Балаболка• 13 октября 2024
Gant жіночі сорочки, як вам?
Це добра інвестиція в цей бренд чи він не вартий своїх грошей?
Балаболка
• 13 октября 2024
Ответ дляЖена брата Админа
Как инвестиции рассматривайте золото, серебро и землю
Разсмотрю
Коренная киевлянка• 13 октября 2024
Бренд Gant мені подобається. Але не розумію як одяг може бути інвестицією.
Балаболка
• 13 октября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Хто в темі, цікавиться модою, той зрозуміє. А хто ні, то вам цього і не потрібно)
Коренная киевлянка• 13 октября 2024
Ответ дляБалаболка
Ха-ха-ха.....
Мамкіни економісти.
Балаболка
• 13 октября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Ха-ха-ха.....
Мамкіни економісти.
Але якщо вас цікавить ця тема, поцікавтеся. В інтернеті і безплатно трішки дізнаєтеся про це.
Гладиолус• 13 октября 2024
Отличное качество одежды, обувь не покупала. Кстати, это именно они придумали на рубашках привычные нам пуговицы пришивать и делать петельку сзади на рубашках )
Гладиолус• 13 октября 2024
Ответ дляКоренная киевлянка
Согласна, одежда среднего класса, не более того. Да, качественная.
Балаболка
• 14 октября 2024
Ответ дляГладиолус
Довго не було коментарів, тому я пошукала попередні теми про Gant
Що тільки не прочитаєш
Пишуть, що ґудзики на комірі ознака речі з секонду. Я перейшла на оф.сайт і більшість сорочок з ґудзиками на комірі. Якщо щось нестандартне, то відразу секонд, я так розумію, для більшості...
І ще мене вразило про тренди пенсіонерів
Що тільки не прочитаєш