Чарівне зіллячко• 13 октября 2024

Діла де мені взяти 20% знижки?

Ашотакоя• 13 октября 2024
Кажете -ANC 20

Рву и мечу• 13 октября 2024
В додатку УЗ обміняти
автор Чарівне зіллячко • 13 октября 2024
Ответ дляАшотакоя
Кажете -ANC 20
А я хотіла оплатити наперед? Хочу батькам оплатити, бо вони самі на себе шкодують грошей
Ашотакоя• 13 октября 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Нехай перед оформленням скажуть, що хочуть отримати знижку за кодом “ANC20”. Через інтернет ви не зможете оплатити, там тільки 10% дає знижку.
Ответ дляАшотакоя
Тобто їм все рівно прийдеться самим за себе платити?
Ашотакоя• 13 октября 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Так, це якщо ви хочете отримати знижку 20%, якщо хочете заплатити за них -то можете оформити на сайті попереднє замовлення, але з 10%-ковою знижкою
Lilian-nochka• 13 октября 2024
STAR20,ANC20
Ответ дляLilian-nochka
STAR20,ANC20
Дякую