Анна-5613• 13 октября 2024

Картопля в мундирах після поганого харчування весь день

Сьогодні зранку і до 10 годин мене доволі сильно нудило,через що я тільки після цього проміжку часу нарешті поїла. Але поїла я не дуже добре: з´їла половину вареного яйця та чай з бутербродом з сиром. В обід, я поїла лише чай з сиром та бубликами. Питання дурне,але , чи не повинно мені бути погано, якщо я з´їм зараз достатню кількість,щоб насититись картоплі в мундирах? Наче, в мене це не рахується за день голодування , тому впринципі я думаю можна. А ви як вважаєте?
Україна понад усе!• 13 октября 2024
От отварной картошки ещё плохо никому не было, если не ведро с’ есть

КошкинДом• 13 октября 2024
Удалено администрацией...
Ms. Доброта• 13 октября 2024
Не ешьте сразу много ее, если вам было плохо и вы мало ели и все.
Баба Йога• 13 октября 2024
Картопля в мундирі корисна . Там калій . Якщо не зʼїсте кілограм звісно)
автор Анна-5613 • 13 октября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Ну я обычно ем по две-три максимум,если они большие
автор Анна-5613 • 13 октября 2024
Ответ дляБаба Йога
Такого в планах нема🥲
Ms. Доброта• 13 октября 2024
Ответ дляАнна-5613
Вы вместительная достаточно Вот сократите дозу вдвое хотя бы на время, пока хреново.

автор Анна-5613 • 13 октября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Ну не знаю, вроде сейчас уже практически всё нормально. Поэтому и без понятия, стоит ли есть нормально, или поклевать одну и хватит
Ms. Доброта• 13 октября 2024
Ответ дляАнна-5613
Ну по самочувствию смотрите.
автор Анна-5613 • 13 октября 2024
Ответ дляMs. Доброта
Ну по самочувствию смотрите.
Пожалуй да