не знав що харківський напрямок під таким поганим командуванням? Як ви пишите.. багато місяців.
Чи Залужний слабак і не міг протистояти Зеленському? Ну не знаю до чого ви ведете.
Щодо того Мельніка прочитала декілька дописів в фб, я не харківʼянка, і не маю даних по військових, тому судити, як ви, не берусь,
Ответ дляLudaSHS
Я нічого не плутаю
Тобто бригада 92 була відведена по бажанню ермака від Харкова.
В Вас ще питання є?
Це теж Залужний ЗСУ підставив?Чи таки Зеленський?
В Вас ще питання є?
А вообще цікаво
Всі воєнні кадри при Залужному то бубочки, а ті ж самі при сирському - то поганці
Нагадаю що І Содоль при Залужному сидів у війську і гарно почувався.
П с щодо професіоналізму Зеленського і тим паче Єрмака не мала ілюзій
Ще з 2019
Але зараз маніпуляціі ні до чого.
Про совєтстку армію ще генерал Марченко казав в 2022 році і що потрібно зміни.
До речі... деякі. ж самі генерали біли в системі при Порошенко, їм ще курсанти дачки стоїли.
Ще з 2019
Але зараз маніпуляціі ні до чого.
Ответ дляМаргариткаW
смешно, да.
сейчас всё устраивает? коррупция , мужики-рабы, беспредел тцк, коммуналка, всё ок? чего не майданим?
янык просто милый зайчик по сравнению с нынешним шакальём... так чего нет майдана? печеньки не завезли?
нет кукловода и спонсора - нет и революции.
Хто мав би бути на майдані - зайняті трощи, війна. А такі мані з дивану, що на війні, що на майдані, вибачте. Тільки варнякати
Мама Никитки-2• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Машовець до сих пір вважає,
Якби не курськ то вже рф взяли б більш, по лініі курахове, покровськ бо там прийшли б ті резерви.
Але Курськ серпня- початок вересня і курськ жовтня - 2 різниці великі,
я б вже вивела склад ,вони і так відступають... а хто я.
Тактика не зрозуміла
Я розумію тактику асиметричної маневреної війни, це воно, курська- початок, дистанційні враження, коли навпроти менша сила.
І цю силу лупишь де достаєшь.
Але коли воно в лоб позиційно.. то вже треба міняти.
Але хто знає, що там у Генштабу.
Пишуть вінегрет з керівництва
Тактика не зрозуміла
І цю силу лупишь де достаєшь.
Але хто знає, що там у Генштабу.
Пишуть вінегрет з керівництва
Які резерви. До вересня в курську ніхто і не рипався масово з кацапів. Треба було відводити наших. Свою задачу він вже виконав. Обмінний фонд набрав + всьому світові показано, що кацапія не така вже і сильна.
Резерви під курськом масово таки щас з’явились. Після Вугладару. Це основа всього просування на Донеччині. Ула. Вугледар, це вузлова станція, через яку іде пряма залізнодорожня гілка на Крим. Тепе у кацапів в Криму з логістикою все норм і відповідно з постачанням. В мене особисто є на сьогодні одне питання. Чого знаючи, що Вугледар заберуть не дана команда на відступ і на підрив всього, що стосується залізної дороги? Ремонтувати кацапам було б ой як важко її, майже не можливо.
А ще в мене чітке відчуття, що всі, хто тут за перемовини і завершення війни то єрмакові боти. Мало я вірю в то, що та обізяна арахамія без дозволу андруши почав би зливати інформацію про Стамбул. Все, що озвучують слуги 100% погоджено оп.
Ответ дляМама Никитки-2
Я про зараз, тобто , з вересня.
Тай дописи Машовця про зараз.
Там в серпні було пусто, ахмат втік, їх срочники були. потім- великий розгром колони рф з Вовчанську був, ми ж всі раділи що дистанційно вражено дронами- ракетами.
Інфомація про Стамбул була в Нй таймс, і пряма мова Нуланд. Не тільки арахаміі різні.
Ви про теорію Стамбул -2 від Ермака?
Тай дописи Машовця про зараз.
