сЛАдКОежКА• 13 октября 2024
Мені постійно холодно
Чому так?
Тільки в магазині підійду до холодильника, уже мурашки і холодно.
В хаті іншим людям не холодно, а мені холодно.
В чому може бути причина? Я з самого дитинства так мерзну
Вчителька з мікрорайону• 13 октября 2024
Я з дитинства мерзляк. Але і мене є аритмія. Раніше за всіх одягаюся тепліше і вдома, і на вулиці, перчатки і взуття тепліше. Взимку то взагалі треш для мене
Галя із Дарниці• 13 октября 2024
А син доречі ходить зимою в куртці на футболку, і йому завжди жарко. Я йому кажу вдівайся там холодно, а він постій відповідає що то мені холодно а йому жарко
Дюагональ• 13 октября 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Проблеми з судинами, в мене теж саме
:(
І що потрібно робити?
Дякую
Света С Приветом• 13 октября 2024
Ответ дляНе против
Гемоглобін, феритин в нормі?
А як це пов´язано?
У мене гемоглобін в нормі (хоча може ізза високого тиску), а феритин майже нульовий.
І мерзнуть пальці ніг і рук
Не против• 16 октября 2024
Ответ дляСвета С Приветом
А як це пов´язано?
І мерзнуть пальці ніг і рук
Якщо низький, то можуть мерзнути кінцівки. Це не завжди є причиною, але ж... Так лікар колись мені казав.
А пробували піднімати феритин?
Света С Приветом• 16 октября 2024
Ответ дляНе против
А пробували піднімати феритин?
Пробувала, не допомагає сильно. На препарат до 23 піднімається і після рясних місячних опускається.