Замороженная селедка• 14 октября 2024

Це взуття для старшої жінки чи для дому?

Чи все таки можна в таких ходити в місто? Дуже зручні, взяла на наступне літо собі, а тепер сумніваюся🧐
Like-995b• 14 октября 2024
Яке місто?

Меряю от 0• 14 октября 2024
Обирайте, тільки беріть чорний колір і педикюр чорний або краще френч
Тектологиня 80lv• 14 октября 2024
Ой
аромат Жука• 14 октября 2024
На корковой подошве? Если да, то отличный выбор. Я в таких и дома хожу и на улице. Мне очень удобно.
Гл. Амурная• 14 октября 2024
Під білий одяг буде супер .
Але ж ви бачите що це не на кожен день червоне
Ананомчикус• 14 октября 2024
Смотря в какой город вы будет ходить.
Каріна-3288• 14 октября 2024
Гарні, можна і в місто)

Мать драконов• 14 октября 2024
Ответ дляГл. Амурная
Під білий одяг буде супер .
Красное запрещено носить каждый день?
аромат Жука• 14 октября 2024
Ответ дляАнаномчикус
Смотря в какой город вы будет ходить.
Я в подобных по Киеву хожу, уже лет 10. Ничего? Можно?
Кудесница_с_пургеном• 14 октября 2024
Нормальные шлепки, летом по городу бегать вполне себе.
Помогалочка• 14 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
По Києву можна
автор Замороженная селедка • 14 октября 2024
Ответ дляLike-995b
Яке місто?
Маю на увазі з дому вийти, ну що ви до слів чіпляється, не дуже вони якісь говн..дави?
Простоваля• 14 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
Може мали на увазі огород)
Мені особисто норм., яскраво під біле під джинсові шорти,спідниці, плаття.
Зоя Жорівна• 14 октября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Отличные. И цвет классный
Бува і таке• 14 октября 2024
Головне що зручні. На мій смак нормальні
Ответ дляаромат Жука
Так, коркова підошва а устілка м´яка і з подушечками.. дуже зручні.
Веселуха Муха• 14 октября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Дуже. Але зараз таке модне
Ананомчикус• 14 октября 2024
Ответ дляаромат Жука
Когда нет чю, можно все, что угодно. Ходите.
аромат Жука• 14 октября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Я знаю. Сама ношу с удовольствием, чего и вам желаю. Даже если они кому-то покажутся говнодавами, то это не ваша печаль. Главное, это комфорт.

Like-995b• 14 октября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Да какая разница ))) всем пофиг в чем вы ходите. Я сотни людей вижу ежедневно, мне нет дела до их обуви , думаю остальным также. Вы же не на мероприятие в них собрались с дресс кодом
Живчик-счастливчик• 14 октября 2024
Автор, якщо Вам зручно, то ходіть куди хочете. Влітку, дівчата в шльопанцях ходили з хутром на пів ноги і не парились
Аnnеt• 14 октября 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
вам в них из лимузина выходить на красную дорожку? обувь как обувь.
Поліпривіт всім• 14 октября 2024
Срамота то какая
Ольга.Д.О.• 14 октября 2024
Поважайте і любіть себе. Ходіть в тому, у чому вам ЗРУЧНО. Нема в них нічого такого, на що б сторонні от прям таки звернули увагу. Це ж не лижі, і не ласти))). І у всіх смаки різні, хтось вам скаже ’норм’, хтось скаже ’жах’. А 99,9% прохожих взагалі не звернуть увагу на ваше взуття. Да і на роботі скаріш за все не відразу помітять обновку. Ви пам´ятаєте у чому літо відходили ваші колеги, сусіди, знайомі?
Ходіть у тому, у чому комфортно!
ПробілНеПрацює• 14 октября 2024
Ну і ноги на фото не дівчини, тому носіть що хочете
df364tye3• 14 октября 2024
судя по стельке немецкая ортопедическая ,,,
удобно, комфортно ходите ,,,
не чего старческого ,,,
вы же не на миланский показ мод собрались , хотя там на гостях такое можно увидеть ,,,
Веселуха Муха• 14 октября 2024
Ответ дляОльга.Д.О.
Ходіть у тому, у чому комфортно!
Ну вы же не серьёзно про работу?
мимАпроходила• 14 октября 2024
Главное, не ходите в них в мороз по Крещатику. А так, тапки как тапки
ДелиВерка• 14 октября 2024
Аля Біркінштокі. І вони на вас замалі.
Ответ дляДелиВерка
Аля Біркінштокі. І вони на вас замалі.
Я щось теж таке відчуваю. Коли міряла, було норм. Віддам мамі якщо шо.