Ви про теорію Стамбул -2 від Ермака?
Allka- skakalka• 13 октября 2024
Ответ дляCharming
Ой, командування - це, як на мене, більша проблема, ніж відсутність достатньої кількості зброї, як і в цілому структура нашої армії. І ніхто не збирається це змінювати.
З останнього - чоловік в Харкові, каже годують мало не недоїдками, зате в Чернівцях брат на складі служить - годують відмінно, ще й з собою додому роздають.
100% ,я здесь ещё летом писала ,у подруги муж на нуле ,кормят очень плохо ,на 12 человек могут привезти 5 яблок ,5 груш ,капусты и ячневой каши, тушёнка жир сплошной ,желудок посадил ужасно.
У бывшей коллеги муж пограничник, там и пайки и обмундирование отменное .
Она даже на работу брала чай пить ,мёд ,джем фасованный, снеки всякие , шоколад , ,т.е. там в избытке .
Мама Никитки-2• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Я про зараз, тобто , з вересня.
Тай дописи Машовця про зараз.
Ви про теорію Стамбул -2 від Ермака?
Тай дописи Машовця про зараз.
Ви про теорію Стамбул -2 від Ермака?
Про Стамбул інформація спочатку від арахаміі вийшла. Західна ЗМІ вже влітку почала писати. Мені нещодавно попалась інформація, що нібито Україну представляв шрьодер, а стенограмою була його жінка. 🤦🏻♀️
Якщо це правда, то про що були перемовини ми ніколи не дізнаємось. Бо тая собака шрьодер вже давно на повідку в хуйла. Як і питання « як взагалі та мразота могла представляти Україну в перемовинах з мацковією»
Мама Никитки-2• 13 октября 2024
Ответ дляОксана_12
А до 22 я так розумію всіх все влаштовувало?
Я думала тих, хто вірить в народ, що постав і самоорганізуватися вже не залишилось.
Ответ дляМама Никитки-2
Не чула про Шредера
Він пізніше виник зі своїм спічем через західні змі
Нуланд сказала на камеру - були американці в іншій кімнаті, а за зачиненими дверима наші і рф на чолі з Мединським, приїздив Абрамович.
Потім наші просили паузу і вийшли до американців з бумагами, просили консультацій/
Потім зустрічі Абрамовича і арахамії були ще влітку, уже після всіх відказів, тоді Арахамія хотів протянути лист щодо санкцій Абрамовича і виключити його зі списку.
Плюс неясний кейс вбивства Кірєєва
Ответ дляМама Никитки-2
Само не організовується навіть ОСББ, не те що Майдан. Але як ніхто не прийде, то майдану і не буде. А іти нікому. Всі, хто міг би, повторюсь, мають інші клопоти.
Ответ дляОксана_12
Майдан можливий за умови проактивного прошарку + підтримка Опозиції, партіі чи союзу .
Проактивний костяк багато загинули чи на фронті
Опозиція в лиці ПП - в травні відмовилися від майданів, Порошенко недавно знову сказав ні розкачці.
На сторінці у нього план ’ уряд національної єдності’ типу це план.
Мама Никитки-2• 13 октября 2024
Ответ дляLudaSHS
Не чула про Шредера
Плюс неясний кейс вбивства Кірєєва
Про Абрамовича я ще в 23 ( коли Умерова призначили) писала, що він бізнес-партнер Умерова був і давній.
В кацапських ЗМІ ще писалось що вони взагалі куми.
МаргариткаW• 13 октября 2024
Ответ дляОксана_12
по моему чувак нас кинули
як лохiв розвели за спинами... Скрябин.
если вдруг кто не понял, что такое було майдан. надо же, а я думала, что за 10 лет уже даже самые тупые поняли
як лохiв розвели за спинами... Скрябин.
МаргариткаW• 13 октября 2024
Ответ дляAllka- skakalka
и дронов, тепловизоров, шоб ловить ухилянтов там тоже в избытке... в отличии от лбс...
Фрау Донна Роза• 13 октября 2024
Ответ дляNatal_ka91
Знову виходить, що нормальних фортифікацій не було?
на третьем то году войны